Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 186 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 ... LastLast
Results 2,761 to 2,780 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2761 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    Le folosesti 😃
    Nu folosesc așa ceva, nu pot sa șterg personaje, am 3, joc cu 3

  2. #2762 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    http://www.facebook.com/LeicaBogdan/...8603133173811/

    aseara dupa ce m-am rugat de toata lumea de prin lista am reusit sa fac o echipa si sa facem flawless. .

  3. #2763 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu folosesc așa ceva, nu pot sa șterg personaje, am 3, joc cu 3
    Cum naiba nu folosesti asa ceva? Eu mereu raman fara.

  4. #2764 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Folosesc doar Heavy, nu am de ce sa folosesc porcăriile alea pt special weapon, sper sa le scoată printr-un Patch sau sa putem sa le schimbăm pe glimmer

  5. #2765 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu folosesc foarte des alea, raman de multe ori fara gloante la sniper, aunci cand nu folosesc Ice Breaker.

  6. #2766 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrei Gabriel View Post
    Salut. Stie cineva daca resetul la saptamana e si pt Chestul de la final la Prison Of Elders? Multi spun ca nu se reseteaza si e random de oricate ori ai face pe acelasi caracter...altii spun altcv....
    Am incercat aseara si vad ca nu s-a resetat Chestul de la Prison of Elders.
    Sa inteleg ca o sa mearga numai cu chiei? Am cautat chei si nu am gasit nimic in public evens cu wolfs...


    Iar de Etheric Light, ce sa mai zic, am jucat pana acum 6 nightfall cu personaje diferite, Prison of Elders de m-am plictisit si degeaba, nu am primit nici macar o bucata ...

  7. #2767 SP
    Member popteodor's Avatar
    Chest-ul cu cheie de la Prison of Elders il poti deschide ori de cate ori vrei, atata timp cat ai cheie.
    Pe weekly reset sunt recompensele de la PoE de level 32,34 si 35. Astea se primesc o singura data per caracter per saptamana.

    Singura cheie care e sigura e aia care o primesti cand faci misiunile din HoW, x3 caractere -> 3 chei. In rest mult noroc la farming.

    La Etheric Light nici eu nu am avut noroc de drop, am primit doar din PoE si din ToO.

  8. #2768 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by popteodor View Post

    Singura cheie care e sigura e aia care o primesti cand faci misiunile din HoW, x3 caractere -> 3 chei. In rest mult noroc la farming.

    La Etheric Light nici eu nu am avut noroc de drop, am primit doar din PoE si din ToO.
    Adica daca reiau misiunile din HoW, primesc din nou cheie? Trebuie vreo misiune anume sau sa le refac pe toate?
    Am jucat si vreo 9-10 ToO, majoritatea pierdute, dar nu am primit decat gear.

    Multumesc!

  9. #2769 SP
    Member popteodor's Avatar
    De la misiunile HoW e one-time deal, prima data cand le faci.

    La ToO pachetul Silver si Gold (6 victorii si 8 victorii) au Etheric Light. Si chest-ul de la flawless victory mai are o bucata.

  10. #2770 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hai baietii, care baga in seara asta niste Prison of Elders? Pe toate nivelele. Also nightfall si raid-uri daca vreti.
    I'm up for farming keys as well.

  11. #2771 SP
    Member popteodor's Avatar
    Eu pe la 10 jumate sper sa intru la PoE.

  12. #2772 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Incep sa ma plictisesc de DLC-ul asta.
    Mult prea greu si plictisitor ... Joc zilnic ore bune si nu am vazut un etheric light ...
    Pierdere de timp, mai bine ies la o bere.

  13. #2773 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joacă PoE pe 34

  14. #2774 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Joacă PoE pe 34
    Am toate personajele pe 32 si jumate ... am incercat dar este prea greu.

  15. #2775 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Pt PoE 34 iti trebuie nivel 33. Daca saptamana trecuta ai cumparat manusile, saptamana asta fa PoE 32, iti cumperi armura pt piept. Urci la nivel 33, fsci PoE 34 si iti da etheric light sa urci la nivel 34. Adevarata distractie incepe la PoE 35

  16. #2776 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Am manusi, armura, cizme, dar fara etheric light nu sare de 32 jumate.
    Iar etheric light nu am vazut pana acum, cu toate ca scrie ca gasesti in nightfall si PoE ...

  17. #2777 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Daca ai fi cumparat armura de la Variks plus o piesa galbena, ar fi trebuit sa fi level 33.

  18. #2778 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Scuze dar nu stiam unde sa intreb. Destiny e la oferta, 100 de lei, se merita? Pentru raiduri cu randomi sau clanuri presupun ca trebuie casti cu mic nu? Nu reusesc sa gasesc un adaptor in tot orasul...

    Am vreo 5 ani de WoW in spate si desi am zis ca nu ma mai ating de genul asta de jocuri, tentatia e mare.

  19. #2779 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Nu are nici o legatura cu wow iar daca vrei sa iti cumperi jocul vezi ca ai nevoie sa cumperi separat si doua DLC-uri (expansions) ca sa poti fi la zi, altfel risti sa joci singur. Cat despre casti, poti folosi o pereche de casti handsfree ale unui telefon.

  20. #2780 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    Ma refeream la grind si farm pentru gear, leveling, cautat de grupuri, instante, raiduri cu lock-uri saptamanale, mereu online, etc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 139 of 186 FirstFirst ... 39 89 129 137 138 139 140 141 149 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts