Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 186 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 ... LastLast
Results 3,261 to 3,280 of 3702

Thread: Destiny

  1. #3261 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Bungie=no fun allowed ...auzi tu la ei, ca cica e glitch si ca nerfuiesc sniperul la 290atk fmm!
    Nu pot si ei sa taca din gura si sa lase lumea sa fie fericita ca a gasit o arma cu attack mare , cred ca am s-o infuzez intr-un alt sniper legendar sa-l duc macar la un 308atk
    Tot timpul l-am urat pe DeeJ asta, cel mai antipatic: https://www.bungie.net/en/Forum/Post/155921520

    P.S. ultimul boss din raid is hard as fu**, am wipe-uit toata seara la el , si e si troll pe deasupra...n-am mai intalnit pana acum un boss la care sa trebuiasca atata coordonare si la care cea mai mica greseala cauzeaza un wipe. Deseara tb sa-l dovedim, stim ce avem de facut, it's a matter of execution

  2. #3262 SP
    Member nickstr's Avatar
    E foarte ușor bossul dar da, trebuie coordonarea la sânge. La final când nu mai are viata deloc și vine sa ii mai tragi o tura am pierdut de 2 ori deoarece 2 din fireteam erau morți.

  3. #3263 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    raid:

  4. #3264 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Bungie=no fun allowed ...auzi tu la ei, ca cica e glitch si ca nerfuiesc sniperul la 290atk fmm!
    Nu pot si ei sa taca din gura si sa lase lumea sa fie fericita ca a gasit o arma cu attack mare , cred ca am s-o infuzez intr-un alt sniper legendar sa-l duc macar la un 308atk
    Cam asa va sfarsi Black Swdinle-ul, infuzat. Toata lumea il infuzeaza pana nu-l nerfeaza. Iar in momentul de fata, pentru o arma de 290, nici nu se mai merita bataia de cap. Oricum a fost fun sa ma enervez cu el.

  5. #3265 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    fara spoilere despre raid, va rog exsta spoiler tags.

  6. #3266 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Corect, inca mai sunt unii amarati care nu au mai apucat fireteams de raid si stau si plang in fiecare seara cand toata lumea joaca raidul iar ei se plictisesc iesind mereu pe primul loc in Crucible. Terminati-va.

  7. #3267 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    eagle eye de ce nu ai zis ca nu ai echipa de raid o sa te am in vedere sapt viitoare cand facem din nou daca e.

  8. #3268 SP
    Member bdevil's Avatar

  9. #3269 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    eagle eye de ce nu ai zis ca nu ai echipa de raid o sa te am in vedere sapt viitoare cand facem din nou daca e.
    Aveam, dar mi-a picat netul si am fost inlocuit cu altcineva
    Dar accept invitatia!

  10. #3270 SP
    Member ViBy's Avatar
    Baieti am si eu o mare rugaminte la cei care joaca Destiny pe Xbox One. Am nevoie de ajutor la Destiny The Taken King - Destiny Oryx Boss Fight - Destiny Regicide Story Mission. Am reusit singur sa il duc pe 240 light in ultimul phase, doar ca acolo imi este tare greu sa ma pot ocupa si de mobi si de boss in acelasi timp. Raman dator !


    ---------- Post added 25-09-2015 at 12:59 ----------

    Weekendul asta puteti cumpara de la Xur :
    Legacy Weapon Engram: Primary Weapon
    Ruin Wings
    Sealed Ahamkara Grasps
    Light Beyond Nemesis
    Hawkmoon - Nu trebuie ratat !

    ---------- Post added 25-09-2015 at 12:59 ----------

    Here's what's worth buying from Destiny's Xur, Sept. 25-27 | Polygon

  11. #3271 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    poate intereseaza pe cineva (sau pe un prieten) si cu ocazia asta dam si o mana de ajutor CG-ului

    http://www.consolegames.ro/forum/f76...y-edition-ps4/

  12. #3272 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Am incercat raid-ul , dar momentan nu am avut rabdare sa stau pe el. Mi se pare greu, mai ales ca nu am casti cu mic.
    In schimb am ajuns la 294 numai din Dreadnaught Patrol si Public Event

  13. #3273 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    So I found this on reddit. Cica faceau baietii misiunea Paradox pe heroic si i-a teleportat in sectiunea asta. Au mai incercat odata insa nu le-a reusit. Hmm. Ar putea fi al 6-lea chest din VoG

    L.E: aparent e un bug...si cica nu e recomandat sa-l faci pentru ca iti strica quest-ul cu Taken War. Cel mai probabil o sa fie o misiune in daily ca cea cu Black Spindle.

    https://www.reddit.com/r/DestinyTheG...radox_mission/


  14. #3274 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    cam asa e in destiny cand vezi un chest ce noob sunt la postat gifuri
    Attached Images Attached Images zcrx2ek.gif

  15. #3275 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    )) that`s me.... de cate ori nu m-am bagat in bossi la strike-uri sau la nightfall si am murit ca sa imi iau loot-ul

  16. #3276 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Se aplica si la Lengedary/Exotic engrams

  17. #3277 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Well, am facut daily-ul azi si baam! Black Spindle 310 Se pare ca daca ai peste 300 light ti-l da 310.
    E genial BTW.
    Attached Images Attached Images destiny_20150930171101.jpg

  18. #3278 SP
    Member bdevil's Avatar
    Ti-l da la 310 chiar daca ai light mai mic. L-ai obtinut facand misiunea normala sau te-ai dus pe ''usa de strike'' din dreapta?

  19. #3279 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pe dreapta. Am curatat cu Sunbreaker-ul camera si boss-ul cu snipe.

  20. #3280 SP
    Member nickstr's Avatar
    Momentan ți-l da încă la 310 dar va veni patch-ul și se va duce înapoi la 290. Dacă citeai pe aici vedeai ca toată lumea l-a primit la 310 și ca va fi "normalizat"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 164 of 186 FirstFirst ... 64 114 154 162 163 164 165 166 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts