Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 186 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 3702

Thread: Destiny

  1. #3381 SP
    Member nickstr's Avatar
    De cate ori l-ai terminat Harkonnen?!
    Attached Images Attached Images snap0091.png

  2. #3382 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Bai si eu care credeam ca eram elitist si troll pe threadul de destiny pe vremea cand jucam, nickstr , vezi ca nu Harkonnen a spus ca l-a terminat, Andrei l-a terminat ori te deranjeaza chestia asta de a trebuit sa cauti statusurile omului ? Incerci din greu sa iti impui o imagine de scumbag , te admir .

  3. #3383 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ai grija ce zici ca imediat iti posteaza si stat's-urile tale
    Attached Images Attached Images watch-out-we-got-bad-ass-over-here.jpg

  4. #3384 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    El chiar crede că a fost recomandat pentru raid si ca si-a ratat sansa

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  5. #3385 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Ai grija ce zici ca imediat iti posteaza si stat's-urile tale
    Nu are cu ce , toate statusurile mele sunt peste ale lui , cel putin eu nu incercam sa le arat celorlati ce nu sunt , ci imi laudam echipa din care faceam parte.
    Mi-e dor de un raid , sa am motiv sa tip la Caine cat e incompetent e )

  6. #3386 SP
    Member nickstr's Avatar
    Era vorba ca oameni care nici nu au terminat year 1 comentează pe aici aiurea cum e harkonen și care incita la flame asa cum face și minimize, kobayashi, eagle-eye (tu ești sărac cu Dumnezeu rău de tot).
    @Templier eu am lăsat-o moarta dar după cum vezi unii oameni de pe aici nu pot sa treacă peste faptul ca eu am terminat Oryx de 3 ori pe HM și ei nu. Vorba aia prostul nu e prost destul pana nu e și fudul, eagle-eye.

    Peace out ca vorbesc cu pereții.

  7. #3387 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by nickstr View Post
    Vorba aia prostul nu e prost destul pana nu e și fudul, eagle-eye.

    Peace out ca vorbesc cu pereții.
    Multumim frumos !

  8. #3388 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    ... Mi-e dor de un raid , sa am motiv sa tip la Caine cat e incompetent e )
    Chiar te-am pomenit de cateva ori zilele astea sa stii...si iti garantez ca ai fi cedat nervos serile astea daca bagai raid cu noi, dar in acelasi timp te-ai fi si distrat
    @nickstar: glumim man stai linistit, no need to insult people, ne distreaza cat de serioasa e toata treaba pt tine Destiny asta, e un joc pana la urma ce naiba si fiecare il joaca cat si cum poate.

  9. #3389 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Nu are cu ce , toate statusurile mele sunt peste ale lui , cel putin eu nu incercam sa le arat celorlati ce nu sunt , ci imi laudam echipa din care faceam parte.
    Mi-e dor de un raid , sa am motiv sa tip la Caine cat e incompetent e )
    Care e treaba cu caine ?Sounds fun

    @Templier , pai lumea vorbeste despre destiny , stats , raids

  10. #3390 SP
    Banned Templier's Avatar
    nu v-ati saturat de

  11. #3391 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    Destiny

    De 0 ori l-am terminat pentru ca nu am 5 oameni sa ma ajute. Doar ai fost dat afara din clan fix pe faza asta

    ps: am doar destiny nu si dlcurile sau taken king iar vault of glass e max pt mine

  12. #3392 SP
    Member cosmins's Avatar
    Buna,
    De aproximativ doua sapamani joc si eu Destiny. Am cerut un sfat unde as putea afla mai multe informatii despre arme, armuri si alte alea. Mi s-a spus sa incerc sa stau pe langa un clan ceva si sa mai prind de la aia cate ceva. Pai dupa ultimele discutii pe aici asta e cam irealizabil )
    Eu joc de fun, spre exmplu daca mie mi se pare mai interesant sa curentez un mob la oua cu thunderstrike decat sa trag cu rocket launcher-ul in el, chiar daca poate ma va omora, pai eu ii bag curent.
    De doua zile ma chinui sa termin nu stiu ce misiune pe Venus, trebuie sa omor doi obositi si aia apar cam la 20 de minute. Cand mai avea cred 0,0001% din viata si daca ii dadeam o palma peste ochi murea, prostu a disparut.
    Oricum cu bune si rele am ajuns cu un Warlock la lvl 40, am cateva arme legendary dar nu cred ca am ce face cu ele ca au atack 100 sau 120 si am un rocket launcher dragon's breath sau ceva de genu care il port ca imi place cum arata.

  13. #3393 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da-mi add si te ajut eu la questurile pe Venus cand apuc.

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  14. #3394 SP
    Member Harkonnen's Avatar
    Ajut si eu daca vreti ca eu joc de fun

  15. #3395 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    I am The Taken King.
    Attached Images Attached Images destiny_20151026193546.jpg

  16. #3396 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Era mai reusita poza cu o sabie in mana si un shader negru.

    Trimis de pe al meu Onyx_QS folosind Tapatalk

  17. #3397 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmins View Post
    Eu joc de fun, spre exmplu daca mie mi se pare mai interesant sa curentez un mob la oua cu thunderstrike decat sa trag cu rocket launcher-ul in el, chiar daca poate ma va omora, pai eu ii bag curent.
    De doua zile ma chinui sa termin nu stiu ce misiune pe Venus, trebuie sa omor doi obositi si aia apar cam la 20 de minute. Cand mai avea cred 0,0001% din viata si daca ii dadeam o palma peste ochi murea, prostu a disparut.
    Oricum cu bune si rele am ajuns cu un Warlock la lvl 40, am cateva arme legendary dar nu cred ca am ce face cu ele ca au atack 100 sau 120 si am un rocket launcher dragon's breath sau ceva de genu care il port ca imi place cum arata.
    The comment of the day. Cosmin e de-al meu. As face un clan numai cu baieti din astia, l-as curenta la oo zilnic pe Oryx. Add me, jucam, povestim, sunt prea multe de scris, prea mult info, totul se prinde din mers, de pe youtube ... si de pe reddit. Stai linistit, ca nici eu nu am fireteam pe fusul meu orar, si am inceput sa ma joc cu altii de pe destinylfg, dar e greu pana cand incepi sa te coordonezi cu oameni cu care nu ai mai jucat. Uneori ai noroc de un fireteam care stie ce sa faca, alta data de altii care-s la primele asalturi. Eu unul din fail-uri am invatat destul de mult. Si nici n-am terminat cap coada Oryx. Have fun with Destiny, e ceea ce conteaza, dupa aia daca te enerveaza si vrei s-o dai serios, incepi sa urmaresti zilnic reddit si alte nebunii. Grosul informatiei de acolo vine.

    Ultimul Oryx apelat cu un fireteam de baieti romani ne-a dus pana la finalul lui cand ii dam damage-ul final pe mijloc si o parte din ei se uitau la Oryx cum ''ne da ultima suflare''. Si acum rad de acel raid si wipe de legenda (microfoane de pereti, injuraturi si multi ''nu cred''). E frumos ma Destiny.

    On Topic.

    Cu privire la bounty-urile si quest-urile PVP, a trebuit sa omor 20 de gardieni in PVP cu grenada void (o grenada destul de slaba, nefiind un one shot kill ca altele de la alte subclase). Okie. M-am jucat vreo doua saptamani, in limita timpului meu, ca sa termin quest-ul, nu-s un fan de warlock voidwalker in pvp, dar daca Bungie asa vrea, am zis hai sa-l fac si p-asta. Mi-am ruinat si asa K/D-ul meu PVP care era praf, pentru a termina quest-ul asta. Care m-a premiat cu o arma verde 47 pe care o castigai la a treia misiune din single player mission dupa ce cumparai jocul vanilla. Pai cum sa nu mori de nervi. Am pus toate quest-urile Crucible in stand by, reward-urile nu sunt derizorii, sunt nesimtit de nesemnificative. 1 weapon part reward pentru 20 de kill-uri cu grenada in Crucible. Oiiii.

  18. #3398 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    uploadfromtaptalk1445903393273.jpguploadfromtaptalk1445903398871.jpg

  19. #3399 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Yep, foarte misto eventu de Halloween de anu asta, mult mai bun decat cel de anul trecut cand au dat doar niste bostani de pus in cap si atat

  20. #3400 SP
    Member costy29lan's Avatar
    Am vazut discutiile astea 'aprinse' si am zis sa ma bag si eu, ca tot roman sunt ...

    Si eu joc tot de fun. Nu am reusit sa termin raid cu toate ca sunt pe joc zilnic, cel putin 6 ore.
    Eu nu am rabdare sa stau pe net sa urmaresc filmulete, iar cei din lista mea de 'prieteni' nu au rabdare sa ma invete ce am de facut.
    Partea amuzanta este ca am jucat intr-o zi cu niste nemti, de nu intelegeam o boaba ce zic, si totusi am invatat de la ei de am ajuns pana la nivelul cu vrajitoarele alea 2 si cu platformele alea invizibile ... stiti voi... . Acolo chiar ca nu mi s-a mai parut fun si am iesit eu ca sa nu-i incurc pe baieti ...
    Poate intr-o zi o sa gasesc cativa 'prieteni' de au rabdare si cu mine sa termin si ultimile 2 checkpoint ...

    La fel era si cu Crota la inceput. Toata lumea, nebunie, nu te primea nimeni in echipe. Echipele erau deja formate si greu gaseai loc pe undeva.
    Dupa cateva luni incepeau sa se plictiseasca unii si apoi gaseam locuri, ba chiar ma rugau sa joc, cu toate ca nu stiam ce am de facut ....
    Asa ca pana atunci, ma distrez pe public event si 'herioce' la greu!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 186 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts