Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 186 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1161 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Da asa este daca iti scade light-ul , iti scade si levelul.

  2. #1162 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  3. #1163 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Exploiuturi au toate jocurile, se face patch stați calmi

    ---------- Post added 13-09-2014 at 22:31 ----------

    Hahaha ce mă lăudam că sunt serverele stabile... Două dc în 20 min

  4. #1164 SP
    Member ramusg's Avatar
    Salut baieti...si fete, daca sunt. Bun, de mult nu am mai jucat un joc cu un Competitiv atat de bun. Nu e el unul complex, cu o mie de moduri si altele, DAR E BUN CU DRACI!
    Pentru mine, povestea, jocul cooperativ e un bonus bun, chiar daca pare repetitiv, mecanica jocului, a pocnitorilor e de vis, asa ca se compenseaza pe aceasta parte.

    Acum pot sa va spun ca sunt leval 20 cu un Warlock si 9 cu Hunter dar am o problema: NIMENI DIN LISTA MEA NU JOACA JOCUL!!
    Jocul asta devine infinit mai bun in party, in special de romani. Id-ul e Kepzy79 PS3. Spor la explorat.

    Ps: fac ceva pe pe orice review aparut, pt mine, si am impresia ca si pt foarte multi, jocul a meritat banisorii.

  5. #1165 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Modul ala Salvage o sa fie scos maine ? (Asa inteleg din program-ul ala de event-uri) Mi se pare cea mai fun parte a Crucible-ului.

  6. #1166 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Mda acum am si eu primul DC

  7. #1167 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Se pare ca atunci cand dai claim la un bounty exista o anumita sansa sa primesti un bounty special pentru o arma exotica. Din cate am inteles, trebuie facuta o serie de bountyuri si la sfarsit primesti arma. La cel pe care l-am ales eu, primul bounty este sa faci 5 strikeuri fara sa mori.

  8. #1168 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    am facut si eu level 19 si 50% ..maine ma duc spre 20
    parca intra altfel misiunile acum cu gear si level mai bun
    tot ce pot sa spun e ca jocul este epic !

    ma repet ..n am mai fost tinut asa in priza de pe vremea cand jucam lineage2
    parca si acum as mai intra sa mai joc o runda de pvp ceva , dar maine la 8:00 trezirea
    seara buna

  9. #1169 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, am sarit si eu de lvl20 (21)... si nu inteleg prin ce sistem EXP-ul se transforma (asa am inteles ca ar trebui) in altceva folositor. Exista un vendor, ceva? La ce ar trebui sa ma uit? Sau pur si simplu nu mai pot urca de-acum inainte decat cu ajutorul armurii?

    Aveti idee daca vor continua Story-ul? Mie mi s-a parut ca s-a terminat cam sec...

    Nu stiu daca a mai fost, dar poate ajuta: Destiny public events to occur more frequently • Eurogamer.net.

    BTW, ieri si azi noapte cred ca m-a scos din joc de vreo 15 ori. La un moment dat era sa dau rage quit... dupa ce m-a aruncat afara din joc la boss fights...

    ---------- Post added 14-09-2014 at 07:44 ----------

    Ah, si one more thing: PVP-ul devine o adevarata mizerie atunci cand intra cei care joaca cu mouse. Multumesc (NOT) Sony si Bungie pentru ca permit asa ceva... Acum mi-am adus aminte de ce urasc eu FPS-urile multiplayer pe console. Unii pur si simplu nu pot juca decat schimband regulile jocului... Pacat!

    ---------- Post added 14-09-2014 at 07:47 ----------

    Am gasit ceva:



    Deci sa inteleg ca de la level 20 in sus, EXP-ul se transforma in Mote of Light. Care Mote of Light nu poate fi folosit decat pentru a cumpara chestii cosmetice. WTH?

  10. #1170 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cred ca Mote of Light se mai poate folosi si la ZUR pentru ceva item (probabil si ala cosmetic) dar nu mai tin minte. Totusi interesant ca daca esti cu un lvl mai mic ai dmg reduction cu 20% mi sa parut si mie ciudat ieri cand am facut dust palace pe lvl 23 si era required 24 si dadeam dmg mult mai mic dar am crezut ca au astia armura mai buna

  11. #1171 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    XP-ul il mai folosesti la deblocat abilitati si upgradat gear.

  12. #1172 SP
    Member dumibalamuc's Avatar

    Destiny

    Am terminat si ultima misiune , singur , n am murit deloc level 20 , acum sa gasim armyra cu light

    Atasez si poza cu gear'u
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1410684258.819431.jpg imageuploadedbytapatalk1410684393.799218.jpg imageuploadedbytapatalk1410684400.317464.jpg imageuploadedbytapatalk1410684407.832930.jpg

  13. #1173 SP
    Member dumibalamuc's Avatar
    Ajuta la ceva daca cresc subclassa ?

  14. #1174 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well, am sarit si eu de lvl20 (21)... si nu inteleg prin ce sistem EXP-ul se transforma (asa am inteles ca ar trebui) in altceva folositor. Exista un vendor, ceva? La ce ar trebui sa ma uit? Sau pur si simplu nu mai pot urca de-acum inainte decat cu ajutorul armurii?

    Aveti idee daca vor continua Story-ul? Mie mi s-a parut ca s-a terminat cam sec...

    Nu stiu daca a mai fost, dar poate ajuta: Destiny public events to occur more frequently • Eurogamer.net.

    BTW, ieri si azi noapte cred ca m-a scos din joc de vreo 15 ori. La un moment dat era sa dau rage quit... dupa ce m-a aruncat afara din joc la boss fights...

    ---------- Post added 14-09-2014 at 07:44 ----------

    Ah, si one more thing: PVP-ul devine o adevarata mizerie atunci cand intra cei care joaca cu mouse. Multumesc (NOT) Sony si Bungie pentru ca permit asa ceva... Acum mi-am adus aminte de ce urasc eu FPS-urile multiplayer pe console. Unii pur si simplu nu pot juca decat schimband regulile jocului... Pacat!

    ---------- Post added 14-09-2014 at 07:47 ----------

    Am gasit ceva:



    Deci sa inteleg ca de la level 20 in sus, EXP-ul se transforma in Mote of Light. Care Mote of Light nu poate fi folosit decat pentru a cumpara chestii cosmetice. WTH?
    Tocmai ce am dat un rage quit e frustrant mai ales pentru cei care nu sunt asi in shootere. Aproape ai terminat zona de darkness si te trezesti deconectat. Too bad

  15. #1175 SP
    Junior Member Boyka's Avatar
    A mai intalnit cineva multi Praetorians pe Venus? Ieri nu am dat decat de unul singur dar azi am jucat 30 de min. si am dat de 4.

  16. #1176 SP
    Junior Member godlik30's Avatar
    Jocul isi merita banii. De mult n-am mai fost asa captivat.

    Putin frustrant in pvp mai ales pentru cei ce inca se obisnuiesc cu shotere+controller (ca mine)

  17. #1177 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Gamespot Review 6/10

    THE GOOD
    • Excellent fundamentals make it a joy to handle a gun
    • Fantastic vistas and magnificent soundtrack
    • Intricate competitive maps with clever touches
    THE BAD
    • Repetitive missions containing repetitive encounters
    • Abysmal storytelling that makes you unlock and seek out basic plot elements
    • Endgame has you grinding the same bullet-sponge bosses over and over again

  18. #1178 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    so? i see no problem here 9/10 e la fel ca cele 1000 de mmo-uri, si pe langa asta e doar prima versiune mai urmeaza sa creasca jocul hater's gonna hate

    p.s pentru ce-i obsedati de grafica Destiny - Current Gen Vs. Last Gen Graphics Comparison - IGN Video

  19. #1179 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Well they are right..
    E foarte fun cand joci cu cineva dar ma intreb cat de captivant o sa mai fie peste 1-2 luni, daca vom face aceleasi Strike-uri over and over again. Ca vad ca Weekly Heroic Strike sau Strike playlist foloseste tot acele Strike-uri marcate pe hartile din Orbit... Difera doar level-ul.

    E pur grinding, eu deja nu prea mai am chef sa le fac, iar ca sa le incerc pe cele de lvl 24 si 28 mai trebuie sa le fac pe cele existente de nu stiu cate ori... Sau sa stau zeci de jocuri in Crucible ca sa imi pice vreo armura cu mai mult Light, ca sa mai cresc un pic in level..

  20. #1180 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Well, eu sunt obisnuit cu grind-ul din Diablo asa ca nu vad nicio problema cu ăsta.

    Anyway, ce gasesc eu FOARTE frustrant e ca notificarile de la PS4 apar peste radar si nu mai vezi unde-s inamicii. Era asa greu sa puna in dreapta radarul ala?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 186 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts