Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 186 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1461 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Daca nu exista trading... da pentru pve e perfecta si dau numai hs intr-adevar, dat ma referam in general la pvp, daca ar fi fost o optiune sa dezactivezi si sa activezi upgradeul cand vrei, cum e la scope si la altele.

  2. #1462 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Daca se mai face raid in seara asta ma puneti si pe mine pe lista daca e loc ,26 sunsinger warlock

  3. #1463 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Poate incercam sa terminam raidul inceput ieri

  4. #1464 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce stiti de arma asta Cydonia AR3 - Destiny Wiki Guide - IGN l-am intalnit pe unul in rumble si ne-a macelarit efectiv pe toti in doua secunde mureai...

    This weapon is the most unbalanced POS AR in any Competitive MP I've played in a very long time. Negligible recoil and spread while fully automatic, does not require burst to remain pinpoint accurate over long range, moderate reload time, and high damage.
    This is the only weapon that creates such a vast vacuum in multiplayer that it desperately requires a nerf and rebalance. With this weapon, even the most unskilled and terrible player can become almost godlike by abusing aim assist snap-to paired with this guns OP nature.

  5. #1465 SP
    Member b615dub's Avatar
    Cum se folosesc materialele de le aduni de exemplu Spinmetal.

    Si se poate face trade la iteme intre jucatori?

  6. #1466 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Le folosesti cand dai upgrade la gear legendary/exotic, si nu, nu poti face trade deocamdata.

  7. #1467 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Daca nu exista trading... da pentru pve e perfecta si dau numai hs intr-adevar, dat ma referam in general la pvp, daca ar fi fost o optiune sa dezactivezi si sa activezi upgradeul cand vrei, cum e la scope si la altele.
    parerea mea ca galahad-e e mai bun ca shingen si am mai gasit o arma destul de buna acuma nu imi vine in minte numele lui dar cand o sa intru o sa va zic

  8. #1468 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Raid terminat!

    Post-Game Carnage Report | Bungie.net



    Dream Team:
    • Faxiu
    • Kobayashi
    • Minimize
    • OEE
    • ReNeGaDe124
    • SnowMan_Killerul
    Attached Images Attached Images destiny_20140922230214.jpg destiny_20140922230241.jpg destiny_20140922230305.jpg destiny_20140922230434.jpg

  9. #1469 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Congratz. On the other hand azi nu o sa intru sunt destul de obosit si nu as fi in stare sa stau acuma la un raid.

  10. #1470 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Putem sa strangem un grup de oameni pentru raid, pentru joi/vineri/sambata/duminica seara? Sunt lvl 27 deocamdata, si pana atunci voi fi lvl 28 sigur, doresc sa il termin si eu o data pana la capat, si nu cred ca am mari sanse luand in considerare ca eu muncesc cand majoritatea de aici sunt acasa . Any takers?

    L.E. : joi/vineri am concediu ^^

  11. #1471 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu sunt plecat de vineri si ma intorc duminica seara

  12. #1472 SP
    Member bartonn's Avatar
    Reluam raid ul duminica de la inceput. Vroiam sa incerc acuma raid ul de unde am Ramas

  13. #1473 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    Se poate termina intr-o zi? Duminica nu poate sa stea lumea prea tarziu, vine munca luni, pentru mine nu e o problema ca sunt de noapte .

  14. #1474 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Epic run, fix in enrage l-am omorat. Felicitari inca o data pentru restul echipei!

  15. #1475 SP
    Junior Member EdenIsNotEnough's Avatar
    @CataPuscas: rectificare - iti da item legendar imediat ce faci lvl 3 si dupa, am facut acum lvl 3 la NM si mi-au dat un hand cannon bunicel, primul wep legendar.

    In alta ordine de idei, nu stiu cum se face dar mi-a picat exotic bounty iar (eu nici nu l-am terminat pe primul pentru Bad Juju), si am ales sa imi iau Super Good Advice. Pare destul de usor bounty-ul, defapt am si gasit pe Mars intr-un loot chest primul item (drop-ul este random, dar eu l-am gasit la cel chest-ul nr. 11), acum trebuie sa astept sa vina Xur vineri sa imi continui bounty-urile... 2 sloturi blocate de exotic bounty .

  16. #1476 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Raid terminat!

    Post-Game Carnage Report | Bungie.net



    Dream Team:
    • Faxiu
    • Kobayashi
    • Minimize
    • OEE
    • ReNeGaDe124
    • SnowMan_Killerul

    Toti ati primit cate o arma exotica?

  17. #1477 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Nu. OEE si Snowman nu au primit nimic, in afara de shader. Eu am fost singurul care a primit 2 iteme. Arma aia exotica o aveam deja si i-am dat dismantle. Insa, legendara este foarte buna. Scout rifle ce poate trage in full auto, cu solar damage si bonus damage la oracole.

  18. #1478 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, cand se reseteaza nebunia aceea de limita saptamanala? Azi pe la 3:00 era inca "in effect"...

  19. #1479 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu. OEE si Snowman nu au primit nimic, in afara de shader. Eu am fost singurul care a primit 2 iteme. Arma aia exotica o aveam deja si i-am dat dismantle. Insa, legendara este foarte buna. Scout rifle ce poate trage in full auto, cu solar damage si bonus damage la oracole.

    Cu shaderul ce anume faci?

  20. #1480 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Guys, cand se reseteaza nebunia aceea de limita saptamanala? Azi pe la 3:00 era inca "in effect"...
    Astazi, la ora 12.

    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Cu shaderul ce anume faci?
    Schimbi culoarea armurii. Cel pe care il primesti in urma completarii raidului este complet alb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 186 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 174 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts