Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 186 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 ... LastLast
Results 1,761 to 1,780 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1761 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Păi eu farrmez acum
    Oricum farmam când vrei tu că și eu am nevoie.
    Aseară am dormit

  2. #1762 SP
    Member Buyk's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    a aparut patchul? ca am niste legendare la postas si nu le-am luat inca ) ca deja mi-a dat astazi 2 albastre din legendare
    Partea nasoala este ca legendarele inainte de patch care trebuiesc decodate nu vor beneficia de fixuri ci doar legendarele castigate dupa patch.

  3. #1763 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai am doar mesajul nu am primit engramul ma asteapta asta am spus

  4. #1764 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    pai am doar mesajul nu am primit engramul ma asteapta asta am spus
    Asa si eu am pachetul de la lvl 3 vanguard waiting at the postmaster .

  5. #1765 SP
    Member Kupy's Avatar
    Pai Vanguard îți dă legendare și fără patch. Îți dă un obiect din inventarul lui la fiecare nivel de reputație urcat. Nu are nici un rost sa aștepți patch-ul.

  6. #1766 SP
    Member popteodor's Avatar
    Ahaa, deci primesc item nu engrama? Credeam ca primesc engrama, ca la cryptarch.

    E drept ca nu m-am documentat prea atent

  7. #1767 SP
    Member Kupy's Avatar
    Sa ne anunți dacă ești mulțumit de recompensa

  8. #1768 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    La cat de nemernic e ala vreau sa ma asigur suflu si in iaurt dupa cate am patit cu legendare oricum nu sunt acasa si sper sa vina patchul. Btw voi aveti idee daca armele de la vendori se reseteaza ca perkuri ? Ca nu-mi plac cele actulae

  9. #1769 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Nu cred ca se reseteaza. In schimb aceeasi arma daca iti pica din engrama are alte perk-uri.

  10. #1770 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Intra careva acum la daily/ weekly hard?

    psn id: IGreyhounDI

  11. #1771 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Dap asta stiam thx. Then i made a mistake avea perkuri mai bune ar de la nm unde nu am niciun punct, damn it )

  12. #1772 SP
    Member popteodor's Avatar
    @AndRewqp: nu mai ai loc sa primesti private message

  13. #1773 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cum sa identificati misiunile din Patrol, daca nu stiati pana acum:
    Attached Images Attached Images ghonxgn.png

  14. #1774 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Wooow
    Destiny: Crucible Triple headshot Collateral:

  15. #1775 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deh, daca unii au mancat mult rahan cand erau mici... triple headshot... godamnit!

  16. #1776 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Aseara inainte sa ma culc am mai predat un bounty aiurea si surpriza: stimabilul Xander mi-a oferit oportunitatea de a alege intre Thorn si Invective. Call me crazy, dar am ales Thorn. O fi greu de facut? Singura chestie enervanta pare partea cu void kills in PVP.

  17. #1777 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Aveti idee cand apare patch ? Schimbarile care le vor face la arme se aplica si la pve sau doar stric la pvp? Sper sa vina un sniper in weekend la xur

  18. #1778 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Aseara inainte sa ma culc am mai predat un bounty aiurea si surpriza: stimabilul Xander mi-a oferit oportunitatea de a alege intre Thorn si Invective. Call me crazy, dar am ales Thorn. O fi greu de facut? Singura chestie enervanta pare partea cu void kills in PVP.
    E ok si Thornul, au anuntat baietii de la Bungie ca va primi un buff in viitor, momentan nu e cine stie ce, magazine mic si reload destul de lung, insa arata foarte misto La partea cu void kills nu cred ca vei avea probleme ca esti cu Warlochul, si poti sa le dai grenazi si nove cu void cat incape, la mine a fost mai naspa pe Hunter ca a trebuit sa fac toate killurile cu un fusion rifle La ultima parte vei avea ceva de munca ca va trebui sa faci un strike cu Epic modifire la Phogoth

  19. #1779 SP
    Member tzuik's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Aseara inainte sa ma culc am mai predat un bounty aiurea si surpriza: stimabilul Xander mi-a oferit oportunitatea de a alege intre Thorn si Invective. Call me crazy, dar am ales Thorn. O fi greu de facut? Singura chestie enervanta pare partea cu void kills in PVP.
    Am primit și io bounty-ul ăla. Când am văzut cerințele I dropped it like it was hot. Frack dat shiet.

  20. #1780 SP
    Member popteodor's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Aseara inainte sa ma culc am mai predat un bounty aiurea si surpriza: stimabilul Xander mi-a oferit oportunitatea de a alege intre Thorn si Invective. Call me crazy, dar am ales Thorn. O fi greu de facut? Singura chestie enervanta pare partea cu void kills in PVP.
    Invective e super usor de facut, un pic de grind la strikes parca, 25.

    Eu imi bat capul cu fusion rilfle exotic bounty. Trebuie sa fac 200 de kill-uri cu fusion in weekly nightfall si nu am decat un fusion rilfe rare.
    Dupa misiunea de saptaman asta am doar 23 .
    Ar fi o idee sa iau un fusion legendary de la ceva vendor, poate merge mai repede. Asta daca gasesc ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 89 of 186 FirstFirst ... 39 79 87 88 89 90 91 99 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts