Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 33 of 77 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast
Results 641 to 660 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #641 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Mic review dupa 3 ore de joc . 2 freeze in game , ambele rezolvate dupa 1 minut de asteptare . De asemenea input-uri care nu sunt recunoscute de joc , trebuie sa apas de vreo 5 ori crouch pentru a fi recunoscut o data .

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  2. #642 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe ce platforma-l joci?

  3. #643 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    One X

    Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

  4. #644 SP
    Member iErvin's Avatar
    Sper ca acel day 1 patch de 43Gb sa rezolve mai multe din aceste probleme.

    Se pare ca Altex a inceput confirmarea comenzilor. La mine apare "confirmata integral" precomanda standard (cu steelbook).

  5. #645 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    La instalare am downlodat si un update de 43gb , ma gandesc ca este acelasi cu cel despre care vorbesti .

  6. #646 SP
    Member iErvin's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    La instalare am downlodat si un update de 43gb , ma gandesc ca este acelasi cu cel despre care vorbesti .
    - that about sums it up

  7. #647 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    One X
    Ma poti ajuta, te rog, cu o verificare? Te poti uita in settings sa vezi daca exista optiune de mouse and keyboard? Sau poti lega un mouse si o tastatura la consola sa vezi daca poti juca si asa?

  8. #648 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Nu am vazut nici o optiune ptr m&k , doar controller. Din pacate nu am acasa mouse si tastatura .

  9. #649 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by alexiajocurinoi View Post
    Buna . Sunt Alexia, de la jocurinoi.ro. Voiam sa va anunt ca am primit Cyberpunk 2077. Azi predam coletele curierului
    e ceva editie speciala ? cu steelbok ? ca asa pare

  10. #650 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Este editia Standard. Asa a fost si la The Witcher 3 cu Day1 edition.
    Oamenii de la CDPR stiu sa impacheteze discurile cu multe goodies, chiar daca e doar Standard edition.

  11. #651 SP
    Junior Member alexiajocurinoi's Avatar
    Cyberpunk 2077 include urmatoarele articole in format fizic:

    - cutie cu discurile jocului
    - World Compendium – informatii despre mediul si lore-ul jocului
    - postcard-uri Night City
    - harta Night City
    - stickere

  12. #652 SP
    Member ymess's Avatar
    Polygon Review
    "The result is a game in which transphobic players (of which there will be many) can just laugh at us by using the character creator to generate models they consider worthy of mockery".

    Hai ca a luat-o razna lumea de tot.

  13. #653 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ai rabdare si nu te mai panica atat. Il vei primi joi de la Altex daca asa a zis userul respectiv.

    Pana la proba contrarie, il credem pe el si nu pe tine.

    Vezi ca nu eu sunt ala care a organizat tombola cu PS5 si am tras teapa la mii de clienti care l-au precomandat.

    Intelege-ma, am avut de ales intre a-l precomanda de pe nasoleala de Altex care inca nu mi-a tras o teapa mie personal (pentru ca nu caut sa ma joc pe vreo consola), sau de pe cancerul de pe Emag (adica distribuitorul C&A Connect cunoscut pentru ca livreaza jocuri gresite - mi s-a intamplat , am comandat un joc premium si mi-au livrat editia standard), teparii de la Cel.ro care nu stiu sa-ti numere banii si sa-ti dea restul corect, si ........Flanco care e o saracie de magazin ce trebuia demult sa falimenteze.



    Sau puteam sa-l comand de pe Amazon, dar plateam in plus pentru tarife de transport, dar macar aveam jocul la ora asta.

  14. #654 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ok si ce legatura asta asta cu jocu si de ce nu este ce zici tu aici, super off topic? De ce ar pasa cuiva de faptul ca ti-ai luat tu teapa in trecut si acum ai precomanda si nu stii daca-ti vine maine?
    Ai rabdare pana maine si daca nu vine, plange-te de vineri in colo pe thread-urile dedicate lui Altex sau eMag, sau unde ai tu precomanda

  15. #655 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am o precomanda la emag pentru CE, showroom crangasi cine e interesat , astept pm. Go go go.

  16. #656 SP
    Manager paul's Avatar
    Cyberpunk 2077 PC Version First Impressions:

  17. #657 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Din ce am inteles din clip nu va fi prea bland cu lower end PCs. Cu un RTX 3090, i9 7960X, 32 GB (3200 hz) si nvme SSD, cu toate setarle max (inclusiv rt) si DLSS on, are intre 50 si 90 fps (nu precizeaza rezolutia). Zice ca ar fi un nou Crysis (in special la setarile max, psycho se numesc), si ptr average user va tb sa optimizeze setarile (in loc de pus totul la max)

    Vb de verticalitatea orasului (ce mi s-a parut interesant).

    Footage e b roll (fara rt).

    RT e the real deal, cu 4 subcategorii (reflectii, shadows, ambient occlusion, si direct lighting), plus inca una la psycho level (global iluminattion).


    Eu eram decis sa il iau vineri, dar mai stau 1 sapt cel putin sa vad cum iese la lansare. Si apoi dupa un patch sau mai multe. Plus optimised settings de la DF si HW. Nu vreau sa imi scot ochii din cap cu bibilirea setarilor.

  18. #658 SP
    Manager paul's Avatar
    Recenzii PC:
    Game Informer:

    GameSpot:

    Engadget:

    PC Gamer:

  19. #659 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ai rabdare pana maine si daca nu vine, plange-te de vineri in colo pe thread-urile dedicate lui Altex sau eMag, sau unde ai tu precomanda
    Tu chiar iti bati joc de mine cu emoticonul ala.

  20. #660 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai e stupid sa te tot repeti, cand jocul inca nu s-a lansat. Ai rabdare.
    Also, verifica-ti comanda Altex. Ar trebui sa apara ca este confirmata.
    Daca e asa, iti vine maine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 77 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts