Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 10 of 77 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #181 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^This. Witcher exceleaza prin atmosfera, poveste si autenticitatea personajelor, dar este mediocru cand vine vorba de combat si mizerabil pe partea de roleplay si character progress. Hell, Gothic 2 face o treaba mai buna la capitolele astea si a aparut acum 20 de ani.

    Sper ca la Cyberpunk sa vad un sistem de progres organic, nu bazat pe nivele si alte cifre. Nici nu trebuie sa fie foarte creativi baietii de la game design, e destul sa joace Kingdom Come Deliverance.

  2. #182 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O sa fie greu sa multumeasca pe toata lumea, pentru ca dupa cum se poate vedea si aici, din 5 oameni, fiecare vrea altceva. Eu sper sa nu aibe nicio treaba cu nimic din ce a fost Kingdom Come Deliverance.

    Iar pentru asta, vor face ceva mai comercial. Sper doar sa fie bun dpdv calitativ.

  3. #183 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Clar o sa fie ceva mai casual, nu ca in KG, dar cred ca Espiritus se referea la altceva.
    Anyway, o sa intru precaut in joc, nu am asteptari imense ca sa nu fiu dezamagit.

  4. #184 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Eu mi-am anulat precomanda cum am vazut clipurile astea.
    Plus ca linistea de la CD Projekt ma cam ingrijoreaza. Am impresia ca nu mai sunt aceiasi dezvoltatori care au creat Witcher 3






  5. #185 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da... si eu ma gandesc sa o anulez, mai ales ca nu mai e Geralt personaj principal.
    Hai sa fim seriosi.
    Credeam ca ne lasi in sfarsit, dar ca pasarea phoenix apari din nou.

  6. #186 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Tocmai pentru ca e cu un personaj customizabil si nu cu un personaj autentic neproiectat din lipsa de inspiratie si creativitate face ca jocul sa fie sub Witcher.

  7. #187 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Astea sunt doar speculatii/pareri personale. Daca-l fac cu cap si personajul are si voce (desi GTA-urile vechi nu aveau si nu au dat fail, dar sunt multe alte jocuri bune in care protagonistul nu zice nimic), sigur nu o sa fie un impediment.

    Si eu prefer sa-mi customizez personajul in jocuri, desi aici ma cam deranjeaza faptul ca avem statueta cu personajul masculin default (V) in CE si 99.9% personajul cu care voi juca nu va arata asa.

    In rest, am incredere in CDPR sa livreze un joc bun, peste medie. Iar faptul ca si-au luat cateva extra luni pentru polish (chiar daca probabil au avut si alte motive pentru acest delay) il consider a fi un lucru bun.

  8. #188 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca ai ajuns sa vorbești iar cu ăsta și să-i explici anumite lucruri, nu ai învățat nimic Răzvane. Chiar nu v-ați săturat de clona asta obosita care poluează forumul ăsta?


    PS: Nu era un paragraf in regulament că un user care-și creează clone, este banat?

  9. #189 SP
    Admin MonkY's Avatar
    LOL @memwarrior. De cand a ajuns ca un caracter customizabil (la care se munceste si de 100x mai mult decat la unul "out of the box") sa insemne "lipsa de inspiratie si creativitate"?!? Si cum mama naibii sa compari asa ceva cu The Witcher, ca nu au absolut nimic in comun. Nici gen, nici story, nici stil, nici perioada, nici sound, nici engine... nimic. Bai, dar NIMIC! E ca si cand ai spune ca Mortal Kombat e mai prost decat Need for Speed. Hai sa fim seriosi, totusi.

    Still Day 1 buy from me.

    ---------- Post added 28-02-2020 at 12:28 ----------

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    PS: Nu era un paragraf in regulament că un user care-și creează clone, este banat?
    Momentan nu avem nicio dovada ca este clona unui user. Pe de alta parte, poate ar trebui revizuite si regulile astea... forumurile sunt pe moarte si noi nu facem altceva decat sa gasim motive sa mai eliminam din useri.

  10. #190 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Momentan nu avem nicio dovada ca este clona unui user. Pe de alta parte, poate ar trebui revizuite si regulile astea... forumurile sunt pe moarte si noi nu facem altceva decat sa gasim motive sa mai eliminam din useri.
    Păi in cazul ăsta hai să-l aducem înapoi și pe catalineatza aka SWTFU aka PS4&PS3 aka #PSDAntena3lover

    PS: Pentru unele cazuri dovada este felul de a scrie și de a aborda in aceeași manieră infecta persoanele pe PM. Acum îmi spune că m-am îndrăgostit de el

  11. #191 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ai opțiunea de block. Dacă îl baneaza și își face alt cont atunci iar îți va scrie, așa dacă ii dai block el nu va ști că tu nu ii vezi mesajele.

  12. #192 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    E epidemie de coronavirus in toata lumea, bursele din America au cazut, sunt incendii, invazii de lacuste si inundatii devastatoare prin tarile din lumea a treia din cauza schimbarilor climatice, zilnic mor oameni de foame si de razboaie prin Africa si Orientul Mijlociu, iar multi altii din Asia sufera in tacere sub dictatura.
    Noi romanii stam si ne certam pe internet din motive puerile.


    Ca veni vorba, nu stiu daca anul 2077 o sa fie ca-n Cyberpunk.
    Multi dintre noi, cei care facem parte din generatia mileniala o sa fim morti demult sau vom fi niste batrani de 90-100 ani atunci.
    Si nu stiu daca ar fi de dorit sa avem "viitorul" din Cyberpunk 2077.

  13. #193 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pai si nu e bine macar sa jucam cum va fi in 2077, daca tot nu mai prindem?
    Tot tu ai zis ca mergem in concedii prin intermediul Assassins Creed, asa putem vizita si viitorul.

  14. #194 SP
    Member morphine's Avatar
    Se mai pot face jocuri inovatoare la ora actuala ? in contextul in care industria e "monetizata" foarte mult.

  15. #195 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Absolut. Vezi Baba is You. Daca vrei AAA, vezi Death Stranding sau Nier Automata.

    Ideal ar fi că oamenii să cumpere mai mult jocuri inovatoare și interesante decât aceleași FPS-uri obosite și FIFA, dar după cum vezi gamerii nu au cele mai bune gusturi in materie de jocuri.

  16. #196 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Jocul se anunta a fi un fel de Deus Ex open world in stilul lui Witcher si cu multe elemente inspirate din GTA V si Fallout.

    Inedit si autentic nu are cum sa fie ca nici Witcher n-a fost chiar autentic.

    M-ar interesa daca jocul va fi macar FUN.

    Dar linistea inmormantala de la producatori din ultimul an arata ca jocul e intr-o stare foarte proasta, plin de buguri, glitch-uri, prost optimizat , iar echipa de dezvoltatori nu e capabila sa -l remedieze.
    Amanarea n-ar putea fi un semn bun din moment ce au fost jocuri amanate ce au rezultat a fi extrem de proaste.

  17. #197 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    ^Coll story bro , nu ne spui si ce specificatii are urmatorul PS5 si cand se lanseaza ? Pari a fi insider la cate sti despre joc .

  18. #198 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Quote Originally Posted by lukecelmare View Post
    Pari a fi insider la cate sti despre joc .
    Nu, e experienta.
    Tacere inmormantala de la producatori + 1-2 trailere si un singur gameplay la E3 si ala foarte bine prelucrat + amanare+ asteptari uriase si mega-hype de la fani = un joc epic fail de proportii sau cel mult poate rezulta o mediocritate sub asteptarile fanilor.
    S-a intamplat cu No Man Sky, Mass Effect Andromeda, Destiny, Duke Nukem Forever, Aliens Colonial Marines, Star Citizen.


    Sper sa ma insel de data asta, dar am senzatia ca cei de la CD Projekt s-au cam culcat pe ureche de cand cu Witcher 3.
    Ori din cauza lipsei de buget , au angajat o echipa mai slaba alcatuita din angajati slab pregatiti si incepatori (noob team) care au lucrat in toti anii astia din 2011 incoace la Cyberpunk (cand CD Projekt inca nu era o companie potenta financiar) in timp ce echipa alcatuita din dezvoltatori seniori (pro team) s-au axat pe Witcher 3 si expansionurile. Au alocat mai multi bani proiectului Witcher 3 si mai putin proiectului Cyberpunk. Cand au terminat de lucrat la Witcher 3 si au fost transferati catre proiectul Cybernpunk, iar veteranii de la pro team au vazut in ce hal se afla jocul dezvoltat de angajatii noob team , si-au pus mainile in cap si au decis sa-l amane ca sa-l repare pe ultima suta de metri. E doar banuiala mea, dar cred ca cei de pe aici care au mai lucrat in game testing stiu ce zic.


    Nu de alta, dar la Witcher 3, din 2013 pana in 2014, echipa de productie mai dadea semne de viata, mai lansau un trailer, un gameplay in plus, niste poze, detalii amanuntite.....

    De la Cyberpunk n-am vazut decat vorbe si iar vorbe, un teaser vechi din 2012, un trailer si un gameplay de la E3 2018 + un trailer cu Keanu.
    De asta nu am o presimtire prea buna.

  19. #199 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    CD Projekt Claim Cyberpunk 2077 is Still on Track for September Release

    CD Projekt RED have reaffirmed their commitment to releasing Cyberpunk 2077 on 17th September 2020.

  20. #200 SP
    Member mladin86's Avatar
    @Xander Ro O veste buna!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 77 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts