Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 12 of 77 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast
Results 221 to 240 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #221 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    Sper ca asta a fost o gluma...
    ”Chiar trebuie sa te iei de oricine pt ca nu e de acord cu tine sau nu are aceeasi gandire ? ” Vezi? functioneaza in ambele sensuri.

    On: E clar ca e o situatie delicata aceasta cu lansarea unui joc cross-gen. Nici CDPR nu se pot arunca cu capul inainte sa faca declaratii cu care ar risca sa indeparteze potentialii cumparatori. E normal sa astepte si mutarile altor companii din industrie, pentru a vedea ce strategie prinde mai bine.

  2. #222 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Nu e chiar asa, individul a spus ca jocul i s-a parut meh chiar daca era inca in stadiul alpha, nu beta. Deci vorbim practic de un joc la care se puneau abia bazele la momentul respectiv.
    Deci un BIG lol pt @memwarrior. Imi pare rau, dar la cum aberezi se vede ca n-ai nicio legatura cu gamingul. Ramai la politica cu Trump, rusii si pesedeul, te prinde mai bine.

  3. #223 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si mie mi s-a parut meh rau de tot ce gameplay au aratat pana acum. Doar chestii generice si destul de boring si sper sincer sa vina cu ceva nou sau sa conteze mai mult partea de cyber si mai putin partea de shooting.

    Ar fi fost interesant si daca imprumutau elemente a la The Surge, unde tai body part-u de la un inamic si din ala-ti faci tu ceva cyber.

    Referitor la 3rd person, au zis de la inceput ca va fi FPS only, desi si eu inca sper la un mod/o optiune de 3rd person. Ar arata mult mai bad ass sa vezi si personajul in timp ce face anumite lucruri.

  4. #224 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Jocurile CDPR mereu au avut un gameplay mediocru care a rezistat doar datorita povestii. Nu ma astept ca Cyberpunk sa fie diferit.

  5. #225 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Inteleg sa nu iti placa atunci cand jocul e deja conceput (beta). Dar din stadiul alpha pot sa schimbe si sa re-schimbe continutul de 1 milion de ori. Eu zic ca mai bine ar fi sa asteptam un Demo calumea (nu CGI cum au de obicei). Pana atunci, o sa curga doar balele (cel putin mie)

  6. #226 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da. Curg balele la ce ar putea sa fie si potentialul pe care ni-l imaginam noi.

    Adica nu sper sa reinventeze roata si nu sunt neaparat de acord cu Espiritus la faza cu gameplay mediocru, pentru ca e fix ce trebuie ca sa-si faca treaba (heck, inca ma joc Witcher 3 - pe switch - si inca sunt absolut uimit de cat de bine rezista jocul si cat de mult imi place in continuare) si poate pentru cineva care mananca pe paine astfel de RPG-uri pare mediocru, pt cineva ca mine care nu joaca asa ceva prea des, pare in continuare foarte bun.

    Daca fac acelasi lucru si aici, o sa fie foarte bine. Sper doar sa fie capabili sa faca jocu asta asa cum ni-l dorim noi si sa profite la maxim de partea cyber cu implanturi si upgrades pentru player si sa se bazeze mult mai putin, spre deloc, pe mecanica de shooting, adica fix ce au aratat si pe ce au pus accent pana acum.

    + ca una e sa schimbi continutul si alta e sa modifici scheletul jocului, mecanicile principale si cred ca alea vor ramane la fel cum ne-au aratat pana acum.

  7. #227 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    De acord, in afara de partea cu schimbatul. In niciun caz nu ar fi avut cum sa reconstruiasca jocul, dar niste schimbari majore au fost. Tin sa cred ca developmentul jocului a fost unul cu suisuri si coborasuri, au incercat cat mai multe idei, nu s-au dus precum un orb de la early alpha la final version. Cu siguranta au avut loc niste schimbari.

  8. #228 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Quote Originally Posted by Crbl2001 View Post
    Sper ca asta a fost o gluma...
    Nu glumesc.

    Prezentarea a avut asa de multe greseli de logica si realism, greseli prea penibile pentru o companie ca CD Projekt care pune multumirea clientului in prim plan si nu profitul ca celelalte companii, incat ca cu greu se poate trece peste.

    Deci imi arata intr-un cutscene ca este ora 21:31, si apoi in urmatorul cutscene cand esti in masina, imi arata 21:21. Adica, bataie de joc! Si recunosc ca daca nu aparea clipul ala, probabil si eu as fi omis greseala respectiva, ori as fi aflat mai tarziu printr-un clip de tip "everthing wrong with Cyberpunk".
    Generatia actuala de jucatori zoomeri, care sunt mega-hype, par sa acorde prea putina atentie detaliilor.

    Despre tine Crbl aveam o parere ca esti un gamer experimentat, mai old-school.




  9. #229 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Sunt foarte old-school si in acelasi timp hyped pt jocul asta

  10. #230 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Mie jocul asta imi pare mai degraba un .....


  11. #231 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Fiecare cu gusturile lui

  12. #232 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Diary of a Madman.

  13. #233 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  14. #234 SP
    Member SeCeX's Avatar
    I need this so bad

  15. #235 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Asa am zis si eu... nu pot sa rezist.
    La fel am zis si cu ala de Titanfall, apoi cu ala de Gears of War Elite, apoi cu ala de COD, apoi cu cel complet alb, apoi mi-am comandat un dulap cu 2 sertare

  16. #236 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Eu eram multumit daca puneam mana pe ala rosu cu gears,nu stiu daca venea doar cu consola aia limited sau se gasea si separat dar omg...

  17. #237 SP
    Member anes's Avatar

  18. #238 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci consola iese in iunie? Si ce faci pana in Septembrie cand iese jocu?

    Pacat de controlleru ala. N-au pus si ei textura de cauciuc in spate, nici striatiile pe triggers.

  19. #239 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ar fi bine sa vina și Series X așa la lansare, ar rupe.

  20. #240 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am inteles ca a fost si asta mega leak-uit (ca TLOU2).

    La fel ca acolo, va rog sa nu postati absolut nimic aici si orice fel de discutie despre asta, sa o purtati pe threadul dedicat.

    Multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 77 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts