Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 63 of 77 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #1241 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Daca au facut masinile sa topaie ...e clar . Cel care a implementat dodge-ul pe PC, cred ca nu a jucat niciodata jocul sa vada cum este sa incerci sa te furisezi in spetele inamicului . In fine ! Cum ramane cu politia cu urmarilile prin oras? Data viitoare .

  2. #1242 SP
    Member morphine's Avatar
    Surprinzator sau nu, incep sa ma fascineze side-questurile din joc. Am o curiozitate in legatura cu cel referitor la politicianul care candida la alegeri.

  3. #1243 SP
    Member JohnConstantine's Avatar

  4. #1244 SP
    Member westy9009's Avatar
    Cum se comporta pe Ps4 PRO ? am tot asteptat sa se matureze cu Patch-uri . Este jucabil sau avem aceleasi probleme ca la lansare ?

    Merci !

  5. #1245 SP
    Member morphine's Avatar
    E jucabil dar cu multe bug-uri.

  6. #1246 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by westy9009 View Post
    Cum se comporta pe Ps4 PRO ? am tot asteptat sa se matureze cu Patch-uri . Este jucabil sau avem aceleasi probleme ca la lansare ?

    Merci !
    Dar cam cate patch-uri crezi tu ca au scos cei de la CDPR ?

  7. #1247 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Ca si vinul o sa ii ia ceva timp sa se matureze

  8. #1248 SP
    Member morphine's Avatar
    In caz ca nu stiati, exista o arma foarte interesanta care vorbeste cu tine, smart pistol pe nume Skippy care scaleaza odata cu lvl tau. Gasiti pe net locatia.

  9. #1249 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Am dat de ea. Cand dai de pistol incepe sa faca glumitze cu si despre tine E ca agrafa aia animata de la word.

  10. #1250 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Mai este inca o "chestie" misto , tot in genul asta si ma bucur ca am dat de ambele din pura intamplare . As fi vrut sa-mi vad reactia ! Sa nu le cautati in mod special !

  11. #1251 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Din pacate e fun doar la inceput cand vorbeste si canta. In restul jocului, oricat il folosesti nu prea mai zice nimic. SIngurul motiv pentru care l-am tinut pana la final ca secondary weapon a fost damage-ul si faptul ca avea smart bullets.

  12. #1252 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Pentru cine joaca pe PC poate sa instaleze un mod in care sa poate da comenzi intr-o consola. Gen sa isi adauge skill points sau sa isi aduca atributele la lvl 20 (eu asa mi le-am dus pe toate 5 la 20), sa isi adauge perk points, sau arme/haine/cyberware/masini etc, chiar si cele la care nu mai poti avea acces, bani, si multe altele.

    Nu dau link ca nu stiu daca e permis aici, dar puteti cauta cyber engine tweaks (au si site dedicat, cu detalii, sa instalezi, sa folosesti si toate comenzile intr-un spreadsheet). Merge pe versiunea 1.12.

    Eu l-am folosit pentru chestii la care nu mai am acces (e un ripperdoc, Charles Buck, pe care daca il sperii si il faci sa fuga, nu mai il gasesti sa iei de el, si are chestii pe care nu le mai gasesti in alta parte), plus levelele. Restul, la care am acces, mi le iau cu bani.

  13. #1253 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    CD Projekt has already announced that it will hold a conference call for businesses, funds, investors, and financial analysts on 30 March. There, it will announce its new strategy for the coming years.

    The company is not forgetting the disgruntled players. After CD Projekt presented some innovations of the anticipated Patch 1.2, the former fans brought down the Cyberpunk 2077 rating on Steam even more: they found the promises to be very modest. So the developers had to be reminded: this is just a small part of the update.
    Patch 1.2 itself is currently being tested. The full list of changes and innovations will be published only shortly before the release.
    Sursa:
    https://nintendosmash.com/cd-projekt...y-on-30-march/

  14. #1254 SP
    Member JohnConstantine's Avatar

  15. #1255 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Huge leak : A Cyberpunk 2077 dataminer seemingly discovers an updated schedule for all DLC content including the existence of three paid expansions
    Sursa :
    https://gamerant.com/cyberpunk-2077-...nt-packs-2021/

    Hmmm! Let's put a smile on that face !

  16. #1256 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Doar sa vina cu ceva care sa schimbe fundamental jocul, altfel nu mai pupa ei bani de la oameni (me included) cat sa conteze pentru ei ca si companie.
    Iar cu alea free, daca as fi in locul lor, le-as da doar dupa ce as lansa versiunea current gen si doar daca nu sunt chestii estetice ci ceva care chair sa aibe impact asupra jocului sau felului in care-l joci (gen 3rd person mode, sau sa poti customiza personajul mereu, samd).

  17. #1257 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Doar sa vina cu ceva care sa schimbe fundamental jocul, altfel nu mai pupa ei bani de la oameni (me included) cat sa conteze pentru ei ca si companie.
    Iar cu alea free, daca as fi in locul lor, le-as da doar dupa ce as lansa versiunea current gen si doar daca nu sunt chestii estetice ci ceva care chair sa aibe impact asupra jocului sau felului in care-l joci (gen 3rd person mode, sau sa poti customiza personajul mereu, samd).
    Au mult de tras . Dar vb lu unu : "Degeaba bati martoaga cazuta jos". Tare mi-e teama ca politia cu AI-ul si urmaritul prin oras ...n-o s-o vedem niciodata ! Masinile/npc -urile se respawn-eaza intr-o raza de"n" si dispar la fel. Cu AI-ul pe care il au acum , o treaba mai buna decat au facut deja moderii nu prea au ce sa-i faca ( Adica masina de politie pica de nicaieri in spatele tau , te urmareste 50m ,dispare, dupa care se respawn-eaza iar in spatele tau.etc ) . Nici pe mine nu ma intereseaza DLC-urile, vreau orasul ala "viu" promis ! Sa-i f#$% !

  18. #1258 SP
    Member morphine's Avatar

  19. #1259 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Au mult de tras .
    Pai da, fix asta e. Ca orice i-ar face si orice ar adauga, nu au cum sa schimbe lucrurile care chiar conteaza - gen politia care nu e nici macar la nivelul primului GTA sau mecanicile din joc, lumea si overall mediocritatea jocului.
    Pot doar sa adauge chestii sau sa corecteze cateva aspecte, sau lucruri care trebuiau sa fie de la inceput dar cumva nu au mai ajuns in joc (gen modificat masini) dar cam atat.

    E clar ca pentru multi o sa ramana dezamagirea generatiei/deceniului mai ales dupa cat l-au hype-uit si imaginea lor ca si companie, pe care o super ridicasera dupa Witcher 3, cred ca-i imposibil de recastigat.

  20. #1260 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by morphine View Post
    Surprinzator sau nu, incep sa ma fascineze side-questurile din joc. Am o curiozitate in legatura cu cel referitor la politicianul care candida la alegeri.

    Am facut Dream On.



Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 77 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts