Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 67 of 77 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #1321 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    O sa-l mai cumpar cand va fi 10$.

    If you’ve ever said to yourself “I think I’ll wait to buy Cyberpunk 2077 until it’s like $10 or so,” then today is your day to act on that. Best Buy has knocked the price down for the much-anticipated RPG that promptly landed a little flat on its face when it released late last year due to myriad performance issues.
    Cyberpunk 2077 for consoles is just $10 today at Best Buy - The Verge

  2. #1322 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Parca a fost si pe la Altex/eMag la 50 lei.
    De curand era 80 lei la Altex. Banii aia cu siguranta ii merita orice joc in stadiu Beta

  3. #1323 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Cat de penibila a fost toata prezentarea aia ! Sunt in lumea lor acolo, rupti de realitate ,parca fumati ! Rad la glume inexistente in timp ce tipa face cerculete prin balarii cu masina . Sau poate eu sunt de vina! Why so serious ! Bring PaweSasko back !

  4. #1324 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    CD Projekt has said it can’t guarantee that Cyberpunk 2077’s new-gen console versions will make it out this year as planned, though it’s still targeting a late 2021 release.

    Credibilitate 0 CDPR. Pacat de ei. Au pierdut tot ce au construit cu Witcher 3. In 2-3 ani poa' sa transforme CP2077 in cel mai bun joc din toate timpurile ca ei nu-si recastiga credibilitatea si nu cred ca mai investeste nimeni in minciunile lor.

    D-aia incearca sa reinvie seria Witcher. Sunt curios daca se mai arunca cineva la precomanda chiar si la ala

    Culmea e ca sefu de acolo, care a luat toate deciziile eronate, inca e sef...

    “The target is to release the next-gen version of Cyberpunk 2077 late this year,” he said. “At the same time, keeping in mind the lessons we have learned during the past year and taking into account that this project still remains in development, we can’t say with full certainty that the production schedule will not change.”
    Care "next gen"?!?! PS6 si next Xbox?
    Ei nu stiu ca odata lansata generatia asta (in urma cu 1 an) a devenit current gen si PS4 si X1 au devenit old gen?

  5. #1325 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am incercat sa ma tin departe de orice spoiler special ca sa astept versiunea de Cyberpunk cu XSX scris pe cutie dar daca rateaza si anul asta imi vine greu sa cred ca imi pot pastra interesul viu si in 2022.

  6. #1326 SP
    Member Syni's Avatar
    Mie îmi pare rău acum ca nu am făcut refund, l-am luat digital și am jucat puțin la început, am văzut ca este un rahat și l-am lăsat naibii. Acum nu ma mai atrage absolut deloc sa intru in el după update-urile de anul asta, așteptam “next gen” care o sa vina când o sa zboare porcul. De la mine ăștia nu vor mai vedea nici măcar un leu pe viitor...


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  7. #1327 SP
    Junior Member Floris3480's Avatar
    Salut ! Buun , am început și eu jocul . Mie unu îmi place. Acum lămuŕițimă și pe mine de ce se plânge lumea de joc!?. Eu până acum nu am întălnit nici un bug , am ajuns până la Break in Arasaka Industrial Park.

  8. #1328 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Citeste tot topicul asta si o sa afli.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #1329 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Floris3480 View Post
    Salut ! Buun , am început și eu jocul . Mie unu îmi place. Acum lămuŕițimă și pe mine de ce se plânge lumea de joc!?. Eu până acum nu am întălnit nici un bug , am ajuns până la Break in Arasaka Industrial Park.
    Gr8 b8 m8

  10. #1330 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cyberpunk 2077 Nine Months Later... Studio Head Quit, 99% Players Gone

  11. #1331 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    La profitul pe care l-au facut, au cerut bani pe kickstarter pt Comic book-ul ala de Witcher !
    Cum ziceai mai sus, seful cu deciziile proaste e inca in functie . Poate echipa noua de moders vor reusi sa-l imbunatateasca ,or sa adauge noi activitati si POATE …vor implementa si din mecanicile lipsa . Trece anul si au adaugat doar o masina , o geaca …

  12. #1332 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Lucram sa imbunatatim jocul, ne cerem scuze….etc samd, oh stai, inca ti se face praf experienta de joc de la buguri? Ia aici neamule o geaca si o masina, macar arati badass cand te scufunzi pana la brau in trotuar mergand pe strada.
    Ce e mai bun decat profitul pe care l-au facut? Mai mult profit!

  13. #1333 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Intreb pentru ca nu stiu, dar de unde profit? Nu a facut lumea refund?

  14. #1334 SP
    Member codpin's Avatar
    Din cate stiu, refund a mers doar la editia digitala a jocului, nu si la cea fizica. Si de vandut au vandut destul.

    Nu stiu daca au avut un profit urias, nu am urmarit, dar sigur au iesit pe plus.

    Cand a inceput tot fiasco asta cu lansarea, eu ii aparam pe CDPR pentru ca mi se parea un studio cu principii si care facea niste chestii atipice altor studiouri, chestii pentru gameri. Acum la un an de la lansare, vazand cum au evoluat lucrurile si cat de putin interes si-au dat fata de succesul acestui joc, au decazut mult in ochii mei. Pacat!

  15. #1335 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un procent ff mic de cumparatori au facut refund. Majoritatea ori au jucat jocul in starea aia, ori l-au pastrat in speranta ca-l repara rapid si-l pot relua.
    Ei si-au scos banii pe development chiar si cu toate refund-urile achitate.

    LE: s-a putut face refund chiar si la editiile fizice, inclusiv la voi in tara, cel putin la Altex.

  16. #1336 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Se putea face refund si la editia fizica, la ei pe site chiar. Au trimis atunci un mail pentru refund, iar pentru editia fizica(am avut copie de PS4) zicea sa alegi o copie digitala sau banii iar apoi vor trimite ei pe cineva sa ridice jocul(un curier), dar asa ceva nu s-a intamplat pentru niciuna din variante.

    Deh, eu chiar am crezut ca v-or trimite pe cineva si am "riscat" cu alegerea jocului digital. L-am primit cred ca aproape instant pe steam dupa ce am dat submit la request iar dupa jocul fizic nu a mai venit nimeni.

  17. #1337 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Acum ceva timp m-am chinuit sa-mi inlocuiesc piesele intr-un post de radio . Cred ca am stat vreo 2 zile pt modul asta si tot nu e complet 100%. Nu aveam adresele melodiilor ce trebuiau inlocuite, toate sunt amestecate...bataie de cap . Am folosit wolvenkit , audacity, Wwise. Asa ca daca vreti sa ascultati piese de genul, ...CVRL Elysian fields - Subterfuge, Skeler. ╺╸ Nose to the grind, Carla's Dreams x EMAA - N-aud (Robert Cristian Remix) , 2Scratch - Sober (feat. Swisha T & Pressa) _ AMG & M-Power _ LIMMA, Gustavo Santaolalla - Babel (Omar'K Remix), Babel - Otnicka etc. ...in locul postului de radio Vexelstrom (copy file in ...CP2077\archive\pc\content\) .

    https://drive.google.com/file/d/1RxT...ew?usp=sharing

    ex:

  18. #1338 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Am inteles acum....mda eu daca eram pus in situatia returului, optam pentru banii inapoi si il cumparam alta data.But that's just me

  19. #1339 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    This:

  20. #1340 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asta inseamna optimizare - downgrading din toate partile, fara sa fie super vizibil la normal glance.
    Nu ai cum sa optimizezi ceva si sa arate la fel ca initial.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 77 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts