Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 69 of 77 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #1361 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    nu prea inteleg logica. Adica is 2 variante, ori l-ai facut de iti pica falca, ceea ce nu cred, ori mai astepti oana la jumatatea lui martie macar. Marketing nu are sens. Acuma e perioada Forbidden West si Elden Ring. In martie macar era atenta lumea la tine, asa, o sa cam fie ignorat

  2. #1362 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    'Cyberpunk 2077's next-gen patch will launch today together with a free trial according to an official Xbox Netherlands post that went up early'.

    https://www.gamespot.com/articles/cy.../1100-6500683/
    Stai ca au modificat articolul si acum zice:
    Cyberpunk 2077's new version for PS5 and Xbox Series X|S is expected to launch in Q1 2022

  3. #1363 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Astia sunt ca Florin Piersic si castravetele.
    Ok, sper sa il pot juca pana in 2023

  4. #1364 SP
    Manager paul's Avatar
    Next-Gen Update Launch Trailer:
    Attached Images Attached Images flpj25gxiasn7c_.jpg

  5. #1365 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    1.5 patch notes
    https://www.cyberpunk.net/en/news/41...ist-of-changes

    Cateva chesti care ma intereseaza la prima vedere :
    * V is now able to vault/climb/jump/sprint through glass that has been fractured.
    * Extended romances with Panam, Kerry, River and Judy by adding new messages and interactions.
    * Added a few secrets in Night City to be discovered by players. Due to some technical challenges, this change is not available on the previous generation of consoles.
    * Added interactions in the homes of love interests, including sleeping in bed with a given partner.
    * Improved rain visual effects on vehicle windows. Raindrops are no longer afraid of falling.
    * Added neon rims for bikes. You can switch them on and off with the E key (or by pressing Left Stick on a gamepad).
    * Improved visuals of the Optical Camo cyberware. If Johnny had this cyberware in 2023, he could've just quietly dropped the mini nuke.

    * Enabled transparent ray-traced reflections on glossy coating of some cars.

  6. #1366 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Deci s-au gandit sa scoata update-ul pentru current gen(sa nu ma certe Razvan) fix in luna in care apar doua jocuri super asteptate. Foarte ciudat.

  7. #1367 SP
    Member Syni's Avatar
    Eu nu înțeleg ce mai vor sa mai facă cu acest joc care este complet mort și îngropat din punctul meu de vedere. Pentru ce mai irosesc resurse sa readucă “mortul” de la groapa când găsești sa cumperi acest, nici nu știu cum sa ii zic “game”pe bani de un suc. Mai bine poate strângeau rândurile cumva și încercau sa gândească puțin in viitor, poate cu un alt IP sau ceva din zona The Witcher. Îl am și eu digital aruncat undeva prin librărie unde a ajuns imediat a-2 zi de la “lansare” dar nu ma atrage deloc sa pierd 30 min din viața sa îl reinstalez. Mai mult, in idioțenia lor, ne mai și arunca in ochi un patch in perioada asta fierbinte cu lansările la HZD și Elden Ring când majoritatea nu știu cum sa mai își facă timp pentru ele, ca poate reușesc cumva vezi doamne sa ne distragă atenția și sa încercam “chestia” lor!


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  8. #1368 SP
    Admin MonkY's Avatar
    @Syni: pentru că după ce scapă de toate bug-urile, vor scoate versiunile next-gen. Pentru cei care au jocul achiziționat deja, va fi un upgrade, chiar replayable aș spune (eu de exp. îl voi mai termina încă o dată). Pentru ceilalți, vor mai vinde niște copii și vor mai încasa niște bani. Also, nu-ți face iluzii că toți oamenii la CDPR lucrează numai la Cyberpunk 2077. Probabil este o doar o echipă care are task-ul acesta...

  9. #1369 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Si-au recuperat deja costurile de development, eu cred ca vor sa-si repare reputatia ca sa cumpere oamenii urmatorul lor joc.

  10. #1370 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Eu sunt un exemplu pentru care inca face sens.
    Am refuzat efectiv sa accept ca exista cand am vazut ce dezastru a fost, iar acum astept sa il cumpar ca pe un joc nou lansat pentru XSX (cand va aparea versiunea full pentru XSX, nu doar upgrade).

  11. #1371 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta daca chiar vin niste versiuni noi si nu vor ramane cu aceleasi unitati de la lansare, dar cu acel upgrade gratuit.

  12. #1372 SP
    Member Syni's Avatar
    Eu am fost foarte dezamăgit de el așa cum au îndrăznit sa îl lanseze, după ce am făcut și precomandă digital la el. M-am enervat așa de tare încât l-am șters imediat după 1 ora de joc in urma crash-urilor avute, ma gândeam ca se duce dreaq și PS5 pe care pusesem mâna cu greu. A rămas aruncat in fundul librăriei, nici refund nu am cerut, și nici nervi nu știu dacă voi mai avea sa îl reîncerc …poate prin vara!


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

  13. #1373 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Ray-traced reflections pt masini , o imbunatatire clara , dar mai sunt si altele . Iar au ratat ocazia de a adauga macar un banal de NG+. Nu mai zic de alte revizuiri pe care moders-ii a fost in stare sa le aduca jocului pt a-l schimba radical. In clipul care prezinta patch-ul au aratat misiunea aia cu Kerry, care se incheie cu o urmarire! Wow ! CDPR Tot cu cioara vopsita umbla si acum.
    Attached Images Attached Images rt2.jpg rt1.jpg

  14. #1374 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai au scos ceva update de "next-gen" si pentru PC?

  15. #1375 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pai au scos ceva update de "next-gen" si pentru PC?
    PC-SPECIFIC :
    Added a benchmark mode. You can find it in Settings > Run Benchmark.
    Added a "Toggle walking" option when playing with keyboard. It is activated by pressing G during exploration. The key can be rebinded in Settings.
    Enabled transparent ray-traced reflections on glossy coating of some cars.
    Enabled Variable Rate Shading (VRS). This feature boosts rendering performance and visual quality by varying the shading rate for different regions of the frame. Available only on compatible hardware.
    Fixed an issue which blocked Resolution Scaling on AMD graphics cards when Ray Tracing was enabled

  16. #1376 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deja a aparut o prima analiza - sunt curios cand a avut timp tipu asta sa o faca, update-ul fiind lansat in urma cu 4h...


    A revenit cu video si pentru Xbox.


    Deci pana la urma avem un ~1440p pe toate 3 consolele. Nu inteleg de ce au mers tot pe 1440p la XSS cand are hardware atat de slab si este clar un full HD console. Poate in 1080p dinamic ajungea la 60fps, daca mai cobora pe la 900p si clar era mai enjoyable asa.

  17. #1377 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    De ce sa fiu ipocrit si sa mint.. imi place ce vad pe XSX/PS5, pare cu totul alt joc si arata bine, abia astept sa il incerc.

  18. #1378 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Un random event surprinzator de placut ! Politia urmareste mai nou hotii ! (Nu pe mine evident) GJ ! NPC-urile reactioneaza misto , sunt inarmati si se mai impusca si intre ei !

  19. #1379 SP
    Junior Member robertBBC's Avatar
    Deci sa inteleg ca este jucabil acum?

  20. #1380 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Foarte probabil, adica... gandeste-te ca sunt oameni (pe care eu in consider eroi) care l-au terminat chiar si day one in conditia in care era.
    Pe langa upgrade-ul grafic, vad ca si lumea este mai densa, mai animata, mai alive.

    Ma gandesc ca au reparat multe dintre bugurile majore, nu pot fi atat de prosti decat o singura data..
    Intotdeuna am sperat ca Cyberpunk 2077 este un suflet bun intr-un corp prost, sa vedem acum ce mai spune lumea.

    Sincer, once in a lifetime (and only once), as da o noua sansa cu un nou review unor companii care mai mult sau mai putin din vina lor scot o mizerie pe care ulterior o repara.
    Ar fi frumos sa primeasca separat macar versiunile de PS5/XSX un nou review, de la zero.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 77 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts