Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 47

Thread: Tricouri personalizate pt. CG

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Question Tricouri personalizate pt. CG

    Well, vrem sa mai facem ceva tricouri personalizate (+ other items)... si nu am avut experiente prea placute cu ultimele "realizari". Ba au fost prea scumpe, ba au fost printurile slabe... Prin urmare, daca cineva are cunostinta de o firma care realizeaza print-uri serioase pe tshirts si altele, va rog sa ne indicati si noua... Sau daca ati apelat la cineva care se ocupa, please let me know. Si neaparat, cu ceva preturi... pentru ca pe criza aceasta, conteaza. Multumim anticipat.

  2. #2 SP
    Member sarpe's Avatar
    erau niste tipi in Unirea la parter care faceau printuri foarte bune, preturile nu le mai stiu (cand ajung pe acolo intreb)

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by sarpe View Post
    erau niste tipi in Unirea la parter care faceau printuri foarte bune, preturile nu le mai stiu (cand ajung pe acolo intreb)
    Grr... despre ei vorbeam cand spuneam de preturi mari si printuri slabe...

  4. #4 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Grrr.. cei de la Unirea chiar sunt varza...
    Cam la ce numar de comenzi te gandeai?

  5. #5 SP
    Member Vami's Avatar
    Eu am imprimat mai multe tricouri in carrefour si toate m-au tinut... carrefour orhideea parca.

  6. #6 SP
    Junior Member joy008's Avatar
    Tricouri urate pentru oameni frumosi... sau invers!

    Presupun ca daca vorbim cu ei putem sa ne facem si noi design-ul.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    trickz... un numar nu prea mare. Dupa buget de fapt. Merci joy008 pt. link. Ai cumparat de la ei ? Daca da, cum sunt printurile ?

  8. #8 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    wow , abia astept sa port un tricou cu sigla CG

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu prea stiu unde ati putea sa le imprimati, dar daca aveti nevoie de idei et design, call me. Am cateva idei ( chiar desenam cateva schite zilele trecute cu ideea de tricouri CG ).

  10. #10 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Nu prea stiu unde ati putea sa le imprimati, dar daca aveti nevoie de idei et design, call me. Am cateva idei ( chiar desenam cateva schite zilele trecute cu ideea de tricouri CG - Pac-Pac-Man =) ).
    count on me too

  11. #11 SP
    Junior Member joy008's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    trickz... un numar nu prea mare. Dupa buget de fapt. Merci joy008 pt. link. Ai cumparat de la ei ? Daca da, cum sunt printurile ?
    Am vazut la un prieten si intentionam sa-mi cumpar. Pot sa zic ca arata foarte bine.

  12. #12 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    @Monky Eu am imprimit destule tricouri(tri***** cum vrei sa le numesti) la Carrefour Orhideea la standul de cadouri personalizate si crede-ma ca au trecut prin n-spe mii de spalari si de purtari si nu au nici pe naiba.
    Daca vrei da-mi un PM cu un id de contact si putem vorbi mai multe.
    Propun ca fiecare user sa aiba sus imprimat console games apoi numele userului si eventual un personaj de gaming care sa-l reprezinte.

  13. #13 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Excelenta ideea,ma abonez si eu la un tricou cu sigla CG,nick-ul meu si cu Marcus sub(eventual avatarul meu),doar sa fie negru

  14. #14 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu am bagat aici o idee pentru tricou
    http://www.consolegames.ro/forum/86201-post30.html

  15. #15 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Cateva designuri d-ale mele.

    Inca mai am .psd-urile de la absolut toate lucrarile ( acasa ), INAFARA DE ULTIMUL care l-am facut acum, si Photoshopul mereu se blocheaza cand incerc sa salvez ceva . Asa ca... print screen
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg huge.png ffffffffffffuuuuuuuuuuuu.png

  16. #16 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    cele cu star watts si M sunt geniale.Good job

  17. #17 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Mersi.

  18. #18 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Doamne,ce mult imi place cel cu Assassin's Creed.
    "It's not a glitch.You're just drunk!"
    Genial.

  19. #19 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Da, pai, vazusem atat de multe videouri cu clonele lui Altair, ca am zis ca deja imi imaginez la fiecare gameplay ca sunt doi in loc de unul. XD

  20. #20 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Aia cu Snake killed Dumbledore e geniala ) sa fel si aia cu Star Watts si Assassin's creed xD felicitarile mele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Tricouri imprimate By Christien in forum Travel & Fashion
    Replies: 5 Last Post: 25-09-2012, 18:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts