Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 155 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #81 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    ^ am rugamintea sa nu mai faci riviuri jocurilor pe care nu le-ai finalizat. Multumesc.

  2. #82 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    busted! Bine ca esti tu desteapta...

  3. #83 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Preordered the Collector's Ed. from Amazon. Now go time, go!

  4. #84 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  5. #85 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe amazon.de sau .fr e cu 30€ mai ieftin. Nu stiu de ce va complicati mereu cu uk cu lira si etc cand € are de regula o conversie mai buna si preturile mai mici. Din .de iese 152€ cu totul pana in Romania.

  6. #86 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Cu transportul pana la mine e 148 GBP. E foarte mult dar nu aveam forta necesara sa renunt E Witcher, am jucat primele doua parti, le-am adorat. Am citit si cartile, ce sa mai; sunt vrajit, sub influenta trailerului. Daca costa 200 GBP tot il comandam. Nu sunt omul colectionar dar apar maxim doua jocuri intr-un deceniu la care pretul conteaza mai putin.

    Tudyniuz, daca comandam de pe .de sau .fr avem garantia ca primim pachetul in engleza?

  7. #87 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Bun. Comandat.

  8. #88 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mi se parea mie cunoscuta vocea din trailer: Game of Thrones Star Cast in The Witcher 3 - IGN

  9. #89 SP
    Junior Member Shiva's Avatar

    The Witcher 3: Wild Hunt

    Aseara a fost gog.com & CDRed Projekt Summer Conference, unde s-a dat startul la TW3 pre-orders pt. PC. PS4 si XboxOne si s-a anuntat si data oficiala de lansare: 24 februarie 2015.
    720x405_the-witcher-3_collectors-edition-1-.pngbpxknojiuaets9u.png

    http://new.livestream.com/gogcom/RED...ideos/52978109

    O parte din soundtrack-ul TW3 se gaseste pe youtube, vezi


    Editia digitala de pe gog.com, vine cu o gramada de goodies inclusiv cu 2 chei beta la The Witcher Adventure Game (detalii aici).
    Pe Amazon UK, PC Collectors Edition e deja bestseller.

    Dupa o portare nereusita a TW1 pe XBox si PS3 (ce trebuia sa se numeasca The Witcher: Rise of the White Wolf) din motive financiare (vezi aici) si dezvoltarea The Witcher 2 doar pt. XBox 360, ultima parte din trilogia The Witcher va fi disponibila atat pe PC-Windows cat si pe consolele next-gen: XBox One si PS4 (vezi buy.thewitcher.com).

    Deocamdata nu exista selleri oficiali in Romania si nici nu se stie numarul de editii CE care vor fi puse in vanzare.

    Pentru mine asta inseamna 3 lucruri: achizitia unui PS4 + pre-order PS4 Collectors Edition + pre-order PC edition de pe gog.com. Yaaaaay!!!!

  10. #90 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pe amazon.de sau .fr e cu 30€ mai ieftin. Nu stiu de ce va complicati mereu cu uk cu lira si etc cand € are de regula o conversie mai buna si preturile mai mici. Din .de iese 152€ cu totul pana in Romania.
    Unul din motive ar fi cel pe care l-a spus eNHajeL mai sus, nu poti avea garantia ca nu va fi un produs "localizat" excesiv, cu doar o limba disponibila. In plus, fiind vorba despre un Collector's, parca n-as vrea sa-mi scrie pe coperta "Le Sorceleur 3: la chasse sauvage" .

  11. #91 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    N-am inteles niciodata de ce unii consuma atatia bani pe niste editii precum Collector's. Dai 100 de lire pentru o figurina si alte nimicuri.

  12. #92 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Jony, era foarte important de specificat, de parca dam din banii tai!

  13. #93 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pt uni dintre noi acele nimicuri reprezinta ceva.

  14. #94 SP
    Member asari's Avatar
    That trailer doe

  15. #95 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by j0hnnyReaper View Post
    N-am inteles niciodata de ce unii consuma atatia bani pe niste editii precum Collector's. Dai 100 de lire pentru o figurina si alte nimicuri.
    Desi multi dintre colectionari nu vand asa ceva... daca te uiti atent, editiile de colectie dupa lansare costa si de 2-5 ori mai mult. Unii chiar fac o adevarata afacere din asa ceva, pentru ca e foarte cunoscut faptul ca editiile de colectie sunt in numar limitat.

  16. #96 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu vreau doar amuleta aia s-o port la gat

  17. #97 SP
    Member colossus's Avatar
    Avem si un nou gameplay-trailer ,proaspat de la E3 :


  18. #98 SP
    Member mof990's Avatar
    dat gore

  19. #99 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

    New gameplay! Looks amazing <3

  20. #100 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Sa nu uitam de gameplayul aratat celor de la Gamespot, hot out of the oven. Enjoy:


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 155 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts