Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 155 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1041 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    diferenta intre PC si PS4 sunt aproape 0 este ceva dar foarte foarte mici. Iar fata de PC/PS4 si XO este o diferenta.

    ---------- Post added 21-05-2015 at 23:02 ----------

    iar la ce a postat Iry ar strica toata experienta daca faci exploit de coins.

  2. #1042 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am innebunit-o
    Attached Images Attached Images image.jpg

  3. #1043 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si ultima chestie pe ziua de astazi ca trebuie sa dorm si eu in sfarsit o armura care arata bine si se este si foarte buna un set Witcher

    PS: unde se afla cursorul
    Attached Images Attached Images wilodmc.jpg flry5sn.jpg psgatoe.jpg 2fwgnfh.jpg bmw3fcx.jpg

  4. #1044 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    si ultima chestie pe ziua de astazi ca trebuie sa dorm si eu in sfarsit o armura care arata bine si se este si foarte buna un set Witcher

    PS: unde se afla cursorul
    Ufff...si eram la un pas de ea ieri si n-am gasit-o! Astazi, imediat cum ma apuc de joc, direct acolo ma duc! M-am saturat de cum arata armura pe care o am acum echipata. Am niste pantaloni, care arata de parca mi-am luat chilotii peste ei!

  5. #1045 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cum Dzeu cresc si eu disciplina aceea de convingere (care apare ca optiune in anumite discutii)? M-am uitat pe la abilitati si nu gasesc nimic de genul...

  6. #1046 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Scrie la Axii ca te ajuta in conversații daca il cresti.

  7. #1047 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    doar sa pui abilitatea intr-un slot liber, altfel degeaba cresti AXII

    cu cat trece vremea prin el , cu atat ma conving mai mult ca jocul este ceea ce am visat de la el

  8. #1048 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    True dat! Apropo, sloturile alea cum se deblocheaza?

  9. #1049 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    parca la fiecare 4-5 puncte de abilitate , in plus conteaza sa pui si mutagen de aceeasi culoare cu ce pui in sloturi pt a maxa bonusul mutagenului.

    apropo , jocul de carti incepe sa fie din ce in ce mai misto , sunt niste carti "speciale" ce schimba toata experienta si strategia

  10. #1050 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Daca va referiti la sloturi de la skill tree se elibereaza unul cand cresteti in level, iar cele din abilitati se elibereaza un nou tier cand investiti destule puncte in categoria respectiva

  11. #1051 SP
    Member flames95's Avatar



    Pt cine este in cautare de gear
    !

  12. #1052 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    terminati cu spoilerele !

    apropo , stie cineva cum pot dezactiva sa nu mai imi apara (ps4) atunci cand intra cineva in party ?!
    ma strezeaza maxim cand apare patratul ala negru peste joc asa..

    l.e. am gasit

  13. #1053 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Este dureros sa citesc thread-ul cat sunt la munca pentru ca imi vine sa fug acasa sa mai bag un quest doua

  14. #1054 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    In timp ce Bobby e la munca, eu...
    Attached Images Attached Images 11063813_1589005704684695_5942494350869281194_o.jpg

  15. #1055 SP
    Member Darku's Avatar
    Prea tare, inca nu am ajuns acolo. Soon, SOON!

  16. #1056 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Fuga-i rusinoasa dar si sanatoasa! Am incercat sa distrug cuibul unui dragonas cat nu era atent, lucrurile au luat o intorsatura neasteptata.

  17. #1057 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Pentru cine doreste neaparat editia de colectie a jocului se poate comanda pe gamerland.ro editia de PC. Din pacate de console nu am vazut sa aiba. Pretul e ok.
    Microsoft Xbox 360, X360, Playstation 3, PS3, PC, Console shop, service - Gamerland

  18. #1058 SP
    Junior Member Shiva's Avatar
    Editor: Warner Bros ??? Io stiam ca Namico Bandai e publisherul pe Europa ....

  19. #1059 SP
    Member Twiztid's Avatar
    Pe cutie nu scrie nici namco bandai si nici warner bros. Pe cea de PS4 scrie doar CD Projekt Red iar pe cea de PC mai scrie in plus GOG.com.

  20. #1060 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am primit CE intr-o cutie de carton pe care apărea scris Namco Bandai, din păcate nu am putut sa păstrez jocul, așa ca l-am pasat mai departe, poate face el un unboxing

    PS: PS4

    LE: fac si eu rost zilele astea de un Xbox 360, cum se prezintă Witcher 2?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 155 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts