Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 155 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2061 SP
    Member valentin2007's Avatar
    O întrebare, sper sa nu deranjez: are cineva idee unde pot găsi the witcher 2 pt Xbox360? Mulțumesc

  2. #2062 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  3. #2063 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Repara Card Collector, respect. Daca ar repara si calu'...

  4. #2064 SP
    Member Energizer's Avatar
    Care mai are probleme cu questul Fool's Gold?

  5. #2065 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu l-am facut inainte de 1.07, probabil l-au stricat si pe asta prin patch. Ce problema ai, mai exact?

  6. #2066 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Singura mea probleme cu jocul ii ca intalnesc, random, sirene cu viata infinita. Pai ce-i asta

    ...ce-mi plac mie bugurile astea, cum lucreaza impotriva jucatorului si niciodata pentru el. Eu de ce n-am viata infinita de ex?

  7. #2067 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Energizer View Post
    Care mai are probleme cu questul Fool's Gold?
    Problema pe care o ai este ca nu poti interactiona cu porcii. Asta pentru ca probabil nu ai facut questul imediat, si ai revenit mai tarziu in sat. Fixul este ca atunci cand primesti questul, sa il faci imediat, si iti va aparea si butonul de "examen".

  8. #2068 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ar putea baietii sa scoata un arcade game numit simplu "Gwent" (sau cum o fost la Fable - Pub Games) si sa lase lumea sa joace VS Intrii in joc...iti importi cartile din joc (Witcher 3) si gata. Ca miza poti pune carti sau bani iar dupa meci sa ai optiunea de a transfera castigul in joc (Witcher 3). Unlimited fun

    Ce-i asa greu?

    *p.s.

    Si ca bonus sa fie o optiune (sa zicem ca asta se deblocheaza dupa ce ai jucat sau castigat ~ 100 de meciuri) in care poti face schimb de carti cu ceilalti, etc.

  9. #2069 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu zic ca vom vedea cat de curand asa ceva. Abia astept inca de la lansarea lui W3 sa realizeze ca ar putea avea succes cu un joc Gwent separat.

  10. #2070 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am o nelamurire: asta-i bug sau...asa a fost tot timpul si am eu vedenii? Am niste cizme cu 2 slot-uri. In primul slot am pus Greater Glymph of Quen iar in cel de-al 2-lea Greater Chernobog runestone (Dupa cum se vede in poza).

    1.jpg

    No faza ii ca mai gasit o alta pereche de cizme, putin mai buna...tot cu doua slot-uri, insa cand vreau sa pun Greater Chernobog runestone, nu ma lasa/nu pot. De ce?

    2.jpg

    In descriere scrie asa:

    3.jpg

    ...oki, stiu ce scrie si inteleg dar...de ce am putut s-o folosesc pana acum si dintr-o data s-a limitat doar la sabie? Fix asta am patit si aseara...cand am gasit o pereche de manusi si in cea pe care am avut-o echipata aveam DOUA Greater Chernobog runestones iar cand am vrut sa le pun in perechea noua de manusi...n-am mai putut.

    Ii bug? Ii de la update? De ce inainte (pre patch 1.07) am putut si acum nu? Wtf?

    4.jpg

  11. #2071 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cred ca ii de la patch. Si eu am patit ceva ciudatenie: aveam enhanced cat armor, level 21 cred, iar dupa patch a aparut la descriere ca e necesar level 23 sa o port. WTF, dar eu o aveam deja pe mine....

  12. #2072 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    In Poland, armor wears you

  13. #2073 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...pacat ca n-au implementat o optiune de filtrare pt. quest-uti gen: cel mai apropiat (fata de pozitia ta), sau sa le sortezi TU (costom) dupa importanta, etc.

    Ii cam aiurea cand mergi sa faci un quest si te trezesti ca (din gresala) ai inceput sa faci altul si nu mai stii care-i treaba...te apuci sa cauti prin lista, mno...treburi din astea.

  14. #2074 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Asta e chiar aiurea, poate o rezolva in 1.09

  15. #2075 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Un bug destul de amuzant, zic eu, ii cand examinez ceva...si te duci si mai examinezi altceva (mai ales cand is foarte apropiate) si vorbeste el peste el

    Si io-s de parere ca acea optiune "farewell" ii degeaba si obositoare dupa o vreme (in dialoguri). Ar trebui inlocuita cu un sinplu apasat de sau atunci cand vrei sa iesi dintr-o conversatie (sau daca apesi de 2 ori s-o anuleze automat), la fel cum ii cand vrei sa iesi din meniu.

    ---------- Post added 02-08-2015 at 14:18 ----------

    No vedeti...astea ma deranjeaza pe mine, treburile astea. Nu ca nu are 30fps sau 60fps sau nu ruleaza la 1080p sau nu se vede iarba cum trebuie. Sa fim seriosi, nu am 2 ani

  16. #2076 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am doi ani, vreau cel puțin 30fps la 1080p pe generația asta. Dacă nu, hai să ne întoarcem la PS3/X360

  17. #2077 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Patch 1.08 Notes

    Drowners will have a harder time killing Nidas during the "Black Pearl" quest.
    N-am nevoie de patch-ul lor!


    ...ii drept c-am incercat si schimbat tactici de ~ 50 de ori dar intr-un final am rezolvat.
    Attached Images Attached Images 20150802165111.jpg

  18. #2078 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu am rezolvat-o altfel. Am luat perla inainte sa vb cu el, cand e pe pod, sa incep questul. Cand a ajuns pe plaja odata cu mine au iesit drownerii, le-am dat cu Aard si i-am linistit, nu au inteles ce s-a intamplat. Nu mai stateam dupa ei, sa rezolve cu patch-ul.

  19. #2079 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Deci New Game+ apare in 1.08 sau 1.09?

  20. #2080 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In 1.08

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 155 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts