Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 155 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 ... LastLast
Results 2,101 to 2,120 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2101 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu a spus nimeni ca nu e superb, nu înțeleg de ce l-au mai amânat. Mă uit la MGS5 care e tot open world și rămân cu gura căscata, 1080p @60 fps pe o consola "amărâtă". Eh, am uitat ca vorbesc despre maestrul Kojima
    Stai ca ala nu a aparut inca. Cine stie prin ce probleme mai trecem si cu ala

  2. #2102 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    bai, tu nu cobi ca avem discutii!!!

  3. #2103 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Stai ca ala nu a aparut inca. Cine stie prin ce probleme mai trecem si cu ala
    O să aibă o problemă și ăla, partea de online, cel puțin pe PS4 undergoing maintenance

  4. #2104 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Gata si update-ul, pe PSN UK a aparut. Are aproape 3gb.

  5. #2105 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Se descarcă până mâine

  6. #2106 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am încercat să aflu câteva păreri despre noul patch
    uploadfromtaptalk1438962356161.jpg

  7. #2107 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pare ok pana acum, doar ca acum Geralt poate muri chiar si de la inaltimi mici atunci cand pica pe undeva.

    Ma bat cu un boss, toate bune si frumoase, dau sa cobor ca de obicei, poc crap. Ledge-ul de pe care am picat era putin mai inalt ca Geralt.
    Bineinteles ca nu se salvase... Yeah...

    In rest momentele in care se blocheaza caracterul si nu raspunde la comenzi au ramas, la items tot e greu cateodata sa dai pick-up + altele...

  8. #2108 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    N-am idee ce fac oamenii astia cu patch-urile lor... acum primesc erori care ma scot din joc.

  9. #2109 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aiurea aia cu caderile, mie mi se parea ca se raneste mult prea repede si la inceput, dar pai din ce spui tu acum... he was supposed to be a witcher, dar il omoara 2m de cadere libera.

  10. #2110 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, pana acum nu am avut nici o problema cu ele, pierdeam putin hp in cel mai rau caz, dar acum. Cred ca au facut ca sa te forteze sa folosesti noua mecanica de a da roll inainte sa pici. Acum sa nu mnt, nu se intampla mereu, dar am cam patito...

  11. #2111 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Confirm si eu ce a spus OEE
    Attached Images Attached Images 61700_the-office-thank-you-michael-scott-steve-carell.gif

  12. #2112 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    In timpul unei lupte cu un boss, am luat al 4-lea game crash de cand am pus ultimul patch. Bravo Cd Red, bravo!!!

  13. #2113 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Feedback pe Twitter

  14. #2114 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    N-am Twitter, deci nu exist pentru ei. Oricum, nu prea le mai pasa de feedback-ul fanilor. Daca le pasa, scoteau un patch care sa repare jocul, nu care sa-l strice. Cand s-au plans fanii de glitch-ul din quest-ul Skellige's most wanted, au spus ca este un DLC, deci nu are prioritate in rezolvare si astfel a ramas si acum imposibil de terminat.

  15. #2115 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Le pasa, stai linistit. Puteau sa vina sa explice de la inceput, cand vii cu un patch risti foarte mult sa strici in alta parte jocul, daca nu te pricepi. La capitolul asta nu stau bine deloc, niciodata nu au stat. Vezi primele doua parti, doar dupa variantele Enhanced au dres busuiocul

  16. #2116 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    MAre grija cu 1.08, momentan nu imi mai recunoaste save-urile, pt ca imi lipsesc DLC-uri... Desi ieri am jcuat toata ziua fara probleme pe 1.08. In library si in alte pari apar ca existand, dar nu si dupa joc.
    Acum ii dau un restore licenses, sa vad daca functioneaza.

    ---------- Post added 08-08-2015 at 14:49 ----------

    EDIT: nu functioneaza nici rebuild database nici redescarcarea dlc-urilor

  17. #2117 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Nu stiu mai ce aveti de plangeti atata la niste chestii superficiale, sunteti voi prea cautatori de nod in papura, nici mie nu imi merge questul cu Skellige's Most Wanted dar trec peste pentru ca jocul e superb si nu imi strica deloc experienta sa cad de la 2m si sa mor, e pentru ca e armura prea grea, un bug ici colo.
    @ OEE si de-aia te plangi tu ma? Pai iei jocul de la inceput ca la cat de misto si capodopera e sunt sigur ca nu are ce sa te deranjeze, e parfum...eu il joc de la lansare si experienta a fost identica pe toate patchurile.
    CDPR nu mai bea vodka si fa ceva pe bune ffs...

  18. #2118 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cum adica, un pach care iti strica progresul si nu e nimic, lol. Ce ar fi sa iti sterg eu salvarile sa vad cum te simti @Mayhem.

  19. #2119 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Tu n-ai inteles ca eram sarcastic.

  20. #2120 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu intelegi, eu chiar vreau sa ti-le sterg.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 106 of 155 FirstFirst ... 6 56 96 104 105 106 107 108 116 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts