Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 155 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2221 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ii un joc foarte bun, ia-l si joaca-l nu mai sta pe ganduri.

  2. #2222 SP
    Member clovnusor's Avatar
    bizzare, dupa cum spune ronan, pune mana si joaca-l. Pt mine e cel mai bun joc pe care l-am jucat anul asta.

  3. #2223 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Tocmai ce l-am terminat si eu (cred ca am primit cel mai bun ending aka toti fericiti...tara prospera...etc). Din pacate n-am reusit sa-i fac 1000/1000 din primul run (doar 890/1000)...asta sa-mi fie invatatura de minte ca sa nu mai joc, fara ach. guide, asemenea jocuri (din cate vad...am ratat 3).

    ^

    aka punct si de la capat ...macar fac level 70 si-s pregatit pentru urmatoarele DLC-uri.

    Asa sa va ganditi...ca de cand a aparut jocul eu l-am jucat aproape zilnic...si doar acum l-am terminat (prima data). Am explorat TOT (fiecare ? si !)...am mers, mai mult, pe jos am omorat si am furat tot ce am vazut

  4. #2224 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Pacat ca e timerul ala busit. Eram si eu curios cate ore am petrecut cu jocul.

  5. #2225 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Daca vreti sa vedeti cate ore ati petrecut in joc + extra info, puteti folosi app-ul (Xbox One SmartGlass) si va arata acolo. Asta le am eu (momentan):
    Attached Images Attached Images screenshot_2015-09-06-17-15-51.png

  6. #2226 SP
    ACT
    Member ACT's Avatar
    Am un side quest in care trebuie sa vorbesc cu Triss, dar nu mai e in Novigrad...

  7. #2227 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe Xbox se poate vedea foarte usor si din consola. Pe PS4 nu exista niciun fel de optiune asemanatoare in consola, iar jocu se pare ca nu e in stare sa tina cont de asa ceva.

  8. #2228 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Banuiesc ca este vorba de o figurina a unui soldat din Nilfgaard. O sa ai ocazia de a vorbi cu Trish dupa ce avansezi in poveste si ajungi in Kaer Morhen.

  9. #2229 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Oricum quest-ul este buguit, deci degeaba vei vorbi cu Triss.
    Am un side quest in care trebuie sa vorbesc cu Triss, dar nu mai e in Novigrad...

  10. #2230 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    First Witcher 3 expansion gets a release date
    The Witcher 3 expansion Heart of Stone will be released 13th October, CD Projekt Red has announced. This is the first of two planned expansions; the second, Blood & Wine, arrives Q1 2016.

  11. #2231 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cea mai tare faza mi se pare faptul ca va iesi si intr-o editie fizica, la 20 EUR, care va contine si 2 pachete de carti in format fizic.

    Iar cei care si-au luat deja season pass, pot intra aici pentru a putea primi pachetele

  12. #2232 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    wow nu imi vine sa cred. CD Project Red rules gimmy those Gwent cards

  13. #2233 SP
    Member geo971986's Avatar
    S-a anuntat cumva si cu ce buguri vine expansionul? Macar sa stiu pe ce dau banii de dinainte...

  14. #2234 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Haha, tocmai mi-am luat expansion-ul pentru asta (il luam oricum). Acum sper sa nu coste mult livrarea :-s

  15. #2235 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dati-mi va rog in procente fara sa ma spoilariti in vreun fel, tocmai am ajuns in Kaer Morhen si am facut vreo 2 misiuni p-acolo. Cat mai am din story-ul principal? 10%? 20? 30?

  16. #2236 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Cam 30-35%.

  17. #2237 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai dupa ce moare Dumbledore si cade din turn, mai ai doua filme.
    Wait, cred ca incurc castelele...

    Mai ai o treime.

    ---------- Post added 09-09-2015 at 14:28 ----------

    No, imi zice "Error Processing Payment" cand vreau sa-mi iau de la ei pachetele de Gwent
    I'm sad. Vrea cineva sa-si ia boxed version-ul de la expansion si sa-i cumpar eu pachetele?

  18. #2238 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Vor fi disponibile pachetele fizice de expansion (cu cartile fizice de Gwent) in magazinele de la noi.
    De asemenea, aveti un pret special la Witcher 3 zilele acestea pe toate platformele.

    Mi se pare mie sau de la 1.08 a inceput sa fie mai fluid pe PS4?

  19. #2239 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cred ca ti se pare sincer sa fiu, zonele pe care le stiam stricate dupa 1.02 sunt in continuare stricate. De bug-uri nu mai vorbesc.

  20. #2240 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Astazi am inceptu si eu sa il butonez. O impresie foarte buna, am sa revin cu o nota cand l-am terminat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 155 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts