Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 155 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 ... LastLast
Results 2,861 to 2,880 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2861 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Take your time. Nu te grabi cu el. Daca iti place povestea principala din joc, vei fi incantat de cea din expansions.

  2. #2862 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mbon...datorita faptului ca's "putin" obligat printr-un concediu medical si un gips la genunchiul stang, sa stau in casa, m-am afundat in canapea si am terminat si eu, intr-un final, Blood and Wine si tot ce se putea din misiunile secundare, mai putin alea ce tin de Gwent.

    Ce sa zic. Un joc excelent per total, un DLC absolut superb, cu o poveste si un sfarsit (cel putin ce am "ales" eu, dar voi pune un spoiler la sfarsit cu 2 lucruri) foarte misto.

    Pentru mine, este jocul generatie actuale si clar unu din cele mai bune jocuri facute ever.



    Nota 10 pentru aceasta bijuterie si va ramane la loc de cinste in coltul meu de rai, toate 3 pachetele fizice + Geralt si Ciri ca figurine

  3. #2863 SP
    Member esop's Avatar
    razvanrazy Felicitari!

    Pot spune ca sunt putin gelos (mai putin partea cu genunchiul; ti-am zis sa lasi antrenamentele mai usor, dar tu nu.. Jiu-Jitsu is life, alea alea )
    La mine sta jocul Witcher pe raft si prinde praf. Inceput acum 1 an si nici pana la ora asta nu am avut timp sa stau cum trebuie sa-l termin. Dar ce vorbesc ... de 4 saptamani nu am reusit nici sa aprind consola.

    Sanatate multa si recuperare rapida! \m_

  4. #2864 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Salut.Am intrebat acum ceva timp pe acest forum cate levele are jocul fiind nerabdator sa il termin.Acum pot spune ca a inceput sa imi placa foarte mult THE WITCHER 3.Misiunile secundare nu sunt obligatorii nu?Am intalnit un monstru care este foarte greu de batut .Din trei lovituri imi consuma toata energia.Am gasit o armura mai puternica.Acum umblu pe harta de colo colo sa imi gasesc o armura si o sabie mai puternica.Dar nu gasesc un astfel de magazin deocamdata.Stie cineva in ce oras as putea gasi o astfel de armura si o astfel de sabie?

  5. #2865 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Fa questurile adecvate levelului tau si nu vei mai avea astfel de probleme si vei gasi in mod natural armura si arme mai bune.

  6. #2866 SP
    Junior Member netsky1984's Avatar
    Sunt la level 11 .Nu am reusit sa trec de nivelul acela in care trebuie sa gasesc ''baron wife'' (nevasta baronului) .Si am schimbat cu o alta misiune deoarece nu am reusit sa trec de acest nivel.Aveti cunostinta cum as putea sa o gasesc?E vreo problema daca nu reusesc sa fac misiunea aceasta?Adica pot termnina jocul fara sa fac aceasta misiune?

  7. #2867 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Daca e quest principal nu poti sa sari peste. Mai devreme sau mai tarziu va trebui sa il faci.

  8. #2868 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    http://www.ign.com/articles/2017/05/...cher-tv-series


    Netflix to Produce The Witcher TV Series

  9. #2869 SP
    Member Gigi Kent's Avatar
    Imi place ideea si chiar ma miram ca nu s-a aratat niciun studio serios sa faca ceva pana acum.
    Stiu ca au mai fost niste tentative de ecranizare in trecut dar slabe.

  10. #2870 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Netflix nu este o garantie a succesului, dupa cum vedem, inca baga bani in filme facute de si cu Adam Sandler, spre exmplu. Ramane de vazut.

  11. #2871 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu prea are legatura cu exemplul dat de tine. Adam Sandler are un contract stufos cu ei si a facut cateva filme cu niste costuri de productie foarte reduse, pentru ca el nu face decat reclama la anumite produse in filmele lui, iar firmele producatoare a acelor produse dau bani buni pentru promovare care intra in casa lui de productie si practic sunt cele care platesc productia filmelor, iar castigurile le imparte el cu Netflix. Citisem un articol interesant pe subiectul asta acum vreun an, cand nici eu nu intelegeam cum face omul asta filme non stop, dar m-am lamurit.

    Cat despre partea de TV de la Netflix, eu sunt increzator sa stii, House of Cards, Narcos, 13 Reasons, Master of None, Stranger Things, Bojack sunt doar cateva care imi vin acum in minte ca fiind niste seriale reusite. De ce sa nu reauseasca si cu Witcher? Materie bruta au destula din multiplele romane, dar si jocurile din serie. Eu unul ma astept sa iasa ceva bun.

  12. #2872 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu as fi preferat HBO, aia le au cu astea dark and gritty, sunt on point cu aproape toate serialele lor. Mi-e teama sa nu fie un "rated T for Teen" flick asta de pe Netflix. Dar ma consolez cu faptul ca autorul cartilor n-o sa-i lase sa-si bata joc, desi nu prea ii pasa, la fel a fost si cu jocurile, nu s-a implicat deloc creativ, norocul lui ca baietii de la CDPR sunt inteligenti.

  13. #2873 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu prea are legatura cu exemplul dat de tine. Adam Sandler are un contract stufos cu ei si a facut cateva filme cu niste costuri de productie foarte reduse, pentru ca el nu face decat reclama la anumite produse in filmele lui, iar firmele producatoare a acelor produse dau bani buni pentru promovare care intra in casa lui de productie si practic sunt cele care platesc productia filmelor, iar castigurile le imparte el cu Netflix. Citisem un articol interesant pe subiectul asta acum vreun an, cand nici eu nu intelegeam cum face omul asta filme non stop, dar m-am lamurit.

    Cat despre partea de TV de la Netflix, eu sunt increzator sa stii, House of Cards, Narcos, 13 Reasons, Master of None, Stranger Things, Bojack sunt doar cateva care imi vin acum in minte ca fiind niste seriale reusite. De ce sa nu reauseasca si cu Witcher? Materie bruta au destula din multiplele romane, dar si jocurile din serie. Eu unul ma astept sa iasa ceva bun.
    Nu cunosc detaliile despre contractul lui Sandler cu Netflix, cumva ma refeream mai mult la faptul ca este o asociere cu Netflix care nu inseamna neaparat ceva bun, avand in vedere ca sunt si multe seriale/filme rasuflate pe acolo care au fost sprijinite de ei intr-un fel sau altul. Intr-adevar, ce ai enumerat acolo sunt seriale bune, doar ca nu stiu cat se vor axa pe ce au in carti si jocuri si cat vor face sa fie TV friendly.

    Cum a spus si eagle eye, HBO cumva are mai multa experienta aici pe partea dark and gritty, imi vin in minte The Wire si Boardwalk Empire. Dar cum spuneam, sa speram ca va fi ce trebuie.

  14. #2874 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Subscriu la ceea ce a spus @tudyniuz, ai omis Black Mirror, mi-se pare unul dintre cele mai fascinante seriale.

  15. #2875 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    http://www.ign.com/articles/2017/05/...cher-tv-series


    Netflix to Produce The Witcher TV Series
    S-o uitat peste clipurile mele cu executii si-o zis sa faca un serial din ele.

  16. #2876 SP
    495
    Member 495's Avatar

  17. #2877 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    O poveste interesanta
    One day, during the development of The Witcher 3's second expansion, Blood and Wine, the designers at CD Projekt Red realized that something was horribly wrong: They could walk into any house in the game—even the ones that were meant to be part of the scenery. “We couldn’t figure out for a long time why it was happening,” said Miles Tost, a level designer on The Witcher 3. “It was terrible, because some buildings wouldn’t have any terrain underneath them and when you walked in, you’d basically just fall into nothingness. For optimization purposes you don’t put content into every single house, only the ones you can actually access.”

  18. #2878 SP
    Member Gigi Kent's Avatar

  19. #2879 SP
    Junior Member GaoGlai's Avatar
    Salutare,

    Ma bate gandul sa ma apuc si eu de joc. Il instalasem pe PC mai demult, insa nu m-a prins, si as vrea sa-i mai dau o sansa. Intrebare: ca sa poti avansa in poveste, facand main questurile, e nevoie neaparat de crafting si alchemy? Sau se poate cu hack & slash pana la final?

    Multumesc,

  20. #2880 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Daca il joci pe cea mai usora dificultate n-ai nevoie de astea. Crafting sigur o sa faci, sa ai parte de o armura aratoasa si buna.
    Si sa nu te limitezi doar la main questuri. Unele din side questuri sunt adevarate povesti in sine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 155 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts