Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 156 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast
Results 521 to 540 of 3110

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #521 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sau, poate CD PROJEKT RED este primul developer care sparge gheata si scoate un joc care arata aproape identic pe toate platformele

  2. #522 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au anunțat deja rezoluțiile pt XOne si PS4, pt unii nu contează, dar faza cu identic se elimina din start

  3. #523 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    De-aia am si spus aproape identic sau foarte asemanator daca imi permiti adaugirea

  4. #524 SP
    Member lucas22010's Avatar
    ce ziceti, merita pre-comanda? sau mai bine astept pana se rezolva eventuale buguri, poate mai scade pretul...

  5. #525 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Daca ai banii si vrei jocul, n-are rost sa astepti.

  6. #526 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Cum a zis ComaLight, oricum jocul va iesi foarte finisat, de-aia au si amanat atat ca sa faca o munca cat mai buna!

  7. #527 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Intrebare pentru cei care s-au uitat la trailere si au citit informatiile: Geralt are in continuare doua sabii, una obisnuita si una silver?

  8. #528 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dap, 2 sabii.

  9. #529 SP
    Junior Member EuGeniu's Avatar

  10. #530 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Intrebare pentru cei care s-au uitat la trailere si au citit informatiile: Geralt are in continuare doua sabii, una obisnuita si una silver?

    E acelasi sistem din Witcher 2 - o sabie silver pentru monstri si una "normala" sa-i spunem pentru inamicii umani.

  11. #531 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    E acelasi sistem din Witcher 2 - o sabie silver pentru monstri si una "normala" sa-i spunem pentru inamicii umani.
    Din carti: Witchers poarta doua sabii: steel pentru oameni si silver pentru monstrii. In Witcher 1 este la fel

  12. #532 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am intrebat ca nu stiam daca au renuntat sau nu la ele. Eu nu am mai vazut niciun trailer sau citit articole de cateva luni, nu vreau spoilere deloc, dar eram curios

  13. #533 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De prin Emirate
    uploadfromtaptalk1431195273883.jpguploadfromtaptalk1431195279794.jpg

  14. #534 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A sosit si primul video de la arabi PS4


    LE: inca unul spoiler free, PC

  15. #535 SP
    Member geo971986's Avatar
    primul e cel mai spoiler free video ever in conditiile in care vedem mai mult meniul de pauza si o parcela fixa de iarba. creca arabu plecase la buda...la cat afk e acolo creca era si constipat

  16. #536 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A sosit si primul gameplay de pe XboxOne, arată superb și aici, bravo băieți!



  17. #537 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Faina rau muzica

  18. #538 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Uaa ce fain arata apa aia, pe 15 se lanseaza?

  19. #539 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    19 Mai worldwide daca e sa avem incredere in wikipedia.

  20. #540 SP
    Member Joystick's Avatar
    Data de lansare 19 mai după calendarul ortodox al anului 2015 .. După calendarul lui Snowman 18 mai ora 17:59 ........la 18:20 sunt acasă , 18:30 nerding witcher lll . for 24h flawless . asa-i voi petrece eu ziua de 18 spre 19 mai.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 156 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 37 77 127 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts