Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 156 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... LastLast
Results 561 to 580 of 3107

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #561 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sa stii ca e cu dus-intors faza cu repetivitatea. Ca poate sa nu fie repetiv sa faci questuri diversificate, dar sa fie repetiv sa parcurgi distante foarte mari cu calul (eu personal nu sunt genu care sa foloseasca quick travel) si sa te lovesti mereu de aceleasi peisaje (desi am vazut ca exista si zapada si ploaie si soare samd, deci poate vor arata mereu diferit din cauza asta) si de aceleasi random quests, care poate se vor repeta sau poate se vor respauna mereu inamici in aceleasi locuri, sau mai stiu yo ce altceva.

  2. #562 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Da bai nene, stiu ce-i ala open world. Si iluminarea si atentia la detalii din GTA V ii da clasa acestui joc inca nelansat (si cred ca o facea inclusiv pe PS3/X360).

    pot sa lol !?

    si te mai vaiti ca vezi doamne o ia lumea personal cand de fapt este invers , da , deci tu compari GTA V cu un joc pe care nici n-ai jucat 1 secunda si pe care indraznesti chiar sa-i pui in carca deja ca arata gta V chiar si pe vechea generatie mai bine decat poate amaratul asta

    daca te uiti la gta v comprimat pe net ...pai da, arata bine si acolo.

    insa ai dreptate in final , ai si tu o parere ..

  3. #563 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Au anunţat că nu sunt zone cu respawn dacă ţin bine minte.

  4. #564 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    MonkY, avand in vedere ca nu ti s-a parut repetitiv Shadow of Mordor sau Inquisition, eu zic ca Witcher 3 in niciun caz nu ti se va parea repetitiv.
    Asa cum a zis si razvanrazy mai sus... plus faptul ca una e sa joci un titlu de 10-20 de ore, si alta e pentru unul de 100 ore (CDP vorbeste chiar de peste 200 de ore). Daca acele 100 de ore ajung sa fie ca la Skyrim, unde sa am aceleasi 200 de questuri de gathering, hunting... atunci devine boring cu toata grafica lui peste...

  5. #565 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca am comparat GTA V cu Witcher 3. DA, am comparat iluminarea lui GTA V si atentia la detaliu (dupa cum stiu ca este in GTA V si cum presupun ca este in Witcher 3, unde, dupa cum am spus, sunt sigur ca un procent foarte mare este doar padure), dar in niciun caz nu am comparat complexitatea si masivitatea lui Witcher 3 cu un simplu joc de actiune. Te rog sa fi mai atent inainte sa presupui gresit.

    Si fac asta pentru ca am peste 50h in GTA V pe X360, peste 150h in versiunea de Xbox One (si chiar 2-3h pe PC in full HD cu totu la max ) asa ca stiu despre ce vorbesc cand ma refer la GTA V

    ---------- Post added 11-05-2015 at 12:27 ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asa cum a zis si razvanrazy mai sus... plus faptul ca una e sa joci un titlu de 10-20 de ore, si alta e pentru unul de 100 ore (CDP vorbeste chiar de peste 200 de ore). Daca acele 100 de ore ajung sa fie ca la Skyrim, unde sa am aceleasi 200 de questuri de gathering, hunting... atunci devine boring cu toata grafica lui peste...
    + ca daca in acele 200+h este inclus si drumul din punctul A in punctul B, in mod clar devine plictisitor, mai ales ca au spus ca povestea principala tine app 30h (daca-mi aduc bine aminte).

  6. #566 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Comparati prea mult partile tehnice ale jocului si am impresia ca e tot ce va intereseaza. Imersiunea este realizata in atat de multe moduri intr-un joc incat strict partea tehnica a graficii e o parte foarte mica. Bate lumina altfel in GTA? Logic ca bate altfel, e alt joc, facut de alt developer, alt motor grafic, transmite altceva, etc.

    Grafica merita mentionata din punctul meu de vedere doar in 2 cazuri:
    1. ajuta la imersiunea jocului
    2. intrerupe/diminueaza imersiunea jocului

    Asta e tot ce consider din punctul meu ca e important sa iei in considerare cand vorbesti despre grafica unui joc. Avand in vedere trailere-le si pozele din ultima vreme, cred ca vom vorbi doar despre primul caz. Ca bate lumina nu stiu cum si iarba nu e destul de verde sunt prostii care nu merita luate in vedere. Jocul trebuie sa te aduca in lumea lui, iar daca reuseste sa faca asta nimic altceva nu mai conteaza.

  7. #567 SP
    Banned asperas's Avatar
    Daca creste progresiv barba personajului nostru din joc atunci e suficient pt mine..doi ani de somn si o sa arate mai ceva decat Gimli baiatul !

  8. #568 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Un preview care mi se pare foarte interesant, vorbeste despre niste detalii pe care eu cel putin nu le stiam.


  9. #569 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu nu sufăr cu grafica, dar tot nu sunt deloc nerăbdător pentru jocul ăsta. Poate e mai bine intr-un fel și o sa fiu plăcut surprins când o sa îl achiziționez eventual. Din tot ce am văzut pana acum nu m-a făcut nimic să zic wow, trebuie sa joc Witcher.

  10. #570 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Youtuberi au jucat un build mai vechi. Cei de la Cd Projekt Red au spus ca varianta finala a jocului e mult mai tare.

  11. #571 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Witcher 3 - 1 000 000 de precomenzi

    11165297_10152956782924331_8738883139879737423_n.jpg

    sursa: https://www.facebook.com/thewitcher/...type=1&theater

  12. #572 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Eu nu sufăr cu grafica, dar tot nu sunt deloc nerăbdător pentru jocul ăsta. Poate e mai bine intr-un fel și o sa fiu plăcut surprins când o sa îl achiziționez eventual. Din tot ce am văzut pana acum nu m-a făcut nimic să zic wow, trebuie sa joc Witcher.
    Taci mai si praise the sun!
    Attached Images Attached Images the_witcher_3_screenshot_1.jpg the_witcher_3_screenshot_2.jpg the_witcher_3_screenshot_3.jpg the_witcher_3_screenshot_4.jpg the_witcher_3_screenshot_5.jpg the_witcher_3_screenshot_6.jpg

  13. #573 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Taci domnule că și eu sunt în situația lui. Nu am văzut nimic care să mă facă să vreau să-l joc. Până acum 😊

  14. #574 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Jizas... dar ce Dzeu e asa mare editia de colectie? E chiar asa imensa figurina: https://instagram.com/p/2idBAGi7wP/?

    Ce ma distreaza... au folosit banana "for scale"

    P.S. Acum am realizat... cred ca OEE a ratat preorder la Collectors si de-asta nu-i place jocul
    Attached Images Attached Images the_witcher_3_collectors_edition.jpg

  15. #575 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Promit sa va fac un unboxing

  16. #576 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Jizas... dar ce Dzeu e asa mare editia de colectie? E chiar asa imensa figurina: https://instagram.com/p/2idBAGi7wP/?

    Ce ma distreaza... au folosit banana "for scale"

    P.S. Acum am realizat... cred ca OEE a ratat preorder la Collectors si de-asta nu-i place jocul

  17. #577 SP
    Admin MonkY's Avatar
    No offense, dar a lui Major Nelson pare mai mica

    ---------- Post added 11-05-2015 at 20:46 ----------

    Cutia, cutiaaaa!

  18. #578 SP
    Junior Member Molurus's Avatar
    Primul gameplay - Xbox One


  19. #579 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Ia sa vedem aici mai bine

    The Witcher 3: Wild Hunt
    Xbox One gameplay

    Codec:H.264
    Length:5 minutes 43 seconds
    Format:1920 x 1080 (39134 bitrate)
    FPS: 29.97 fps
    Size: 1640.88 MB
    The Witcher 3: Wild Hunt - Xbox One gameplay - File download - Gamersyde

  20. #580 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Acel 1080p din pacate e un upscale, rezolutia fiind obisnuitul 900p. Credeam initial ca s-a schimbat ceva, dar tot 900p e.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 156 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 39 79 129 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts