Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 155 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 ... LastLast
Results 1,661 to 1,680 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1661 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In sfarsit am terminat si eu jocul, dupa ce am facut toate side quest-urile si contractele si treasure hunts-urile, am ajuns la level 35. Foarte multumit de ending, am cules ce-am semanat, dar sunt fericit cu alegerile. Well... mai putin una, sa zicem, cei care ati terminat jocul probabil ca stiti de care zic ca na... am vrut eu threesome, domne!

    Anyway, my life is empty right now and I've lost purpose for living.

  2. #1662 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai nu-i faci paltina? Celelalte ending-uri nu te intereseaza? (ai dreptate...le poti vedea si pe youtube dar no...), etc.

  3. #1663 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Se mai poate explora după finalul jocului?

  4. #1664 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da. Nu stiu ce quest-uri ar fi afectate de finalizarea jocului din moment ce nu mai aveam niciunul (decat ala cu cartile de gwent), dar va sugerez sa le faceti pe toate, cel putin alea secundare (treasure hunts-urile si contractele nu cred ca sunt afectate).

    @ronan, nu stiu ce sa spun, nu sunt genul care sa traga spre platine. Oricat de mult mi-ar placea jocul asta, parca n-are acelasi farmec s-o mai iau de la capat de inca doua ori, macar daca ar fi avut un NG+ acolo... ffs, am iteme de level 42-43, nici nu stiu ce naiba faci ca sa ajungi pana acolo. Poate doar cu expansion-urile alea de le vor scoate.

  5. #1665 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai daca omori creaturi nu-ti da exp?

  6. #1666 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai si cate creaturi sa omori pentru 8 levele? Decimez toata populatia de caini salbatici si lupi
    O sa incep sa omor iepuri.

  7. #1667 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Aia ii singura cale eu tai tot ce vad si prind

  8. #1668 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  9. #1669 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    din pacate cartile din DLC nu sunt noi, sunt de fapt niste skins pentru cateva carti heroic, macar Dandelion is funny e tabloul din taverna lui.

    PS: sunt putin dezamagit
    Attached Images Attached Images v7ejlir.jpg

  10. #1670 SP
    Member valentin2007's Avatar
    Și cum fac rost de cărțile astea?

  11. #1671 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    De cand cu jocul asta nu mai dorm bine de loc bagamias Tot imi zic ca nu mai stau mult seara sa-l joc si ca mai fac doar un quest si ma culc, insa din questul ala apar alte 2 questuri secundare, sau dau pe drum de un alt quest si tot asa nu ma mai pot opri god dammit!
    Sunt un zombie in fiecare zi la servici

  12. #1672 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Cum sa lansezi un patch care strica jocul?! Si downgrade nu merge, pentru ca salvarile nu merg pe versiuni mai vechi ale jocului.

    Bravos CD Projekt Red, treaba de nota 10... acum stau pe bara pana se repara
    Attached Images Attached Images witcher_2.png witcher_1.png witcher_3.png witcher_4.png

  13. #1673 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie mi-e fff greu de crezut ca toata lumea de pe aici si-a pus SSD sau SSHD pe PS4, de nu se plange de aceste probleme.

    Eu pe PS4, dupa ultimile patch-uri, deja ma oripilez cand joc, chiar daca continui sa-l joc.

    Iarba se randeaza la 2-3m de jucator, daca alerg spre un anumit loc, ori il gasesc gol si oamenii incep sa apara dupa 10-20-30 de secunde de plimbat pe acolo, ori vad oamenii care nu au nicio animatie si trebuie sa stau vreo 10 secunde pana sa interactionez cu ei, ori apare totul ok, inclusiv butonul de interactionare, dar nu pot sa fac nimic, desi apas pe el incontinuu, pana nu-si incarca el scena.

    Iar bug-uri grafice sunt cu caru. Daca intr-o misiune, dupa un cutscene sau ceva de genu, te baga direct intr-o casa, vezi cum, timp de 3-5-7s, apar peretii casei si pe rand, obiectele, in functie de distanta lor fata de jucator. Sau vezi cum, de cele mai multe ori, cand alergi, nu se incarca texturile pe jos sau pereti, pana nu trec cateva secunde de stat pe loc. Sau peretii caselor. Am incercat sa fac print screen in momente de genu asta, dar nu raspunde nici consola la comenzi, pana nu se incarca texturile, chiar daca asta inseamna 5-7 secunde de asteptare. Si face captura abia dupa aia, cand totul este "ok".

    Ba chiar, dupa ultimul patch, am inceput sa am mici freez-uri in combat cu 2-3 oponenti, lucru ce pana acum nu se intampla.

    Si la toate astea, adaug downgrade-ul vizual de care a avut parte jocul. E pacat, sincer, la cat de misto era initial si-ti strica experianta.

    Si parca, dupa ultimu patch, a inceput sa faca si mai urat cooler-u din consola.

  14. #1674 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Vesemir e cel mai penal, cand te spanzura nu-ti mai da nimeni nici macar o palma

  15. #1675 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Il joc pe PS4 si am observat si eu diverse buguri si probleme cu incarcatul texturilor mai tarziu, nu ca cele ce a postat naz, ceva de genul ce zice razvan, insa I DONT GIVE A S**T! Fiindca jocul e prea bun ca sa ma intereseze de aceste buguri, si in general nu sunt asa grabit in joc incat sa mi se incarce greu texturile, ma misc mai domol, alerg pe jos mai mult decat cu calul, so it's all good for me

  16. #1676 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Culmea e ca am observat faza cu texturile DOAR cand alergam pe jos si marea majoritate a lor au loc in orase (unde nici nu poti sa alergi cu calu). Doar faza cu iarba a fost observata la alergarea cu calu.

  17. #1677 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    De cand cu jocul asta nu mai dorm bine de loc bagamias Tot imi zic ca nu mai stau mult seara sa-l joc si ca mai fac doar un quest si ma culc, insa din questul ala apar alte 2 questuri secundare, sau dau pe drum de un alt quest si tot asa nu ma mai pot opri god dammit!
    Sunt un zombie in fiecare zi la servici
    Exact asta ii spuneam eu ieri unui coleg, folosind aceleasi cuvinte.

  18. #1678 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu am probleme astea de vreo 2 patch-uri incoace, nu stiu ce a durat atat la voi

  19. #1679 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu inca nu am avut nici o problema de genul. Doar FPS deranjant in zona mlaștinii, unde e quest-ul Ladies of the wood.

  20. #1680 SP
    Teraflops Graft's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 84 of 155 FirstFirst ... 34 74 82 83 84 85 86 94 134 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts