Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 155 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 ... LastLast
Results 1,941 to 1,960 of 3100

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1941 SP
    Member Darku's Avatar
    cont de PSN UK, verificat tot week-endul, inclusiv azi dimineata, zice ca jocul e up to date (1.05)
    Oh well, mai am timp sa platinez GoW3 Ciorba Reincalzita edition pana la 1.07...

  2. #1942 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hmm, dubios. Eu macar am 1.06 pe cont de RO - PSN. Cum naiba unii au 1.05 ?

    Tind sa cred ca astia de la Sony chiar sunt dobitoci si nu stiu sa faca treaba...

  3. #1943 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    1.06 a aparut doar la cei care au jocul luat din EU pe cd. Acum cu noul patch au facut ca toata lumea sa aiba 1.07, adica au reglat numbering-ul.

  4. #1944 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai n-are treaba, ca eu il am de pe RO, digital. Si am 1.06. Deci pica si chestia asta.

  5. #1945 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Inseamna ca si digital si pe cd. M-am incurcat eu. Ideea e ca 1.06 nu il au cei care au luat jocul din US, pentru ca primul patch care l-au dat a fost doar pentru EU. Si era o diferenta de numbering, diferenta care au rezolvat-o cu noul patch.

  6. #1946 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ce vorbești... Il am din EU in varianta pe disc si pe niciun cont nu face update de la 1.05. Nu exista nicio regula, e doar o mare harababura si probabil au vazut ca 1.06 e varza si l-au scos pentru a introduce 1.07.

    Jocul mergea perfect cu primul patch si pana pe la 1.03. Habar n-am unde i-a mancat sa il strice de tot incat eu nu pot sa il mai joc avand un quest blocat. Si pe bune, chiar mergea grozav initial, jucam in prostie.

  7. #1947 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    tudyniuz, ce quest blocat ai? Cumva: Don't Play with the Gods? Mie ultimul patch mi-a reparat 99% din quest-urile blocate inafara de cel mentionat: The Witcher 3: Wild Hunt | Single Post View

  8. #1948 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dane, tie ti-a aparut patch-u automat la download ? Sau ai dat o cautare, pe undeva ? Am incercat inclusiv dimineata, inainte sa plec la munca si tot nu apare...
    Automat, când am intrat în joc a început să-l ia


    LE: Răzvan, ai sigur 1.06? Pe console s-au oprit cu număratul la 1.05 și au spus ca atunci când se lansează 1.07 pt PC așa se va numerota și pe console, să nu mai apară confuzii

  9. #1949 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am găsit și dovada
    uploadfromtaptalk1437382899323.jpg

  10. #1950 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    tudyniuz, ce quest blocat ai? Cumva: Don't Play with the Gods? Mie ultimul patch mi-a reparat 99% din quest-urile blocate inafara de cel mentionat: The Witcher 3: Wild Hunt | Single Post View
    Nu, e un side-quest pentru Yen in Skellige. Trebuie sa ne urcam intr-o barca si sa mergem nu stiu unde. Ea e deja in barca iar eu am tocit butonul de X la cat l-am tot apasat pentru "take helm", dar actiunea nu se intampla si nu pot nicicum sa continui questul.

  11. #1951 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Numai ca in questul ala Yen trebuie sa carmuiasca barca.

  12. #1952 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Degeaba, nu pleaca din loc nicicum.

  13. #1953 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Tudy intra in barca salveaza jocul si da-i load si vezi daca se rezolva.

  14. #1954 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu merge, e printre primele lucruri pe care le-am incercat.

  15. #1955 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Asa am avut si eu problema asta , dute aproape de tot langa carma si apasa X.

  16. #1956 SP
    Member Darku's Avatar
    si important: Pe partea de vis-a-vis de Yen ! nu langa ea.

  17. #1957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Twilight Zone
    uploadfromtaptalk1437387738993.jpg

  18. #1958 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Hmmm daca repara framerateul in cateva zile sunt ca lumea...

  19. #1959 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Văd ca sunt probleme cu fps-ul și nu numai și pe PC, ce dracu fac ăștia nu știu, repară intr-o parte, strică în 10
    https://www.reddit.com/r/witcher/com...gs_megathread/

  20. #1960 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu nu stiu de ce au inebunit cu patch-urile...pt ca primul patch era perfect..doar scrisul era prea mic in meniu , in rest mergea perfect comparativ cu ce se intampla acum..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 155 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts