Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 20 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 LastLast
Results 341 to 360 of 390

Thread: Assassin's Creed IV: Black Flag

  1. #341 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poveste in AC4? aia nu e poveste de AC, e
    , serios, ce e asa interesant, eu tot trag de mine sa termin
    se straduieste sa tine 25 -30 de fps ca nu le pasa de optimizare, ei cand trimit jocul la Sony/Microsoft sa fie testat, dupa ce considera ca e gata, trebuie sa indeplineasca niste parametrii, sa nu dureze incarcarea unui nivel mai mult "de...", sa nu aiba framerate low. Ca ei sa trimita jocul, aia le cer bani sa le si testeze jocul, MULTI, si nu le convine sa dea asa cu bata in balta, aia de la Microsoft cer bani panasi pentru fiecare patch care apare dupa lansarea jocului. Daca ar fi o comisie care sa si faca ceva pentru PC, si nu le-ar da voie sa dea un "chec" de versiune cum doresc ei, ar fi altfel.
    si nu ai de unde sa stii ca sunt aceleasi detalii pe ps4 ca pe pc, in primul rand stai mai departe de tv decat de monitor.
    Uite si uite cum arata in 4k

  2. #342 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Incredibil cum grafica si cateva aditii de gameplay (ma refer la marinarit) fac AC4 direct jocul anului pentru unii. Din punctul meu de vedere e invechita formula AC, de care eu unul m-am plictisit.
    Nu stiu cat de mult seamana povestea cu WatchDogs dar stiu ca a fost o mizerie episodica fara sens, tipic Ubi. Macar Gta5 are cap, coada, iar cele 3 personaje cunosc o evolutie pana la finalul jocului.

  3. #343 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Nu stiu daca sa mai postat dar remote play are controlul putin diferit.
    Este absolut impecabil , doar ce am terminat o sesiune de vreo 3h de pe vita
    Attached Images Attached Images mapping-smaller.jpg

  4. #344 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Best Action/Adventure Game Winner: Assassin's Creed 4: Black Flag

    Read more at: VGX 2013: The Full List of Video Game Award Winners | HEAVY

  5. #345 SP
    Member b615dub's Avatar
    Din cate am inteles AC IV nu mai necesita cod pentru online, dar cand dau sa intru in MP imi cere sa activez/cumpar cod. Care-i faza?!

  6. #346 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    du-te in PS store, cauta jocul, da pe el, si vezi daca sub add to card/buy, care e primul buton albastru din dreapta de sub icoana jocului ai ceva multyplayer pass, daca da da-i download si ar trebui sa mearga

  7. #347 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Incredibil cum grafica si cateva aditii de gameplay (ma refer la marinarit) fac AC4 direct jocul anului pentru unii. Din punctul meu de vedere e invechita formula AC, de care eu unul m-am plictisit.
    Nu stiu cat de mult seamana povestea cu WatchDogs dar stiu ca a fost o mizerie episodica fara sens, tipic Ubi. Macar Gta5 are cap, coada, iar cele 3 personaje cunosc o evolutie pana la finalul jocului.
    OK! Ne-am prins! Pentru tine, Assassin's Creed e o mizerie (dupa cum scriai si anterior). Ai o problema se pare si cu Ubisoft. De ce mai postezi aici atunci, daca tot nu-ti place acest joc si producatorul acestuia?

  8. #348 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by ymy View Post
    OK! Ne-am prins! Pentru tine, Assassin's Creed e o mizerie (dupa cum scriai si anterior). Ai o problema se pare si cu Ubisoft. De ce mai postezi aici atunci, daca tot nu-ti place acest joc si producatorul acestuia?
    Pentru ca am dreptul la o opinie ca oricare dintre noi.

  9. #349 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pt cei care se gandesc sa-l ia digital pe PS3.
    (de pe blogul PS, legat de 12 Deals of Christmas - aveti rabdare ca poate-poate....)
    Attached Images Attached Images screenhunter_08-dec.-09-17.34.jpg

  10. #350 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Sau si mai bine : Il baga la Plus Stiu ca am intrebato pe Hollie de la Playstation access si a zis ca ne pregatesc o surpriza la sfarsitul lunii pentru PS+.

  11. #351 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Ar fi ceva, dar parca as prefera o reducere substantiala la 12 Deals pt ca in felul asta poate iese un pret f bun pe bundle-ul PS3+PS4.
    Daca il baga gratuit pe +, nu cred ca o sa fie valabila faza cu 10 Euro upgrade la PS4. Bine, nici pe 12 Deals n-ar fi o garantie, but who knows?..

  12. #352 SP
    Member b615dub's Avatar
    Exista o data de lansare pentru eventualele DLC-uri? Vreau sa stiu daca se merita season pass-ul.

  13. #353 SP
    Member adin33's Avatar

  14. #354 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Exista o data de lansare pentru eventualele DLC-uri? Vreau sa stiu daca se merita season pass-ul.
    Tinand cont ca season pass acum costa 20$ si nu 30$ cum a fost la Ac3 , eu spun ca merita

  15. #355 SP
    Senior Member Walkman's Avatar

  16. #356 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E din carton ^, are nişte recenzii foarte proaste

  17. #357 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    I-a aparut cuiva "Freedom cry", sau are idee pe la ce ora se poate descarca?

  18. #358 SP
    Member adin33's Avatar
    A aparut dlc-ul "Freedom Cry" si are 1,5 Gb

  19. #359 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    A mai avut cineva probleme cu trofeul/achievementul "Sharing is caring"?! Am toate trofeele in afara de asta, nu pot sa gasesc afurisitul ala de social chest...

  20. #360 SP
    Member b615dub's Avatar
    flavi_us, eu am probleme cu White Whale e super enervanta chestia asta. Sa-mi spui cand mai intrii poate daca jucam am2 avem sanse mai mari

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 20 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 02-09-2013, 08:07
  2. Replies: 0 Last Post: 19-05-2013, 17:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts