Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 30 of 30

Thread: SC Magazin Jocuri SRL - Recenzie

  1. #21 SP
    Ω Pira's Avatar
    Baietii de la Altex sunt haotici intradevar, din cauza ca se schimba des personalul (din cate am inteles)... de-aici si gafa cu jocul God of War: Ascension, livrat cu mai bine de 1 saptamana inainte. Insa ca preturi sunt foarte ok, iar personal nu am avut niciodata vreo belea cu ei. Si pot spune ca am comandat toate minunile si de fiecare data am fost sunat la nu mai mult de 5 minute (exceptand cateva cazuri) dupa ce am plasat comanda online, a doua zi urmand sa am produsele la scara. Personal ii prefer pe ei la preorder gaming si electronice.

  2. #22 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    capture1.png


    E ceva

  3. #23 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    E bullcrap. Apa de ploaie

  4. #24 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    De ce zici asta?

  5. #25 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Asa suna 90% din raspunsuri.

  6. #26 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Oricum au primit o amenda, nu e chiar bull****.

  7. #27 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ai primit ce-ai vrut kratos...whats next?

  8. #28 SP
    Member felixanu's Avatar
    Eu din decembrie anul trecut astept vreo 4 jocuri de la Altex. M.am saturat sa dau telefoane peste telefoane. Va sunam noi si sunat am fost. Ca oferte sunt ok dar procesarea comenzilor online e de VALEO DOAMNE!

  9. #29 SP
    Member Leni's Avatar
    mda...patania mea cu altex...

    In data de 26.02.2014 la ora 8:10 vad pe site-ul lor Wii U la 999RON -30% = 699RON.
    Super oferta, nu stau pe ganduri decat o clipa si fac comanda.
    La ora 08:20 primesc confirmarea comenzii:"Comanda dumneavoastra cu numarul 153905152 a fost confirmata si urmeaza a fi livrata."
    La ora 16:50 primesc email in care scrie, citez: "Va multumim pentru interesul acordat companiei Altex. In ceea ce priveste comanda plasat pe site-ul nostru va informam ca, din pacate, nu vom putea onora comanda dvs, din lipsa stocului."

    Pe langa faptul ca nu mi se pare deloc normal sa-ti confirme ca t-il trimit si apoi sa se razgandeasca, am mai aflat de la un coleg forumist ca lui i-a fost confirmata comanda dupa a mea, si totusi i s-a livrat produsul. Concluzie? Pentru mine este clar ca cineva de la depozit "si-a rezervat" consola comandata de mine, ori pentru el ori pentru ceva cunostinta, si mie s-au gandit sa-mi dea praf in ochi, ca sa nu zic ca un "big f*%# you".

  10. #30 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    @Leni: Reclamatie la ANPC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 33 Last Post: 06-06-2009, 21:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts