Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 185 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1301 SP
    Senior Member nina's Avatar
    imi cumpar fifa 14 pe ps3 si joi-vineri pun mana pe el
    o sa joc seasons si pro club,in special pro clubs
    am level 70 dar am nevoie de friends in lista cu level 85 sa ma ajute cu boost-urile la virtual player(cele peste 70 level)

  2. #1302 SP
    Junior Member baad newz's Avatar
    FIFA 14 e complet diferit pe next gen

  3. #1303 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    7-0 in semifinala Chhampions Shield si 4-2 in finala cu Diego Costa si Benzema atacanti. Mult mai buni din ce am avut pana acum ( Aguero, Suarez, Tevez, Balotelli, Gomez, Lewandowski )

    LE: A fost foarte usor, oare de ce?

  4. #1304 SP
    Junior Member Gamer4life's Avatar
    Quote Originally Posted by baad newz View Post
    FIFA 14 e complet diferit pe next gen
    nu mai spune detin fifa pe pc si il si pe ps4 si credema ca pe pc e mult superior,vorbesti fara de tine cred sau doar ca sa postezi si tu.Totusi sa fim realisti e o consola bunicica superioara fratiorului mai mic dar deja a pierdut mult fata de un pc.Si ce sa mai zic ca nu merg melodiile pe els au nici macar nu le poti stoca pe hdd,youtube alta problema .....are o gramada de bube pt inceput si cum zicea mai sus in afara de KZ Shadow Fall nu prea mai ai ce lua ...mai ales pentru cei care au niste pc decente ....Asteptam niste exclusivitati gen God of War sau Uncharted.Pana atunci mai dam cu Killzone.

  5. #1305 SP
    Member sollo's Avatar
    Ce parere aveti si ce imbunatatiri sa mai fac?

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...4fTmdnKEFj:ps3

    Walcott cam slabut...si A.Cole nici el nu e cine stie ce, Johnson mi se pare cel mai bun RB

    momentan sunt in liga 2, cu 2 egaluri si 1 victorie, primul sezon in liga 2 am facut 14 puncte, dar puteam sa promovez, daca nu eram egalat in ultimul minut, asta daca bateam si ultimul meci

    PS: nu-mi permit jucatori de mai mult de 10.000 coins...cel mai scump este Cech 9.300 si Young 8.300

  6. #1306 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Mai bine il iei pe Mirallas in locul lui Walcott. Walcott nu sta bine la atributul efect (curve).

  7. #1307 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    sau valencia, de altfel in atac neaparat remy, o sa ramai surprins cat de bun e la pretul acela, si sturridge, care este un masiv in atac, faci rocada cu ei. ca si cam iti pot recomanda pe de bruyne ! foarte ieftin si are mai multe goluri decat meciuri jucate, si am jucat peste 40 de meciuri cu el. CB chiriches, e rapid si chiar se apara foarte bine si vertongen.

    cam asta este echipa mea, nu sunt deloc multumit de david luiz si santi, am dat multi bani pe ei si nu se vede diferenta.. mda... poate o sa schimb formatia si il pun CM pe santi sa vad cum se descurca . eu nici acum nu-mi vine sa cred cat de bun e jarvis, mie mi se pare mult mai bun decat Young. regret ca mi-am facut echipa de PL ca nu prea sunt jucatori buni, iar cei buni sunt extrem de scumpi.

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...dFokHnKzs8:ps3

  8. #1308 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    Mi se pare ca Valencia nu sta bine la week foot. Mirallas are parca 4 stele la week foot. E bine sa ai week foot bun pentru suturi intrand in interior de pe flancuri.

  9. #1309 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    il am si pe mirallas, intr-adevar la suturi e mai bun, dar la creat faze, viteza, pase si centrari e mai bun valencia, pentru suturi am alti oameni

  10. #1310 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Un rm bun .... e nani..

  11. #1311 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nani e cam firav si lent..dar are 4* weak foot si 5* skill. eu joc cu valenica dreapta si nani stanga...schurle are ball controll cam low...si mereu ii ia timp sa preia..

  12. #1312 SP
    Member Nestea's Avatar
    nani si ben arfa ,daca faci 2 -3 skile creezi foarte mult spatiu plus finess shots

  13. #1313 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by sollo View Post
    Ce parere aveti si ce imbunatatiri sa mai fac?

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...4fTmdnKEFj:ps3

    Walcott cam slabut...si A.Cole nici el nu e cine stie ce, Johnson mi se pare cel mai bun RB

    momentan sunt in liga 2, cu 2 egaluri si 1 victorie, primul sezon in liga 2 am facut 14 puncte, dar puteam sa promovez, daca nu eram egalat in ultimul minut, asta daca bateam si ultimul meci

    PS: nu-mi permit jucatori de mai mult de 10.000 coins...cel mai scump este Cech 9.300 si Young 8.300
    Ce nu inteleg eu e cum poti sa fii in divizia a doua si sa nu-ti permiti jucatori de mai mult de 10k? Asta ar insemna ca probabil valoarea totala a primului 11 e undeva pe la 70-80k, pai ce faci cu banii castigati din joc (deja nu mai vorbesc de trade aici)? Ii beau jucatorii in pub-uri dupa meciuri?

  14. #1314 SP
    Member sollo's Avatar
    am doar 150.000 coins, nu e mult, acum am lotul complet si mai am 96.000 coins, ii tin pentru zile negre

    PS: si mai am si 50 contracte, care nu le folosesc, deci inca 20.000

  15. #1315 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Il mai are cineva pe Carlos Vela inform? Extraordinar jucator .

  16. #1316 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar

  17. #1317 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Free pack ?

  18. #1318 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai am 2 pe saptamana...oarecum free...am season ticket si limited edition fifa 14.. iar pana acum numai petarde au fost care valorau maxim 800 coins

    ---------- Post added 24-12-2013 at 18:28 ----------

    deci e incredibil...ma uitam pe tl la robben, sa vad preturi..eu l-am pus cu 285k... insa unii au noroc chior..se bateau 2 in licitatii pe robben, unu a dat 273, altul 274...a crescut celalalt la 275..si celalalt a dat direct 480k..pai...n-as avea si eu asa noroc))

  19. #1319 SP
    Member Merdiso's Avatar
    E bine si asa, pe mine m-au "jefuit" chiar de Ajun.



    Oricum, mi se pare prost tare sistemul asta din UT, pai Silver si Bronze nu exista pentru ca cei mai ieftini jucatori Gold costa 300-400, iar diferenta dintre un jucator bun si un superstar este uriasa. Ben Arfa e 1.5K, Nani e 25K (pe PC zic), iar in joc nu pot spune ca Nani e cu 5 clase peste Ben Arfa, sa nu mai zic de CR si Messi care costa o avere.

  20. #1320 SP
    Banned gicazizu's Avatar
    E bine ca ai PS3 si joci Fifa pe PC.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 66 of 185 FirstFirst ... 16 56 64 65 66 67 68 76 116 166 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts