Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 185 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1341 SP
    Member bungabunga's Avatar
    N-am mai avut timp zilele astea de FIFA, dar in seara asta am simtit un impuls patriotic asa ca...

    Maxim si Pantilica au mai costat ceva, in rest peanut money, majoritatea la 150 bucata. Sa nu mint, parca si pe Rusescu am dat vreo 800 sau cam asa ceva.
    Am si jucat un meci (castigat 2-1) contra unui roman care juca chiar o idee mai slab ca mine, daca acest lucru este posibil Foarte placute meciurile cu echipe de silver, cu jucatori cat de cat egali etc.
    Attached Images Attached Images img_20131226_204517.jpg

  2. #1342 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Nu stiu de ce nu aveti curaj sa va bagati la pink slip/wager match. Pe UT13 fac asta regulat si sa stiti ca jocul se simte destul de fluid. I-am castigat asa pe Defoe, Kompany, Lampard si Ferdinand. Din pacate l-am pierdut pe Rooney, dar si asa nu imi placea.

    Btw, ieri am desfacut 3 pachete si mi-au picat Gotze, Reus si Bender. Ce naiba o fi cu atatia nemtalai? Am nevoie de englezi sau italieni

  3. #1343 SP
    Senior Member nina's Avatar
    baieti ajuta-ma cu niste gifturi.acele boosts la pro club
    am cumparat boost de level 2 si level 6
    am sarit peste cel de 4 ca e de portar
    psn. demonikul87
    merge doar daca ma aveti la friend

  4. #1344 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Nu stiu de ce nu aveti curaj sa va bagati la pink slip/wager match. Pe UT13 fac asta regulat si sa stiti ca jocul se simte destul de fluid. I-am castigat asa pe Defoe, Kompany, Lampard si Ferdinand. Din pacate l-am pierdut pe Rooney, dar si asa nu imi placea.

    Btw, ieri am desfacut 3 pachete si mi-au picat Gotze, Reus si Bender. Ce naiba o fi cu atatia nemtalai? Am nevoie de englezi sau italieni
    Unde joci wager match ? Ma cam tenteaza si pe mine sincer

  5. #1345 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    baieti ajuta-ma cu niste gifturi.acele boosts la pro club
    am cumparat boost de level 2 si level 6
    am sarit peste cel de 4 ca e de portar
    psn. demonikul87
    merge doar daca ma aveti la friend
    ce level esti ?

  6. #1346 SP
    Senior Member nina's Avatar
    level 70
    alea cu 1000 sau 600
    cu 200 si 400 le deblochez azi

  7. #1347 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Cine are jocul pe Ps4 ? Sa-i dau si eu add poate ma mai invata si pe mine pe unde gresesc Va rog.

  8. #1348 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...36brxBbol2:360

    Sugestii / Imbunatatiri va rog . ( ignorati rezervele )

  9. #1349 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Unde joci wager match ? Ma cam tenteaza si pe mine sincer
    Provoci pe oricine doresti iar castigatorul primeste o suma stabilita ca wager sau un jucator ( trebuie sa ai adversarul in friend list) e simplu

  10. #1350 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by nomak2008 View Post
    Provoci pe oricine doresti iar castigatorul primeste o suma stabilita ca wager sau un jucator ( trebuie sa ai adversarul in friend list) e simplu
    Ma indoiesc ca respectivul jucator o sa se tina de cuvant.

  11. #1351 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...36brxBbol2:360

    Sugestii / Imbunatatiri va rog . ( ignorati rezervele )
    In primul rand scapa de jucatorii din campionatul Italiei, fa-ti echipa 100% din Ligue 1 ca sa ai si chemistry individual 10. Toti cei din Serie A pe care-i ai in echipa au acum chemistry individual 9, din cauza ca managerul e de Ligue 1.

  12. #1352 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    In primul rand scapa de jucatorii din campionatul Italiei, fa-ti echipa 100% din Ligue 1 ca sa ai si chemistry individual 10. Toti cei din Serie A pe care-i ai in echipa au acum chemistry individual 9, din cauza ca managerul e de Ligue 1.
    Manager-ul e de Ligue 1 dar e italian , ceea ce ii ajuta pe El Shaarawy, Barzagli si Sirigu, Cred ca Ibarbo e singurul cu 9 chem, eventual si Constant.

  13. #1353 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Aici nu e pe crezute, da la stats si convinge-te singur

    Din ce am observat nu merge ca nationalitatea managerului sa-i ajute pe unii, iar liga pe altii, in cadrul aceleiasi echipe. E ori, ori.

  14. #1354 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Ma indoiesc ca respectivul jucator o sa se tina de cuvant.
    De aceea am postat aici ...putini user de pe acest forum care nu sunt seriosi

  15. #1355 SP
    Member sollo's Avatar
    ce mi-a picat azi in free pack



    e bun la ceva kompany?

  16. #1356 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Kompany este un jucator foarte bun. Eu il am in squadul de jucatori din Barclays si se descurca excelent. Nu prea poti trece de el. Impreuna cu David Luiz este perfect.

    P.S.: Eu joc wager/pink slips in Fifa 13 pe Xbox 360. Pana acum nu am avut probleme.

  17. #1357 SP
    Junior Member j0cher90's Avatar
    Va salut, am o problema cu fifa14 jucat pe un PS3. Cand am primit jocul, carcasa de plastic era sparta in partea de jos. Avand in vedere ca discul era intact, am zis ca nu este nicio problema. In meniu jocul se misca un pic greut, in sensul ca agata uneori. Am jucat cateva meciuri in kick off, in timpul meciului nu am vazut nimic in neregula, totul se misca foarte bine. Ieri am vrut sa joc un Custom Tournament si a inceput sa se blocheze, in sensul ca trebuia sa opresc consola, maxim la 2 meciuri se bloca. De la ce poate fi? A mai intalnit cineva problema asta. E de la joc, avand in vedere ca era carcasa sparta, e de la consola? Am vazut pe net ca unii au intalnit in online problema asta si o rezolvau prin deselectarea unor optiuni din privacy. Ce ma sfatuiti sa fac?
    Multumesc, Cristi.

  18. #1358 SP
    Member nomak2008's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Kompany este un jucator foarte bun. Eu il am in squadul de jucatori din Barclays si se descurca excelent. Nu prea poti trece de el. Impreuna cu David Luiz este perfect.

    P.S.: Eu joc wager/pink slips in Fifa 13 pe Xbox 360. Pana acum nu am avut probleme.
    sincer...nici eu nu am intalnit probleme la pink slips sau wagers in fifa 14 si am jucat si turnee de 8 players (foarte putini care nu sunt corecti

  19. #1359 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    E un joc pana la urma. Ce ai de pierdut?

  20. #1360 SP
    Junior Member j0cher90's Avatar
    Nu s'a lovit nimeni de problema pe care am intalnit'o eu??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 185 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 168 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts