Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 185 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2221 SP
    Junior Member Alex05's Avatar
    L-am prins pe Cavani la alea gratis, de alea pe bani n-am bani k tot ce aveam bagasem in jucatori ieftini care acum nu se mai dau.

    Nu vrea nimeni sa ma mai ajute cu upgrades de la fotball club? Ca nu va costa nimic, nu fiti chitrosi.

  2. #2222 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Fifa 14

    Se sarbatoreau 5 ani de Fifa UT, da-mi add si o sa-ti dau si eu @alex, nu vreau sa fiu chitros

  3. #2223 SP
    Junior Member Alex05's Avatar
    Ms tare mult man, ti-am dat add la psn din profilul de aici.

  4. #2224 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    astazi consumabilele au fost incredibil de ieftine, datorita pack-urilor free de ieri. Am luat cu 150 coins, squad training - fitness...si sub 800 all attributes.. pacat ca nu am avut decat 10000 coins...

    ---------- Post added 20-03-2014 at 15:38 ----------

    contractele shiny se vand cu 150 coins..

  5. #2225 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Pe PS3 n-ai sa vezi minuni de-astea, ma refer la posibilitatea de a cumpara in masa cu 150, nu de a prinde vreunul ratacit. Oricum, la cat de rau merge web app-ul, ar fi munca de chinez. E drept ca daca le iei cu 200 dublezi banii lejer, inainte de pack-urile astea se dadeau cu 450 imediat.

  6. #2226 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    asa ceva ati mai patit? Am un item, mi-l arata ca expired cu rosu, cand merg cu mouse-ul pe el il arata verde...In background, daca va uitati atenti se vad ambele culori pe card, cand e selectat e cu verde si background rosu, si invers evident ca imi dai eroare cand incerc sa dau un action pt item. Inteleg ca e bug, vroiam doar sa vad daca a mai patit cineva asa ceva... Aplicatia merge de doi lei, insa am cumparat la pret redus toata ziua, imi pare rau ca am investit banii in Benteke IF x2 buc, iar acum astept sa isi revina piata sa fac profit cu ei..
    Attached Images Attached Images strange.jpg

  7. #2227 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    apropo, astea sunt carduri de 2k regular, si le-am luat cu 200-700 coins.

  8. #2228 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Da, la astea mai maruntele e rata profitului cea mai mare, pentru ca nu poate nimeni sa tina price lock cand se revarsa nspe mii de bucati pe piata. Doar ca e foarte anevoioasa toata treaba, e mult de munca. Daca aplicatia mergea macar la nivelul la care mergea cand a fost market crash-ul tot mai era cum mai era, dar asa...

  9. #2229 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    presimt ca o sa fie o cadere a serverelor curand. Am luat un all attributes cu 200 coins, coins nu mai am, dar nici item-ul blocaje, erori...clar o sa vina un maintenance

  10. #2230 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Da, acum e momentul de pus bids mici pe itemuri scumpe Ca sa nu planga nici un om cinstit dupa ele, cautati itemuri care au puse BIN enorme, mult peste valoarea de poiata, dar incep de la biduri mici. Aia sunt tepari care mizeaza pe neatentie, merita din plin s-o pateasca la o cadere de server

    ---------- Post added 20-03-2014 at 18:47 ----------

    Eu am cedat nervos si mi-am cumparat un Robben cu 289k, pur si simplu nu mai aveam nervii sa stau sa incarc de 10 ori o pagina ca sa iasa un search . Macar am facut o economie de vreo 40.000 la asta, care oricum imi trebuia.

  11. #2231 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Am luat 250 contracte rare cu 150 si 200, acum le dau cu 450 si 500.

    ---------- Post added 20-03-2014 at 18:53 ----------

    http://www.easports.com/fifa/footbal...fO0LMZbuET:360 - Pareri si imbunatatiri va rog

  12. #2232 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Da mai, dar pe xbox

  13. #2233 SP
    Member Sopi's Avatar
    Am deschis 11 packuri si Dante a fost cel mai bun jucator care a iesit
    BBVA FIFA 14 Ultimate Team Squad | Futhead Ce imbunatatiri/schimbari ar trebui sa fac?Am 20.000 coins

  14. #2234 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cam crancen. Dar nimic neobisnuit.

    Acum vad ca au bagat premium gold players pack, dar la 25k, la fel ca de obicei. Mi-e neclar care o fi ideea, poate astia de la EA spera ca oamenii sunt prea incinsi ca sa bage de seama

  15. #2235 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    a inceput sa isi revina un pic piata...ca preturi, dar search engine-ul bata-l vina...e la pamant in continuare

    ---------- Post added 21-03-2014 at 12:28 ----------

    ce nesimtiti sunt astia de la EA, daca intrii pe help si selectezi missing item, nu ai optiune de chat online, doar de email, daca selectezi altceva, ai si online chat

  16. #2236 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    pai missing item au zeci de mii de utilizatori...si evident ca acele situatii nu le rezolva, le poti trimite sute de email-uri ca nu primesti raspuns

  17. #2237 SP
    Junior Member Alex05's Avatar
    Chiar nu mai vrea nimeni dintre cei care au lvl mare pe PS3 sa ma ajute cu upgrades?

  18. #2238 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pe XboxOne, exista cineva de aici care sa joace wager/pink slips ?

  19. #2239 SP
    Member asari's Avatar
    In gift pack mi a picat Ronaldo

  20. #2240 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Nu creeeed )) arata o poza , ceva .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 112 of 185 FirstFirst ... 12 62 102 110 111 112 113 114 122 162 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts