Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 165 of 185 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 ... LastLast
Results 3,281 to 3,300 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3281 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Oricum pe PC jucatorii costa mult mai mult ca pe Xbox.

  2. #3282 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    exact!


    Oricum, preturile sunt f mari pe pc, asa ca e cam greu cu CR7 si Ibra

  3. #3283 SP
    Member gl79lui's Avatar
    nu e greu deloc, sa.ti explic: Aguero TOTS, Pogba TOTS de 2 ori, Benatia TOTS Benzema ST, Sanchez, Suarez MOTM, si ceilalti verzi (in afara de J.Martinez) , Lewa de doua ori , Neymar , Gotze, Lham, T.Silva, Suarez normal i-am prins in pack.uri.
    Vidal TOTS l-am prins la market crash am dat vreo 280k pe el, iar ceilalti cumparati , vanduti etc.....
    Cand am dat Aguero TOTS imi facusem echipa pe atunci cu Sergio Ramos MOTM, si alti TOTS cand era marketul crash...il luasem pe Ramos cu vreo 300K, l.am vandut cu 900K. DE CE E FOARTE GREU SA AI ASA CEVA?
    Pe PC intr.adevar preturile sunt f mari, de aceea nu m.am incumetat sa cumpar un Messi normal ptr ca e f scump, l.am tot asteptat in pack.uri.
    Nu folosesc autobuyer nu ma pricep si nu m.a interesat vreodata.

  4. #3284 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    deci gl79lui=noroc

    ---------- Post added 27-06-2014 at 18:42 ----------

    pack de 100k, cel mai bun reus....si atat..in rest sub 83 rating...

  5. #3285 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Se putea si mai rau

  6. #3286 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Are cineva jucatori TOTY sau TOTS foarte buni/scumpi pe PC?

  7. #3287 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Dc intrebi? besignmedia daca vrei sa ne gasim pe PC

  8. #3288 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Se putea si mai rau
    asa e , la mine a fost mai rau

  9. #3289 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Fifa 14 pe ps4 pare mai real.

  10. #3290 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    No **** Sherlock :/

  11. #3291 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Am si eu o curiozitate, poate ma lamureste cineva . Joc de cateva zile mai mult utwc, trec de grupe cu 9 puncte de cele mai multe ori, insa cum ajung la meciurile eliminatorii intalnesc adversari care in afara faptului ca fac un pressing iesit din comun (+agresivitate), stau intotdeauna langa oamenii mei, indiferent cum i.ar chema pe acestia si nu ma lasa sa "misc". Am schimbat formatia, jucatori, custom tactics si nimic. Am incercat sa fac acelasi lucru, insa mie nu.mi reuseste.

  12. #3292 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Eu am ajuns in finala cu greu dupa un meci nebun...mi.e si frica sa mai joc finala mai fac o pauza 2 zile sa.mi mai linistesc ideile ca e nebunie de tot dupa ce treci de grupe..nu inteleg nici eu cum de unii adversari fac pressingul asta sufocant si nu poti juca nimic... probabil au custom tactics cu agression la maxim

  13. #3293 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Pentru ca FIFA..

    Singura solutie (mai bine zis sansa) e sa treceti si voi pe high pressure, team pressing, attacking + multe multe pase.. De multe ori jucatorii adversarului o sa iasa din formatie si o sa lase spatii libere, deci ar fi bine sa va inarmati si cu vreun atacant super-sweaty...

    N-ar trebui sa mai permita custom tactics in online..

  14. #3294 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Eu am ajuns in finala cu greu dupa un meci nebun...mi.e si frica sa mai joc finala mai fac o pauza 2 zile sa.mi mai linistesc ideile ca e nebunie de tot dupa ce treci de grupe..nu inteleg nici eu cum de unii adversari fac pressingul asta sufocant si nu poti juca nimic... probabil au custom tactics cu agression la maxim
    Exact la fel patesc si eu !
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Pentru ca FIFA..

    Singura solutie (mai bine zis sansa) e sa treceti si voi pe high pressure, team pressing, attacking + multe multe pase.. De multe ori jucatorii adversarului o sa iasa din formatie si o sa lase spatii libere, deci ar fi bine sa va inarmati si cu vreun atacant super-sweaty...

    N-ar trebui sa mai permita custom tactics in online..
    Ai dreptate...

  15. #3295 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Pack de 100k..plus 2 de 50 k, cel mai bun a fost eto'o...noroc 0..

  16. #3296 SP
    Member gl79lui's Avatar
    N.am gasit nici eu nimic interesant... un Muller de 85

  17. #3297 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

  18. #3298 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Tocmai am descoperit ca pot sa creez un squad cu jucatorii care ii aveam in FUT13. Am dat cam tot ce mai aveam pe acolo si ultimul squad cu care jucam arata cam asa:

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...ie1wRibyK6:360

  19. #3299 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Tocmai am descoperit ca pot sa creez un squad cu jucatorii care ii aveam in FUT13. Am dat cam tot ce mai aveam pe acolo si ultimul squad cu care jucam arata cam asa:

    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...ie1wRibyK6:360
    e veche treaba unde e ronaldo???

    ---------- Post added 02-07-2014 at 10:22 ----------

    AStazi incepe FIWC, sper sa faca o figura frumoasa romanasii nostrii..daca va intereseaza si vreti sa vedeti jucatori adevarati de fifa, de la ora 18 incepe competitia:

  20. #3300 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Normal ca ne intereseaza , hai Romania

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 165 of 185 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts