Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 185 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1981 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, am pus intrebarea si la threadul denumit "Decizii" dar mi s-a sugerat sa intreb si aici (am citit din thread, mai exact am ajuns la pagina 28 dar n-am rabdarea necesara). Asa ca postez si aici: Care credeti ca merita cumparat? FIFA 14 pe PS3 sau pe PS4? ... La inceput am fost uimit de demo pe PS4 dar am jucat ieri la un prieten 3 h pe ps3 fifa 14 (full game) si azi cand am bagat un meci pe ps4 demo mi s-a parut ca e mai "misto" ca sa zic asa pe ps3. Multumesc!

  2. #1982 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu l-am jucat pe xbox 360 , iar acum pe x1, banuiesc ca e acelasi lucru ca si in cazul ps-ului. Eu zic ca merita sa-l cumperi pe ps4 daca detii unul. Exista diferente de gameplay si grafica insa nu unele semnificative. Dar gandeste-te ca sunt tot mai multi jucatori care trec pe noile console...

  3. #1983 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    din experienta spun ca e mai "misto" pe PS4, sunt diferente de grafica si gameplay.

    @mosiso cred ca majoritatea joaca pe PS3

  4. #1984 SP
    Member Nestea's Avatar

  5. #1985 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    sunt curios dupa update-ul de astazi cum se va misca aplicatia si de care ori se va mai deconecta in timpul jocului...

    se pare ca weekend-ul asta va fi si FifaUT United

  6. #1986 SP
    Junior Member Sowft CLL's Avatar
    Buna ziua !

    Ieri ma jucam Fifa 14 online pe PS3 si la un moment dat m-am enervat si am scos direct CD-ul din PS3 in timpul meciului. Dupa nici un minut, am incercat sa intru din nou, dar mi-a cerut Email Adrees si Password de la contul meu . Contul este facut de foarte mult timp ( 3 ani ) si nu mai stiu nici parola, nici Date of Birth . Contul era salvat in Fifa 14, dar eu nu mai stiam parola, apoi am iesit si m-a deconectat de la cont. Intrebarea mea este, stiti cum pot schimba parola fara Date of Birth? Sau cum pot afla parola de la cont?

    Am mare nevoie de acest cont, joc pe el de cativa anii si am facut un level destul de mare, sunt si pe locul 900 in lume si eram promovat in Divizia a 2-a .. Am si un palmares bun, deci va rog sa ma ajuti sa-l recuperez

  7. #1987 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    sunt curios dupa update-ul de astazi cum se va misca aplicatia si de care ori se va mai deconecta in timpul jocului...

    se pare ca weekend-ul asta va fi si FifaUT United
    Cum adica "FifaUT United" ?

  8. #1988 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Cum frate in 4 meciuri sa iau gol in min 90 ... ma enerveaza maxim .... si am mai patit si astauploadfromtaptalk1393064327272.jpg

  9. #1989 SP
    Member Nestea's Avatar
    Asta e fifa 14, eu am prins unul care dacea pasa lui cuardado fugea cu el in banda si dadea centrari lui ibarbo sau muriel.. din 10 faze sigur intrau doua goluri,asta in div a 3 a.

  10. #1990 SP
    Member MiniEmotion's Avatar
    EA au cele mai bune servere. M-au scos din meci in finala United si conduceam.

  11. #1991 SP
    Junior Member Sowft CLL's Avatar
    Buna ziua !

    Ieri ma jucam Fifa 14 online pe PS3 si la un moment dat m-am enervat si am scos direct CD-ul din PS3 in timpul meciului. Dupa nici un minut, am incercat sa intru din nou, dar mi-a cerut Email Adrees si Password de la contul meu . Contul este facut de foarte mult timp ( 3 ani ) si nu mai stiu nici parola, nici Date of Birth . Contul era salvat in Fifa 14, dar eu nu mai stiam parola, apoi am iesit si m-a deconectat de la cont. Intrebarea mea este, stiti cum pot schimba parola fara Date of Birth? Sau cum pot afla parola de la cont?

    Am mare nevoie de acest cont, joc pe el de cativa anii si am facut un level destul de mare, sunt si pe locul 900 in lume si eram promovat in Divizia a 2-a .. Am si un palmares bun, deci va rog sa ma ajuti sa-l recuperez

  12. #1992 SP
    Member gl79lui's Avatar
    http://help.ea.com/en/ incearca aici

  13. #1993 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Daca este cineva care are echipa la Pro , il rog sa ma adauge . Psn id ps4 : fdkenzo

  14. #1994 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Au aparut din nou coin-boosts in catalog . Add sLiiMyyy pentru ca sa dam send gift

    LE: Xbox 360.

  15. #1995 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Salut, am pus intrebarea si la threadul denumit "Decizii" dar mi s-a sugerat sa intreb si aici (am citit din thread, mai exact am ajuns la pagina 28 dar n-am rabdarea necesara). Asa ca postez si aici: Care credeti ca merita cumparat? FIFA 14 pe PS3 sau pe PS4? ... La inceput am fost uimit de demo pe PS4 dar am jucat ieri la un prieten 3 h pe ps3 fifa 14 (full game) si azi cand am bagat un meci pe ps4 demo mi s-a parut ca e mai "misto" ca sa zic asa pe ps3. Multumesc!
    ps4 sunt multe detalii in +

  16. #1996 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    joaca cineva pe pc?

  17. #1997 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    bulan la pack de 7500
    Attached Images Attached Images 7500pack.jpg

  18. #1998 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    dar rar va persie a fost primul meu jucator scump picat in pack-uri , a urmat robben, lewandowski si veratti IF..si cam atat din 500k cheltuiti pe pack-uri

    ---------- Post added 24-02-2014 at 13:53 ----------

    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Au aparut din nou coin-boosts in catalog . Add sLiiMyyy pentru ca sa dam send gift

    LE: Xbox 360.
    in sfarsit o veste buna

  19. #1999 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Merita 35k Gotze ?

  20. #2000 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Ce preturi aveti pe xbox

    Pe PS3 nu prea il iei sub 48k, asta la bid.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 185 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts