Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 185 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... LastLast
Results 2,021 to 2,040 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2021 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    E foarte bun Vidal, deoarece apare si la finalizare, exact ca in realitate. Si Barzagli e bun.

    Benatia e bun?
    Ok, o sa-l cumpar si eu . Benatia e foarte bun, mai ales "cel nou" .
    Pe cine recomandati in atac ?

  2. #2022 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Milito. E foarte bun la heading si are si sut bunicel.

  3. #2023 SP
    Member Harilip's Avatar
    hey
    daca vrea cineva sa faca boosting la trofeele cu Be a Pro si Friendlies, sa imi dea P.M.

  4. #2024 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Gamer4life View Post
    nu mai spune detin fifa pe pc si il si pe ps4 si credema ca pe pc e mult superior,vorbesti fara de tine cred sau doar ca sa postezi si tu.Totusi sa fim realisti e o consola bunicica superioara fratiorului mai mic dar deja a pierdut mult fata de un pc.Si ce sa mai zic ca nu merg melodiile pe els au nici macar nu le poti stoca pe hdd,youtube alta problema .....are o gramada de bube pt inceput si cum zicea mai sus in afara de KZ Shadow Fall nu prea mai ai ce lua ...mai ales pentru cei care au niste pc decente ....Asteptam niste exclusivitati gen God of War sau Uncharted.Pana atunci mai dam cu Killzone.
    Hai zi zau... Am Fifa 14 pe PC(un imens rahat).Si am jucat si pe PS4 ...diferenta de la cer la pamant.

  5. #2025 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Gamerf4life nu prea mai esti "gamer for life" daca nu stii sa faci diferenta intre un engine vechi din 2009 cu unul nou din 2013. Sincer sa fiu chiar si un fan al jocurilor pe pc ar observa diferenta, dar totusi cred ca tu nu ai atins pana acum o consola Ps4 si esti doar un copil care nu are ce face. Cu afirmatiile facute nu dai dovada de cunoastere ...doar te faci de ras !!!

  6. #2026 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    A jucat careva pe PS4 Play a Friend Online la UT? N-am reusit sa ma conectez cu un prieten sa jucam. Stie careva cum se face conectarea?

  7. #2027 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Harilip, ai PM.

  8. #2028 SP
    Member colossus's Avatar
    In ce masura difera Demo-ul fifa 14 (ps4) de jocul original ? Ca am vazut unele chestii ce ma cam nemultumesc ...

  9. #2029 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Fifa 14 pe PC, PS3 si Xbox 360 are acelasi engine, si anume Impact engine. Ignite engine care este doar pe PS4 si Xbox One nu isi justifica inca hype-ul, faptul ca ti-au pus niste reluari mai frumoase si cadre din afara stadionului pe langa "suporterii 3D", nu inseamna ca este cu totul alt joc. Are aceleasi mecanici, jucatorii se comporta la fel, same flaws and exploits, etc. Adevaratele diferente se vor vedea peste 2-3 ani. Degeaba ii sariti in cap omului de parca v-a furat painea de la gura.

  10. #2030 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Khufu: ai jucat FIFA 14 PS4? Sunt diferente semnificative in gameplay intre next-gen si old-gen. De exemplu, la centrari un careu sar mai multi aparatorii deodata cu adversarul. Sunt diferente si in mecanica de miscare a jucatorilor.

  11. #2031 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca nu as fi jucat, nu as fi vorbit despre el. Diferentele sunt minore pentru mine, daca pe altii ii "agata" floricelele, asta e partea a doua. Pot sa sara si 5 fundasi, heading-ul tot este OP. Daca vrea jocul sa iei gol, il iei. Daca vreti sa continuam discutia, cel mai bun loc ar fi thread-ul jocului in sine, am derait destul thread-ul asta.

  12. #2032 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Am castigat Carnival Cup chiar acum, dupa o finala in care am lovit de 5 ori bara si am luat 2 goluri stupide in primele 8 minute.

  13. #2033 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ce ti.a picat in pack ?

  14. #2034 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Il deschid mai pe seara... Sper sa imi pice un jucator care se vinde macar cu 3k.

  15. #2035 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    e un nou turneu?

  16. #2036 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Da, de 3 zile.

  17. #2037 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Salut am si eu o rugaminte...Ma poate ajuta cineva care detine PS 3 si Fifa 14 cu un boost la Virtual Pro.Va rog mult daca sunteti dispusi sa ma ajutati lasati un PM cu nr de telefon.Mai precis am nevoie de 2 sezoane doar cu meciuri simulate.

  18. #2038 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu înţeleg cum se deposedeaza, am încercat mai toate combinaţiile cu X, 0 şi R1, şi mai este faza cu centrarile în care jucătorul meu se opreşte în loc şi al lui o rupe la fugă, trebuie să ţin apăsat pe ceva, poate mă ajutaţi şi pe mine.

  19. #2039 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Tine apasat pe butonul de tackle normal, ca il tragi in jos. Daca nu il tragi prea mult nu isi da seama arbitrul si nu da lovitura libera.

  20. #2040 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu tocmai am vandut toata echipa ... ma umple de spume ... niste ratari uriase ... si in div 1 si joaca numai cu centrsri peste aparare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 102 of 185 FirstFirst ... 2 52 92 100 101 102 103 104 112 152 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts