Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 185 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... LastLast
Results 2,041 to 2,060 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2041 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Eu tocmai am vandut toata echipa ... ma umple de spume ... niste ratari uriase ... si in div 1 si joaca numai cu centrsri peste aparare
    Păi rar văd un şut de la distanţă, lumea joacă pe goluri, şi mai sunt cei care dau bani şi îşi iau jucători.

  2. #2042 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu înţeleg cum se deposedeaza, am încercat mai toate combinaţiile cu X, 0 şi R1, şi mai este faza cu centrarile în care jucătorul meu se opreşte în loc şi al lui o rupe la fugă, trebuie să ţin apăsat pe ceva, poate mă ajutaţi şi pe mine.
    Numai daca ai cursorul pe Manual mai poti rezolva problema. Daca-l ai pe asistat sau semi-asistat, in momentul cand oponentul tau centreaza sau lobeaza mingea peste apararea ta, AI-ul iti muta imediat cursorul pe ultimul jucator al tau si daca nu esti atent te duci cu el spre atac in loc sa te duci spre aparare. Pe Manual muti numai cand vrei tu cursorul.

  3. #2043 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nici nu poti ajunge in Div1 fara mizerii de centrari..mai nou am observat sa se practica 1-2 la lovitura de start a meciului. Atacantul cu PACE mare face 1-2 cu unul dintre mijlocasi care are passing foarte bun, intre timp atacantul alearga in blana spre poarta adversa, mijlocasul in 3-4 secunde lanseaza centrarea peste aparare. si ca printr-o minune "tehnologica" te trezesti cu portarul unu la unu cu atacantul lui.
    Un singur gol mi-am luat prin manevra asta dintr-o eroare de-a mea, am iesit cu portarul putin cam mult..in rest am scapat de nenumarate ori, insa e periculoasa idiotenia asta...

  4. #2044 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Trebuie sa muti repede cursorul pe ultimul fundas si sa te uiti pe radar sa te duci spre adversar sau sa pleci cu atacantul/mijlocasul tau odata cu el si sa-l urmaresti tot pe radar.

  5. #2045 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    problema e ca totul dureaza 2 secunde...pana te uiti pe radar, pana identifici locul unde pica mingea, pana muti pe fundas...te trezesti ca de fapt mingea a cazut deja in teren si esti la "bataie"

  6. #2046 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Da, trebuie sa te misti cat de repede poti. Eu pot face asta, dar de cele mai multe ori fug dupa el cu jucatorul din atac, deoarece mut mai repede cursorul. Adversarul da pasa, sta putin cu mingea (cat timp ii fuge atacantul in fata) si apoi da pasa lunga in fata. Trebuie sa ai cursorul pe Manual sa-l misti unde vrei tu.

    ---------- Post added 04-03-2014 at 10:01 ----------

    Daca nu stiati, cu cursorul pe Manual va puteti apara cel mai bine de header-ii din careu, mai ales la cornere.

  7. #2047 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Aveti idee apare world cup 2014 ?

  8. #2048 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Da, pe 18 aprilie si numai pe PS3 si XBOX360: http://www.consolegames.ro/forum/f7-...azil-next-gen/

    PS: eu am facut precomanda la Altex la 208 ron: http://www.altex.ro/catalogsearch/re...world+cup&cat=

  9. #2049 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    ;(( nu am $$$$

  10. #2050 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Salut am si eu o rugaminte...Ma poate ajuta cineva care detine PS 3 si Fifa 14 cu un boost la Virtual Pro.Va rog mult daca sunteti dispusi sa ma ajutati lasati un PM cu nr de telefon.Mai precis am nevoie de 2 sezoane doar cu meciuri simulate.
    Ce saritoare este lumea...cand rogi sa fi ajutat...

  11. #2051 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    @ZeroSkillNoob: Multi au trecut la FIFA 14 PS4 sau poate nu joaca Virtual Pro. Lumea de pe aici joaca in mare Ultimate Team/Seasons.

    PS: nici macar n-ai asteptat o zi si incepi sa te plangi.

  12. #2052 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    La fifa 12 cat a costat Dlc pt Euro ?

  13. #2053 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    @silvian92: 16 lire/20 euro. Numai ca 2014 World Cup n-o sa fie DLC.

  14. #2054 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    @ZeroSkillNoob: Multi au trecut la FIFA 14 PS4 sau poate nu joaca Virtual Pro. Lumea de pe aici joaca in mare Ultimate Team/Seasons.

    PS: nici macar n-ai asteptat o zi si incepi sa te plangi.
    Deci tata eu am fifa pentru PS 4... Am nevoie de cineva cu Fifa 14 pe PS3 sa ii dau contu meu si sa simuleze de pe contul meu pe consola lui doar doua sezoane...ce e atat de mult de cerut?

  15. #2055 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Stiu ... o sa fie tot jocul

  16. #2056 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Ce saritoare este lumea...cand rogi sa fi ajutat...
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Deci tata eu am fifa pentru PS 4... Am nevoie de cineva cu Fifa 14 pe PS3 sa ii dau contu meu si sa simuleze de pe contul meu pe consola lui doar doua sezoane...ce e atat de mult de cerut?
    Si eu am si PS3 si FIFA 14 PS3, dar nu mai intru deloc, astept jocul World Cup 2014. FIFA 14 joc numai pe PS4. Daca nu te contacteaza nimeni sa-ti faca pe plac cu boost-ul asta nu inseamna ca lumea nu e saritoare. Cel putin lumea de aici te ajuta cu informatii despre un anumit subiect. Nimeni nu e obligat sa-si sacrifice din timpul lui sa-ti faca tie boost-ul.

  17. #2057 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Stai Chill...nu te mai agita asa.Daca cineva imi cerea mie ajutor nu cred ca spuneam nu...In fine o sa mai caut.Nu inteleg ce sari tu sa comentezi atat.

  18. #2058 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Pai am sarit ca ai facut aceasta remarca: "Ce saritoare este lumea...cand rogi sa fi ajutat..."

    PS: daca taceai, filozof ramaneai.

  19. #2059 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Pai si nu am dreptate...Dovada esti chiar tu...Ai si PS 3 ai si Fifa 14...Si zici ca iti sacrifici (pierzi) timpul ajutand un coleg consolist, frumos din partea ta.

    PS: Nu tac fiindca nu sunt filozof.

  20. #2060 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Am zis ca joc FIFA 14 pe PS4. Nu am zis ca joc pe PS3 si nu as vrea sa te ajut. Timpul costa bani.

    PS: frate-i frate, dar branza e pe bani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 103 of 185 FirstFirst ... 3 53 93 101 102 103 104 105 113 153 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts