Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 185 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... LastLast
Results 2,061 to 2,080 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2061 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Sincer sa fiu, folosesc trucul ala cu mingea peste aparare tot timpul si imi iese de multe ori. Ma rog, e bine sa incepi meciul cu un gol in plus

  2. #2062 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Ce st brazilian-stangaci imi recomandati pt ultimate....ms

  3. #2063 SP
    Banned asperas's Avatar
    catalineata Prevad ca iar ajungi pe tusa..

    ---------- Post added 04-03-2014 at 20:42 ----------

    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Sincer sa fiu, folosesc trucul ala cu mingea peste aparare tot timpul si imi iese de multe ori. Ma rog, e bine sa incepi meciul cu un gol in plus
    Asta cu golul tau in plus e buna rau..

  4. #2064 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    sa stii

  5. #2065 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    un adevarat player asa face! daca tinand pe controller simultan pe XOL3R3R1R2 etc....iti mai aparea un gol in plus o faceai si pe asta?

  6. #2066 SP
    Banned asperas's Avatar
    peste ai mei nu trece mingea..

    ---------- Post added 04-03-2014 at 20:51 ----------

    Cei ce joaca cu mine L1+Triunghi injura ca nu le functioneaza exploitu'!Nu merge neam domne asta e.. Ea e de vina!

  7. #2067 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    peste ai mei nu trece mingea..

    ---------- Post added 04-03-2014 at 20:51 ----------

    Cei ce joaca cu mine L1+Triunghi injura ca nu le functioneaza exploitu'!Nu merge neam domne asta e.. Ea e de vina!
    Păi şi care este secretul tău

  8. #2068 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    In sfarsit s-au gandit la ceva bun pt aplicația de pe telefon .
    Au adaugat Re-List All + ca aplicația funcționează excelent .

  9. #2069 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cred ca fac o pauza fortata de la fifa, joc f slab in ultimul timp, am cateva zile de cand nu am mai castigat nimic...joc haotic...sunt praf, ce sa mai si am si mult ghinion, nu intra nimic, am jucat cu unu, din 9 suturi doar unul a fost pe poarta in conditiile in care am sutat mereu din apropierea portii, scipting la greu...

  10. #2070 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    intradevar au imbunatatit aplicatia de mobile, treaba cu relist-all era un must. In plus poti aplica si consumabile. mult mai ok

  11. #2071 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    La mine pe android nu am...ori nu vad eu...re all...

  12. #2072 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Daca are cineva varianta PC a jocului si doreste niste jucatori ( o echipa din Italia:Marchetti GK ; Radu LB ; Barzagli CB ; Mexes CB; Abate RB; De Rossi CDM ; El Shaarawy LM; Cuadrado RM; Hamsik CAM; Balotelli ST; Higuain ST , si o echipa din Anglia:Cech GK; Cole LB; Koscielny 81 CB; Vertonghen CB; Sagna RB; Lucas Leiva CDM; Young LM; Valencia RM; Kagawa CAM; Sturridge 82 ST; Hernandez ST) ii dau gratis in weekend ...Ma apuc de varianta PS 4 si nu mai joc pe pc.


  13. #2073 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Clar il iau pe Benteke IF in weekend, ca mai scade la pret pana atunci. E cel mai asteptat IF de mine

  14. #2074 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Daca are cineva varianta PC a jocului si doreste niste jucatori ( o echipa din Italia:Marchetti GK ; Radu LB ; Barzagli CB ; Mexes CB; Abate RB; De Rossi CDM ; El Shaarawy LM; Cuadrado RM; Hamsik CAM; Balotelli ST; Higuain ST , si o echipa din Anglia:Cech GK; Cole LB; Koscielny 81 CB; Vertonghen CB; Sagna RB; Lucas Leiva CDM; Young LM; Valencia RM; Kagawa CAM; Sturridge 82 ST; Hernandez ST) ii dau gratis in weekend ...Ma apuc de varianta PS 4 si nu mai joc pe pc.

    Sa mai spui ca nu te ajuta lumea. Daca vrei sa ai sanse mai mari sa scapi de echipele de pe PC intra aici: Fifa 14 - Page 24. E thread dedicat FIFA 14 PC.

  15. #2075 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Voi ati patit sa vi se blocheze in arena la pro clubs ? Imi ramane blocat cand sunt doar eu cu portaru ... dar nu mereu ..

  16. #2076 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Sa mai spui ca nu te ajuta lumea. Daca vrei sa ai sanse mai mari sa scapi de echipele de pe PC intra aici: Fifa 14 - Page 24. E thread dedicat FIFA 14 PC.
    Eu cred ca tu ai ceva... ce ai de impartit cu mine nu inteleg... stai in banca ta mai baiatule si nu mai comenta atat. Si nu inteleg relevanta postului tau, eu dau echipele gratis,nu ca tine sa cer bani subtil pentru un lucru care se face in 30 min. Te rog frumos sa nu mai comentezi la postarile mele.

  17. #2077 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cine a cerut bani si cui? Vezi cu acuzatiile, ca te pun sa aduci dovezi. Cand am zis ca timpul costa bani, ai inteles gresit. Am vorbit la figurativ, nu la propriu. Daca as fi vrut sa-ti cer bani pentru ceva, ti-as fi trimis o oferta pe PM.

    N-ai sarit tu in sus ca ars la nici 24 ore de cand ai postat (http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1093985 , http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1094164), cu o remarca ironica la membrii forumului, ca nu te ajuta nimeni de aici sa-ti faci boost-urile la FIFA?

    Eu ti-am dat o mana de ajutor, daca vrei sa scapi de jucatorii de UT. Aici majoritatea jucam FIFA pe consola, sunt foarte putini care sa joace si pe PC.

    Pe celalalt forum sunt mai multi care joaca FIFA pe PC.

    Vad ca totusi nu stii sa apreciezi un ajutor dat de cineva.

    De exemplu, si eu am pus o intrebare si inca nu mi-a raspuns nimeni: http://www.consolegames.ro/forum/f60...ml#post1093616

  18. #2078 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Fifa14 hello ????

  19. #2079 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    E plecat de pe pagina asta)

  20. #2080 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Daca tot e topicul de FIFA14, vrea cineva sa joace CO-OP Seasson pe PS3 cu un coechipier mai slabut(adica eu)?
    Am nevoie de cineva calm, care sa nu sparga DS3-ul. Nu vreu sa am pe constiinta accesorii.
    Eu intru dupa 20:30(sau mai tarziu) de obicei si ma delectez pana pe la 1 noaptea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 104 of 185 FirstFirst ... 4 54 94 102 103 104 105 106 114 154 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts