Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 185 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 ... LastLast
Results 2,161 to 2,180 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2161 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    mie mi-a placut st. Patrick's tournament. Toti aveau echipe aseamanatoare...acolo se vedea cine, ce si cum...

    legat de Fifa WC, cred ca in afara de grafica si atmosfera aia de campionat mondial nu va fi nimic deosebit...si ma si oftic ca nu e si pe x1. Ce e drept nus tiu daca il cumparam, pt ca nici euro 2012 nu l-am jucat

    ---------- Post added 17-03-2014 at 16:13 ----------

    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Am jucat si eu doar la single match, dupa ce am luat premiul de 10.000 coins si pack-ul, a doua oara premiul a fost doar 5000 coins, iar a treia oara doar 2000 coins.
    o sursa buna de facut coins

  2. #2162 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Ar fi fost o sursa buna de facut coins daca macar ar fi ramas la 5000 coins trofeul. La FIFA WC, daca ai jucat 2010 WC, e misto turneul online cu grupe si calificari exact cum e in realitate.

  3. #2163 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post

    o sursa buna de facut coins
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Ar fi fost o sursa buna de facut coins daca macar ar fi ramas la 5000 coins trofeul.
    Adica sa pierzi cam o ora si jumatate din viata, jucand cu o echipa de doi bani contra AI-ului, ca sa castigi 2000-5000 de coins??? (plus inca maxim 2000 pentru 4 meciuri.) Voi n-aveti ce face cu timpul, pe cuvant

  4. #2164 SP
    Banned flavi_us's Avatar

  5. #2165 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Adica sa pierzi cam o ora si jumatate din viata, jucand cu o echipa de doi bani contra AI-ului, ca sa castigi 2000-5000 de coins??? (plus inca maxim 2000 pentru 4 meciuri.) Voi n-aveti ce face cu timpul, pe cuvant

    am jucat offline doar o data, ca sa castig pack-ul, apoi online, 2 turnee, in primul am pierdut la penalty-uri in semi, iar al doilea l-am castigat. Daca e sa o luam cum spui tu, oricum ar fi, orice joc pe calculator este pierdere de timp.

  6. #2166 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    unii vor sa joace pur si simplu, altii sa produca coins, altii sa ajunga in diverse topuri sau doar friendlies ori coop...

  7. #2167 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am si eu o problema : mi.am cumparat aseara un jucator cu chermesty Hunter aplicat, 33 de contracte ...cand am vrut sa.l trimit in echipa nu ma lasa . Azi dimineata jucatorul apare cu 0 contracte si Chermestry basic. Asta e eroarea ... am incercat sa.l mut in store si dupa consola,pc,teluploadfromtaptalk1395133855340.jpg

  8. #2168 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Poate ai cumparat o clona.

  9. #2169 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Cum drq o clona ?

  10. #2170 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Un jucator duplicat de cineva ilegal.

  11. #2171 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    din cate stiam au blocat glitch-urile de clonari...
    Mi s-a intamplat si mie asa, insa de pe o zi pe alta s-a rezolvat de la sine

  12. #2172 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am ce sa fac??

  13. #2173 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    doar sa astepti! daca le scrii idiotilor nu-ti vor raspunde...prin urmare n-ai ce sa faci

  14. #2174 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    ms frumos

  15. #2175 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Am ce sa fac??
    Incearca sa-l pui in transfer list si apoi sa-l trimiti in club de acolo. Daca nu te lasa sa-l pui nici in transfer list ma tem ca nu poti decat sa astepti.

    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    am jucat offline doar o data, ca sa castig pack-ul, apoi online, 2 turnee, in primul am pierdut la penalty-uri in semi, iar al doilea l-am castigat. Daca e sa o luam cum spui tu, oricum ar fi, orice joc pe calculator este pierdere de timp.
    La limita n-ai dreptate, pro gamerii castiga binisor din asta. Ba chiar sunt convins ca si din FIFA, daca stai de el chiar fara autobuyere, tot se pot castiga mai multi bani pe luna decat salariul mediu din Romania (evident ca oricine se descurca sa faca asta poate castiga mult mai bine la un job serios, dar asta e alta discutie).

    Ce spuneam eu era insa altceva: chiar jucat casual, cum e normal pana la urma, tot n-ai nici un motiv sa "faci bani" dintr-un turneu care iti da mai nimic si in care nici experienta de gaming nu e cine stie ce. Fii un pic atent, ca nu am zis nimic de turneul online, ala chiar avea sens avand in vedere ca toate echipele erau cam de acelasi nivel si se puteau obtine foarte usor.

    Dar sa joci contra AI-ului pentru 2000 de coins in vreo ora si jumatate? Not my idea of fun

  16. #2176 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Dar sa joci contra AI-ului pentru 2000 de coins in vreo ora si jumatate? Not my idea of fun
    Pai la online erau mereu cei 10.000 coins la turneul cu irlandezii? Adica daca ai luat turneul, la urmatorul turneu aveai tot 10.000 coins premiul?

    Oricum in 4 meciuri jucate offline, pe care le poti juca si intr-o ora, pe langa cei 2000 coins mai iei alte 2000 coins.

  17. #2177 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Ideea era ca la online jucai contra altor oameni, nu contra AI-ului. Care AI este extraordinar de plictisitor.
    In mod clar are sens sa joci pvp un turneu de-asta in care toata lumea are echipe slabute, e chiar fun. P v c insa nu prea are rost, nu pentru 2000+2000 in orice caz.

  18. #2178 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Sa faci pe ora 4000 coins nu e de colea.

  19. #2179 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    AI pe mine unul ma scoate din sarite ... tine foarte mult de minge ... si joaca pase numai in spate

  20. #2180 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Sa faci pe ora 4000 coins nu e de colea.
    No comment Mai ales ca nu e vorba de facut "pe ora" ci de facut "intr-o ora" de joc efectiv, care de fapt e o ora si ceva.

    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    AI pe mine unul ma scoate din sarite ... tine foarte mult de minge ... si joaca pase numai in spate
    Bineinteles, ce naiba, mai bine ma duc sa dau cu sapa in gradina decat sa joc contra lui, l-am lasat balta prin div 8


    Ia zi, a mers sa pui jucatorul fantoma in transfer list?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 109 of 185 FirstFirst ... 9 59 99 107 108 109 110 111 119 159 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts