Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 185 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 ... LastLast
Results 2,181 to 2,200 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2181 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Ce spuneam eu era insa altceva: chiar jucat casual, cum e normal pana la urma, tot n-ai nici un motiv sa "faci bani" dintr-un turneu care iti da mai nimic si in care nici experienta de gaming nu e cine stie ce. Fii un pic atent, ca nu am zis nimic de turneul online, ala chiar avea sens avand in vedere ca toate echipele erau cam de acelasi nivel si se puteau obtine foarte usor.

    Dar sa joci contra AI-ului pentru 2000 de coins in vreo ora si jumatate? Not my idea of fun [/QUOTE]

    pai eu nu am pomenit de 2000 de coins, am jucat doar cel de 10k, dar l-am jucat mai mult pt pack-ul gold premium

    ---------- Post added 18-03-2014 at 15:07 ----------

    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Ideea era ca la online jucai contra altor oameni, nu contra AI-ului. Care AI este extraordinar de plictisitor.
    In mod clar are sens sa joci pvp un turneu de-asta in care toata lumea are echipe slabute, e chiar fun. P v c insa nu prea are rost, nu pentru 2000+2000 in orice caz.
    si inca ceva...jucand turneul offline, am reusit sa cunosc destuld e bine calitatile fiecarui jucator irlandez din echipa, iar asta m-a ajutat enorm sa castig si in modul online.

    ---------- Post added 18-03-2014 at 15:09 ----------

    si pe langa toate cele scrise mai sus, nu sunt un adept al jocurilor offline, deci nu le joc, nici macar FM nu mai mai atrage.

  2. #2182 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Jucatoruk fantoma ... acum si.a schimbat si pozitia ... e CDM din CM

  3. #2183 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    am incercat sa.l mut in store si dupa consola,pc,telAttachment 217012
    "de pe consola..." nu "dupa consola...". Limba romana e destul de grea, nu?

  4. #2184 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Jucatoruk fantoma ... acum si.a schimbat si pozitia ... e CDM din CM
    Cam nasol. Inseamna ca e duped item iar serverul "vede" ce se intampla cu itemul original. Cam cum se intampla cand ai vandut un jucator dar il mai ai inca la sold items si vezi cum noul proprietar ii adauga un contract samd.

  5. #2185 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Nu e grea .... u nu ai vb sau scris cu greseli ? Se mai intampla ..

  6. #2186 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    La tine e o greseala incetatenita de foarte multi oameni. Multi zic: am luat ceva "dupa" net.

  7. #2187 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    o greseala incetatenita de foarte multi oameni.
    Stii vorba aia cu barna din ochiul altuia si parul din ochiul propriu?

  8. #2188 SP
    Banned asperas's Avatar

  9. #2189 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La precomandă disk sau digital, in afară de faptul că primeşti mai repede jocul, primeşti şi pack-uri bonus ?

  10. #2190 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    care varianta ati folosi-o, eu sunt un pic nehotarat in privinta jucatorilor pe care trebuie sa ii cumpar:

    IF Benteke + IF Schurrle
    sau
    IF Schurrle + Eden Hazard.

    Pe Hazard l-am vandut ca sa mai am ceva coins de trading. Nu pot sa zic ca a fost wow atata timp cat l-am folosit, insa e un jucator foarte util.

    Merci.

    de ce sunt nehotarat: In primul rand, pe Benteke l-as cumpara pt ca are trait: Power Header (regular card-ul nu are).

    pe Hazard l-as cumpara pt ca nu exista un jucator mai bun in banda stanga tinand cont ca joc 4-2-3-1(2).

    Schurrle IF il vreau pt ca in banda dreapta nu exista nici un jucator in BPL care sa se compare cu el...e inalt, are 4* weak foot si skill move, si sut foarte bun. Regular card-ul nu imi placea f mult pt ca avea ball control doar 77, si se simtea in joc acest lucru.

  11. #2191 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Poti sa joci cu Willian pe banda stanga.Si daca joci cu 2 atacanti, Remy 80 si Benteke IF.

  12. #2192 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    pai nu joc cu 2 atacanti.

  13. #2193 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Atunci Benteke IF sau Adebayor IF.

  14. #2194 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    merci. faceam referire doar la optiunile de mai sus. sunt singurele care ma intereseaza...IF Benteke + IF Schurrle sau IF Schurrle + Eden Hazard cu Benteke UP

  15. #2195 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Se baga careva la un turneu de fifa 14 pe xbox 360....live? Eu am cativa in lista care se baga .....astept jucatori

  16. #2196 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Ma bag eu, dami add: sLiiMyyy.

    ---------- Post added 19-03-2014 at 17:06 ----------

    I-am avut si pe Benteke IF si Adebayor SIF... nu au fost buni de nimic.

  17. #2197 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    care varianta ati folosi-o, eu sunt un pic nehotarat in privinta jucatorilor pe care trebuie sa ii cumpar:

    IF Benteke + IF Schurrle
    sau
    IF Schurrle + Eden Hazard.

    Pe Hazard l-am vandut ca sa mai am ceva coins de trading. Nu pot sa zic ca a fost wow atata timp cat l-am folosit, insa e un jucator foarte util.
    Cel mai logic lucru pe care-l poti face e sa-i iei pe aia pe care nu i-ai mai avut. Opiniile altora te pot ajuta doar intr-o oarecare masura, fiecare are stilul lui de joc. Joci tu cu ei, vezi cat de utili sunt in raport cu stilul tau de joc si pe urma decizi daca ii pastrezi sau ii dai si te intorci la Hazard samd. Daca ii cumperi si vinzi cu cap poti face chiar si un mic profit din toata treaba

  18. #2198 SP
    Junior Member Alex05's Avatar
    Ma bucur k am gasit comunitatea asta numeroasa de jucatori de FIFA. Am trecut si eu pe PS3 dupa ce am jucat 11, 12 si 13 pe P|C dar am o problema in sensul k nu am nici un prieten care sa mai fie pe platforma asta.
    M-a putea ajuta vreunul dintre voi care are lvl mai mare cu niste upgrades?

  19. #2199 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Asta e din ciclul "hai noroc, n-ai sa-mi dai niste bani?"

    Macar zi cu ce ai vrea sa fii ajutat, ca lista aia e mare. Sau crezi ca o sa se repeada careva sa ti le cumpere pe toate?

    L.E. Hai sa nu fiu rau: iti trebuie pentru UT, pentru seasons? Intri frumusel pe catalog, notezi cum se cheama itemul pe care-l vrei si la ce level este si postezi aici.

  20. #2200 SP
    Junior Member Alex05's Avatar
    Nu cred k am cerut cuiva bani. Mi-ar trebui ups pentru ultimate adik contractele de 99, trade list, target list. PSN alex5stefan
    Abia am inceput in 14, ai uitat cum e?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 110 of 185 FirstFirst ... 10 60 100 108 109 110 111 112 120 160 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts