Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 185 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 ... LastLast
Results 2,601 to 2,620 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2601 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Sunt in acelasi campionat sau echipa...daca nu au nici o asemenea legatura sunt rosii...

  2. #2602 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Pt chermestry verde: jucatorii de la aceeas echipa (Ronaldo si Benzema)sau aceeas liga si nationalitate ( Pique si Sergio Ramos.
    Pt chermestry galben : aceeas liga ( Aguero si Suarez) sau nationalitate (chiriches- chivu)
    Rosu : ligi diferite .. etc

  3. #2603 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Lamuriti ma. La voi..cand incercati sa duceti fundasul in lateral pt a bloca aripa adversa..vi se duce fundasul lateral in centru? Sau doar mie..e o forta dincolo de noi ..sau fifa e de cac.at si e plin de buguri. Dar numai de o sapt face asa... meci de meci ..sau pur scripting?

  4. #2604 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La ce te referi când duci fundaş-ul ? Când chem un al doi-lea jucător la suport o rupe la fugă în atac, are multe buguri stai liniştit.

  5. #2605 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Esti in pasa aia naspa de nu.ti mai iese nimic? Pierzi meci dupa meci sau abia scoti un egal? Stai linistit, ni se intampla si noua. Celor de la EA le pasa doar de bani..Meriti o pauza, nu mai juca vreo 2 zile, iti revii la joc ai sa vezi

  6. #2606 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    Lamuriti ma. La voi..cand incercati sa duceti fundasul in lateral pt a bloca aripa adversa..vi se duce fundasul lateral in centru? Sau doar mie..e o forta dincolo de noi ..sau fifa e de cac.at si e plin de buguri. Dar numai de o sapt face asa... meci de meci ..sau pur scripting?
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    La ce te referi când duci fundaş-ul ? Când chem un al doi-lea jucător la suport o rupe la fugă în atac, are multe buguri stai liniştit.
    Te referi cand alearga adversarul cu winger-ul pe banda, tu controlezi un fundas central si te duci pe adversar, si fundasul lateral se duce in locul fundasului central ?

  7. #2607 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Esti in pasa aia naspa de nu.ti mai iese nimic? Pierzi meci dupa meci sau abia scoti un egal? Stai linistit, ni se intampla si noua. Celor de la EA le pasa doar de bani..Meriti o pauza, nu mai juca vreo 2 zile, iti revii la joc ai sa vezi
    nu cred ca am fost suficient de clar. De exemplu: il am pe Clichy selectat, si vreau sa atac winger-ul advers, tin apasat pe butonul de pace+directia (adica spre winger), jucatorul meu nu se duce spre tusa, ci spre centru, parca e controlat de altcineva. Si nu mi se pare, si nu sunt in pasa proasta, pt ca astea incep sa se intample dupa ce conduc cu 2-0 sau 3-0. Aseara cand am scris, conduceam cu 2-0 in minutul 20, controlam jocul, dar de prin minutul 40 a inceput distractia. Scapa adversarul in tusa, selectez fundasul, merg sa il blochez..dar surpriza, al meu se duce spre centru, de nebun....evident el centreaza si la revedere , 3-2 la final pt adversar. Meciul 2, conduc cu 3-0 in min 30, dupa pauza se face 3-2 din aceleasi motive, centrare pt ca nu avem cum s ail blochez, 3-2..si a trebuit sa trag de timp cu bubuieli pt ca oriunde vroiam sa dau pasa sau orice vroiam sa fac, ai mei nu luau comenzile... X1 e consola... e ciudat rau

  8. #2608 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nu cred ca am fost suficient de clar. De exemplu: il am pe Clichy selectat, si vreau sa atac winger-ul advers, tin apasat pe butonul de pace+directia (adica spre winger), jucatorul meu nu se duce spre tusa, ci spre centru, parca e controlat de altcineva. Si nu mi se pare, si nu sunt in pasa proasta, pt ca astea incep sa se intample dupa ce conduc cu 2-0 sau 3-0. Aseara cand am scris, conduceam cu 2-0 in minutul 20, controlam jocul, dar de prin minutul 40 a inceput distractia. Scapa adversarul in tusa, selectez fundasul, merg sa il blochez..dar surpriza, al meu se duce spre centru, de nebun....evident el centreaza si la revedere , 3-2 la final pt adversar. Meciul 2, conduc cu 3-0 in min 30, dupa pauza se face 3-2 din aceleasi motive, centrare pt ca nu avem cum s ail blochez, 3-2..si a trebuit sa trag de timp cu bubuieli pt ca oriunde vroiam sa dau pasa sau orice vroiam sa fac, ai mei nu luau comenzile... X1 e consola... e ciudat rau
    Aşa se comportă ULTIMATE, o i-a razna din când în când.

  9. #2609 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cred ca o sa scriu si pe forumul EA

  10. #2610 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nu cred ca am fost suficient de clar. De exemplu: il am pe Clichy selectat, si vreau sa atac winger-ul advers, tin apasat pe butonul de pace+directia (adica spre winger), jucatorul meu nu se duce spre tusa, ci spre centru, parca e controlat de altcineva. Si nu mi se pare, si nu sunt in pasa proasta, pt ca astea incep sa se intample dupa ce conduc cu 2-0 sau 3-0. Aseara cand am scris, conduceam cu 2-0 in minutul 20, controlam jocul, dar de prin minutul 40 a inceput distractia. Scapa adversarul in tusa, selectez fundasul, merg sa il blochez..dar surpriza, al meu se duce spre centru, de nebun....evident el centreaza si la revedere , 3-2 la final pt adversar. Meciul 2, conduc cu 3-0 in min 30, dupa pauza se face 3-2 din aceleasi motive, centrare pt ca nu avem cum s ail blochez, 3-2..si a trebuit sa trag de timp cu bubuieli pt ca oriunde vroiam sa dau pasa sau orice vroiam sa fac, ai mei nu luau comenzile... X1 e consola... e ciudat rau
    Clichy a luat spaga inainte de meci si a trantit meciul, nu te-ai prins?

  11. #2611 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    maine-poimaine il vezi pe Postolache prin ProSport ca stie de un blat la Fifa14

  12. #2612 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    maine-poimaine il vezi pe Postolache prin ProSport ca stie de un blat la Fifa14

  13. #2613 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    reddyBo - nu esti singurul, si jucătorii mei suferă de retard sever dupa ce conduc cu 2-0, 3-0 la pauza....Pur si simplu nu vor sa asculte de comenzi, iar fundasii sunt ametiti rau.

    Au momente in care se opresc din alergat o fractiune de secunda, destul cat adversarul sa scape din clinch si sa se distanteze. Evident ca adversarul isi păstrează sprint speed, iar mie imi ia 2-3 secunde sa accelerez la loc...dar deja imi iau gol.

  14. #2614 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    astea cu opritul din alergat le-am mai patit, inca de cand am jucat primul joc pe x1, insa ce mi se intampla acum este recent...

  15. #2615 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    va astept

    2qkmlnb.jpg

  16. #2616 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Cine are Bale IF ar face bine sa-l vanda repede

  17. #2617 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    clar ) orice bale a costat mai mult dupa meciul de aseara

  18. #2618 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    e in cadere de mult timp...asa e si pe teren? n-am urmarit meciul aseara ? (desi e MOTM)

  19. #2619 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    clar ) orice bale a costat mai mult dupa meciul de aseara
    Si asta e adevarat, dar eu ma refeream la iminenta (la data postarii mesajului) aparitie a MOTM-ului (cardul portocaliu) care duce la scaderea pretului celor doua IF-uri.

    Acum faptul e consumat Gareth Bale FIFA 14 - 90 MOTM Man of the Match - Ultimate Team *** Stats | Futhead

  20. #2620 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    deci ce trebuie sa joc , ca am vazut ca sunt prin divizia 9 si abia ce am facut 12 puncte.
    oricum dupa 3-4 meciuri adorm cu joysticku' in mana
    cert e ca arata super bine jocul , dar are si o caruta de buguri ,unele amuzante ,altele enervante.. ca de exemplu cand se lovesc doi jucatori (din aceeasi echipa..)

    a , chiar , voua va merge bine jocu' online, ca am avut 2-3 meciuri super sacadate...am crezut ca doar BF4 sufera de asta..f**k EA !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 185 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts