Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 185 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 ... LastLast
Results 2,641 to 2,660 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2641 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    parca era mai bun Benteke regular..poate ca avea hawk iar acum are finisher... o sa incerc si un hawk... Walker e f bun sincer... Alt atacant...cu heading si cu sut si 4* weak foot...nu stiu in bpl...de aia merg pe el.. Ma bag acum la niste meciuri

  2. #2642 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    o parere obiectiva daca se poate.
    In momentul asta am 3 echipe, as vrea sa renunt la una dintre ele, nu stiu la care. parca as pastra Bundesliga si Barkley....
    Attached Images Attached Images bbva.jpg uk.jpg bund.jpg

  3. #2643 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Vinde-le pe toate ca o sa pierzi o gramada de coinsi acum cu market crash-ul.

  4. #2644 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    tu ai vandut tot ce ai ?

  5. #2645 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    am descoperit pana la urma ce se intampla de o iau fundasii razna... cred ca e defect LS-ul de la controller, nu merge cum trebuie stanga-jos...am jucat de pe sageti, si functioneaza normal... cam repede s-a stricat..

  6. #2646 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    adibose - vinde-o pe aia cu care joci cel mai varza

    Pe mine ma batea gandul sa vand BBVA si banii aia sa-i reinvestesc in Bundesliga... Deci daca as fi in situatia ta, probabil as renunta la BBVA.

  7. #2647 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    poate e doar o impresie, dar cam asta este si sentimentul meu, sa vand BBVA-ul...

  8. #2648 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am si eu nevoie de Coin Reward Boost, cel de la nivel 45, eu sunt nivel prea mic si nu pot sa il deblochez, ma ajută cineva? Trimit si eu ce am pana la nivel 33

    PS PS3
    Nimeni?

  9. #2649 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Vinde Bbva si investeste in Bundesliga .. un Leva,lahm, Gotze ..

  10. #2650 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    mam ce imi vine sa il arunc pe geam..din cauza ca..tului de controller am pierdut calificare..ca nu pot alerga in diagonala...

  11. #2651 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    eu n-am mai vazut joc mai plictisitor.. cred ca este ultimul fifa cumparat, macar arata bine

  12. #2652 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Ma poate ajuta si pe mine cineva cu Coins Booster de la lvl 55 in sus pe xbox?

  13. #2653 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    poate e doar o impresie, dar cam asta este si sentimentul meu, sa vand BBVA-ul...
    Te ajut eu .
    Da add la ID-ul din semnatura .

  14. #2654 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Vinde-le pe toate ca o sa pierzi o gramada de coinsi acum cu market crash-ul.
    Nu pierde nimic, cel mult nu castiga. Eu unul n-am de gand sa-mi vand echipa (desi as putea lua cam 1.7-1.8 milioane pe ea acum), mai ales din comoditate si pentru ca oricum produc lejer vreo 200k pe saptamana fara sa ma stresez in nici un fel. Asa ca sincer vorbind, in stadiul asta al jocului mi se pare usor penibil sa-ti bati capul sa vinzi o echipa de 100k (ma refer la echipa aia de Bundesliga), asta daca o mai si joci, evident. (daca sta degeaba mai bine o mariti oricum, cu sau fara market crash)

  15. #2655 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    tu ai vandut tot ce ai ?
    Da, am un squad de discard acum.

  16. #2656 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am dat BBVA-ul (putin peste 200k) , n-am pierdut nimic la ea. pe alocuri am mai castigat fiindca avea chem style aplicate pe carduri. oricum multe chem style erau venite din pack-urile cadou.

  17. #2657 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cei de la EA au spus ca vor scoate un fel de World Cup pe next-gen in Ultimate Team. Asa ca incepeti de pe acum sa va faceti echipe nationale.

  18. #2658 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Sursa?

    N-o sa fie ca la cupa aceea unde puteai juca doar cu irlandezi, cand preurile pana si celor mai penibili irlandezi explodase-ra.

  19. #2659 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am si eu nevoie de Coin Reward Boost, cel de la nivel 45, eu sunt nivel prea mic si nu pot sa il deblochez, ma ajută cineva? Trimit si eu ce am pana la nivel 33

    PS PS3
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nimeni?
    Din pacate nu poti face gift cu boosturile de coins. Daca ai rabdare incercam dupa Paste ca sa vezi exact mesajul. Pana atunci nu am acces la PS3.

    ---------- Post added 19-04-2014 at 09:46 ----------

    Quote Originally Posted by Cristian2191 View Post
    Te ajut eu .
    Da add la ID-ul din semnatura .
    Cred ca doreai sa-i raspunzi lui Dant3

  20. #2660 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    2014 FIFA World Cup Brazil Xbox One, PS4 absence explained - Gaming News - Digital Spy

    Nu e greu de gasit astfel de surse pe google. Trebuie doar sa stii ce cuvinte cheie sa bagi la cautare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 185 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 183 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts