Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 185 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2801 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    cred ca a fost pauza prea mare ,dupa cateva ore de joc iti revii

  2. #2802 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu cred ca undeva ascuns in cod e un switch on/off pt competenta AI-ului friendly... Si mie mi se intampla cateodata sa fie prosti si sa nu se demarce, sa nu faca run-uri, in ciuda tacticilor si a modului attacking si ultra-attacking.. chiar si cand apas ca disperatul pe L1/make run, stau ca prostii vreo 2-3 secunde, timp in care eu deja sunt deja in fata lor.... In schimb se pricep de minune la a sta in offside cand nu e cazul...

    Altadata in schimb sunt incredibili, fac demarcari, par de neoprit.

    Mai joaca, ori te reobisnuiesti cu el, ori se hotaraste AI-ul sa nu-si mai bata joc de tine, ...

    La faza cu hentzuri, sigur le ai activate in setari? Eu le-am gasit pe off, cred ca asa e default.

  3. #2803 SP
    Member rokococo's Avatar
    Salut, tocmai mi-am luat si eu FIFA 14 PS4, daca are cineva chef sa joace, pls add me: roko_coco15

  4. #2804 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Attachment 221513Attachment 221514 iar am avut bulan la Pack.uri , l-am prins si pe Leno Tots.
    Dupa Tots isi va reveni marketul la preturi? am de gand sa.i vand pe toti dupa ce se termina cu nebunia asta...
    ce mancati fratilor?

  5. #2805 SP
    Member gl79lui's Avatar
    mai bine nu prindeam nici un TOTS ca de cand am jucatori de valoare nu reusesc sa leg 2 victorii consecutive. Cu cat ai echipa mai buna cu atat ai sanse mai mari sa pierzi meciul. O sa vand tot si pun galbenii la vanzare pe bani reali, imi pastrez echipele cu jucatori normali cu care am ajuns in div 2.

  6. #2806 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    buna idee..am vandut si eu un Hazard rating 85 si m-am riscat la un 100k pack.. nu cred ca scot 50k din astia

    Gotze al tau face cat tot pack-ul la un loc
    Attached Images Attached Images ifs.jpg

  7. #2807 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    exact...si eu la fel de cand am jucatori de valoare in echipe un gol nu mai dau...ce sa mai spun despre victorii...

  8. #2808 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    a pus nepenthez un video acum vreo 3 saptamani, un pink slip (Bale MOTM), el super echipa cu ibra toty si altii, super echipa...iar adevrsarul a avut in atac doi Silver..si l-a facut praf pe nepenthez al meu, 4-0, 15-2 la suturi.. si atunci te intrebi, la ce folos asa echipa daca tu esti praf si jocul e super criptat? Ibrahimovic al lui suta numai cu weak foot, ramos nu sarea nici 2 cm la cap...si faze de genul

  9. #2809 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Pot face share la AC:Liberation PS3, Coj: Gunslinger si Poker Night 2 pt 100k coins. Daca e cineva interesat, il rog sa imi lase un pm.(Sunt interesat doar in urmatoarele 4 ore, cat mai e valabil packul de 100k).

  10. #2810 SP
    Member gl79lui's Avatar
    pai tocmai asta e ciudatenia....daca ai super echipa dc nu iti aleg astia de la EA tot un adversar cu acelasi nivel la jucatori ptr un joc cat de cat echilibrat. Degeaba te agiti sa ai in echipa un superjucator cand cei de la EA nu te lasa sa joci.

  11. #2811 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    la nepenthez a fost un pink slip, si-a ales adversarul in single match

  12. #2812 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    In sfarsit am avut si eu noroc .. Putin dar merge. In pack-ul de 100k
    imageuploadedbytapatalk1399907952.720278.jpgimageuploadedbytapatalk1399907962.862596.jpg
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1399907937.195160.jpg

  13. #2813 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    mai bine nu prindeam nici un TOTS ca de cand am jucatori de valoare nu reusesc sa leg 2 victorii consecutive. Cu cat ai echipa mai buna cu atat ai sanse mai mari sa pierzi meciul. O sa vand tot si pun galbenii la vanzare pe bani reali, imi pastrez echipele cu jucatori normali cu care am ajuns in div 2.

    Eu am gasit o formula in care rezultatul cel mai frecvent e 2-1 pentru mine. Invariabil adversarul mult mai slab deschide scorul la primul atac pe care-l are, indiferent daca pana atunci eu am avut 2 bare si inca 3 suturi scoase miraculos de portarul lui, iar eu revin spectaculos cu egalare prin min 75-80 si golul de 2-1 in min 85-90. Mi-e si frica sa schimb ceva la ea acum , Ma refer evident la meciurile contra unor jucatori cu joc de acelasi nivel sau mai slab si cu echipa mult mai slaba ca a mea. Cu astia ma ardea scriptul pana acum ceva de speriat.

    Am promovat fara emotii in div 4 cu ea si nu cred ca jocul mi s-a imbunatatit spectaculos in cele sub 20 de meciuri jucate in ultima luna.

  14. #2814 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Ai rezerve de bronze?

  15. #2815 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    In sfarsit am avut si eu noroc .. Putin dar merge. In pack-ul de 100k
    Attachment 221667Attachment 221668
    eu am prins Iniesta, IF Maorrales ala, Sergio Ramos si Rooney la pack.ul de 100 k. Dar abia astept sa treaca TOTS asta ca e praf piata, nu mai poti da un jucator ca sunt de speriat preturile. Iniesta a ajunt vreo 60 000 pff.

  16. #2816 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am facut si eu doua hibride cu rezerve bronze...fara super jucatori in teren dar eficienti...sa vedem daca se schimba ceva

  17. #2817 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by bungabunga View Post
    Eu am gasit o formula in care rezultatul cel mai frecvent e 2-1 pentru mine. Invariabil adversarul mult mai slab deschide scorul la primul atac pe care-l are, indiferent daca pana atunci eu am avut 2 bare si inca 3 suturi scoase miraculos de portarul lui, iar eu revin spectaculos cu egalare prin min 75-80 si golul de 2-1 in min 85-90. Mi-e si frica sa schimb ceva la ea acum , Ma refer evident la meciurile contra unor jucatori cu joc de acelasi nivel sau mai slab si cu echipa mult mai slaba ca a mea. Cu astia ma ardea scriptul pana acum ceva de speriat.

    Am promovat fara emotii in div 4 cu ea si nu cred ca jocul mi s-a imbunatatit spectaculos in cele sub 20 de meciuri jucate in ultima luna.
    Mi,am mai revenit la joc si eu , am mai renuntat la IF -uri , chiar si la Ramos MOTM . Joc cu Diego Costa IF si Neymar in atac respectiv Tevez SIF la Serie A si cam atat, in rest jucatori normali. Folosesc si cativa bronze ca rezerve , ca am vazut ca pana si Ovvy are bronze.
    Am dat de unul cu toata echipa de TOTS din Bundesliga+ Ronaldo si Ibra, 3-1 i.am dat , oare de ce isi bat joc de noi astia de la EA?

  18. #2818 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    eu am prins Iniesta, IF Maorrales ala, Sergio Ramos si Rooney la pack.ul de 100 k. Dar abia astept sa treaca TOTS asta ca e praf piata, nu mai poti da un jucator ca sunt de speriat preturile. Iniesta a ajunt vreo 60 000 pff.
    Cei mai buni ai mei au fost Silva, IF Morraeles , Nasri si Oscar.

  19. #2819 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu mă gândesc să-l vand pe Lewa TOTS, ca si la mine echipa joaca dubios acum.... De aia 6-700k mai bine imi iau Lewa + Robben normali, Aguero pt squad-ul de BPL plus ce o mai ramane.....

  20. #2820 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu as vrea un CR7 regular)

    aseara am pierdut 3 din 3 in divizia 4 am dat ce-i drept si peste unu cu CR7 si Messi in aceiasi echipa

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 185 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts