Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 185 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 ... LastLast
Results 2,861 to 2,880 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2861 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Exact.

  2. #2862 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    multi idioti pe youtube-ul ala..cum sa ii dai frate discard lui Tevez TOTS?

    copiii astia oare baga ceva inainte sa filmeze?


  3. #2863 SP
    Member gl79lui's Avatar
    e vrajeala de 2 lei de-a lui sa mai faca cateva mii de vizualizari

  4. #2864 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Asculta bine ce spune inainte eu m-am uitat live la stream, nu are cum sa fie fake.

  5. #2865 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu e fake, cum sa fie fake cand omu da discard...oricum..niste tampitei zgomotosi astia...la ovvy e o placere sa te uiti sincer..pacat ca nu dispune de resurse de timp si probabil bani ca sa faca astfel de filmulete cu pack-uri. Toti sunt zgomotosi si nu stiu decat sa injure...

  6. #2866 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    KSI e baza )

  7. #2867 SP
    Member Sopi's Avatar
    Kazooie94,jucător de FIFA cu skill mai bun n-am văzut de când is,ştie tot.Căutaţi pe YouTube

  8. #2868 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    e bun...dar degeaba are skill daca nu vede jocul cum trebuie...pt mine tot ovvy ramane cel mai bun..mereu gaseste cele mai bune solutii, vede jocul mai bine ca oricine, si nu spun asta pt ca e roman...chiar l-am urmarit

  9. #2869 SP
    Junior Member tronko's Avatar
    am si eu o intrebare pt jucatorii de fifa, editia world cup contine si fifa 14 normal + cupa mondiala sau doar cupa mondiala?

  10. #2870 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    @tronko - doar WC2014

    asta e cel mai tare apropo de discutiile pe care le-am tot avut inainte legate de jucatorii slabi cu echipe super bune...



    ---------- Post added 20-05-2014 at 16:38 ----------

    mi-a picat un Palacio IF la pack de 35k. Problema e ca el costa doar 17k ..

  11. #2871 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa 3 sesizari la EA vizavi de coins pierdute, sunt uimit ca nu am primit raspuns pana acum. Am primit raspunsuri extrem de rapide de la Apple, Microsoft, GoPro, Samsung, Sony, Playstation, Nintendo, LG, etc. Atat companii mari cat si mai mici. De la EA nimic. Doar Google au mai fost atat de slabi in comunicare, dar ei macar trimiteau un mesaj generat automat, dar EA nimic. Mi se pare inadmisibil sa am o problema si sa nu mi se raspunda. Ziceau colegii mai sus ca au trecut luni de zile, dar parca tot nu credeam.

    Mi se pare o lipsa de respect incredibila fata de client. Din pacate alternative la Fifa nu sunt, PES s-a dus de mult, iar EA sunt prea mari incat sa poti sa renunti la jocurile lor. Eu o sa vand Fifa 14 si orice joc voi mai cumpara distribuit de EA il voi cumpara folosit, macar nu le mai bag eu bani in buzunar.

    Isi merita reputatia de "worst company of the year".

  12. #2872 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu le-am mai scris pe caht si le-am zis ca sunt de cacao cu suportul... dar degeaba...

  13. #2873 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Puteţi să le scrieţi şi celor de la Sony despre Suport-ul EA.

  14. #2874 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Atata timp cat ei vand masiv Fifa Point pt copii disperati .... asta cred ca e ultimul lucru care ii intereseaza

  15. #2875 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Mie suportul EA mi-a dat pana acum vreo 30 de pack-uri gratis din cauza unui bug pe care nu sunt in stare sa-l rezolve. Bineinteles ca n-a fost mai nimic in ele, dar macar m-am distrat fara sa arunc coins munciti pe fereastra. Am caz deschis de pe 4 ianuarie si vreo 4 chaturi cu suportul lor si nu e vorba de povesti cu coins pierduti (probabil ca sunt zeci de mii de copii care ii abordeaza cu povesti inventate, normal ca nu mai iau in seama nici cazurile reale) ci despre o chestie extrem de clara pe care nu pot sau nu vor sa o rezolve.


    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Ai rezerve de bronze?
    Evident, asa am aproape de cand m-am apucat de joc. Uneori mai tin un jucator gen Mandzukic printre ele, in caz ca apare vreo situatie in care am nevoie de un gol pe final si am corner.

    Oricum, am observat ca nivelul de scriptare e MULT mai mare de la div 4 in sus decat pana in 5 (inclusiv). Am avut meci in div 4 in care pur si simplu nu m-a lasat sa joc, pasele se duceau clar aiurea fata de cum le dadeam eu, am primit goluri de cascadorii rasului, Neuer TOTY parca era un portar de bronze etc.

  16. #2876 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cum poti pierde cu o super echipa... e clar..degeaba dai bani multi pe niste jucatori care sunt la fel de slabi sau chiar mai slabi ca cei regular... Culorile alea..albastru, portocaliu sau negru, sunt doar ca sa iti ia ochii si sa incepi sa cumperi fifa points....


  17. #2877 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Aici gresesti, nu sunt nici pe departe la fel de slabi precum cei regular, doar ca, din cauza scriptului, se manifesta uneori ca si cum ar fi. Scopul urmarit de EA a fost probabil sa poti pierde contra unui adversar cu echipa slaba indiferent ce echipa ai tu. (vorbesc in general, nu ma refer la tine personal)

    Sunt diferente clare intre Reus TOTS si Reus simplu sau intre Lewandowski IF2 si Lewandowski simplu, vorbesc din experienta. Doar ca, in unele meciuri, EA ti-i trimite gripati pe teren

  18. #2878 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    din motivul asta am renuntat la IF-uri, TOTS... si alte variante decat GOLD RARE, decat sa-i am si sa se comporte cu retard avansat, mai bine normali si aia e.

  19. #2879 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    bunga, la asta ma refeream de fapt, ce am scris era cu subinteles.

    -am inceput sa imi revin si eu ca joc, de vreo doua zile...

    ---------- Post added 22-05-2014 at 08:51 ----------

    oaa! si am primit raspuns dupa 2 luni de la EA, de fapt de la Origin, ca asa apare mai nou

    ---------- Post added 22-05-2014 at 08:55 ----------

    evident ca au zis ca au deblocat item-ul, insa tot evident este si faptul ca nu l-au deblocat

  20. #2880 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    0% logic...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 185 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts