Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 185 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 ... LastLast
Results 2,961 to 2,980 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #2961 SP
    Member gl79lui's Avatar
    voi cartonasele cu Fitness la ce valoare le aplicati la jucatori? Eu le alplic cand vad ca au 88, 86

  2. #2962 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu de la 96

  3. #2963 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Atata timp cat e verde bara nu trebuie sa aplicati nimic

  4. #2964 SP
    Member gl79lui's Avatar
    uneori am impresia ca pierd meciuri datorita Fitness-ului. In a doua repriza abia imi alearga unii jucatori.

  5. #2965 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Eu zic ca nu mai alearga din cauza handicapului, ia joaca tu cu rating 85 contra cineva cu rating 78, zici ca-s dementi jucatorii.

  6. #2966 SP
    Member gl79lui's Avatar
    nu mai am rating 85 demult , am undeva pe la 81-80 la echipele mele, tin bronze rezerve.
    In Fifa 13/12 am reusit sa castig 2 titluri de Seasons, cateva finale de cupa, dar FIFA 14 asta e ridicol , mare branza n.am facut cu el si am investit atata timp si nervi in el. Mi-e dor de Fifa 12 , ce-as mai juca un meci doua cu Chelsea, Napoli...era super gameplay.ul, dar nu mai am jocul ca m.as apuca din nou de el.

  7. #2967 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    S-au inchis serverele eu inca il am...

  8. #2968 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Traiasca 13

  9. #2969 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Pai la ce echipa ai.. cred

    Am tras 3 packs de 35k. Nici nu va zic cine mi-a picat...ca nu-i cunoasteti )

  10. #2970 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    ))))) ii tii doar pt tine

  11. #2971 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Le am dat discard cu tot cu echipament

  12. #2972 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Am pus un screen pe care l-am putut face cu telefonul la momentul deschiderii pack-ului, (pack deschis de pe companion app) cine crede bine cine nu sanatate! (cei care ma au in lista de PS4 puteau vedea faptul ca la trading profit saptamana trecuta aveam <600k si acum am sarit brusc la 2.9 mil ...

    Si eu ma oftic pe norocul altora dar asta e )))
    Care noroc?

    Avand in vedere cat de usor e sa faci o poza la ecranul televizorului cand tragi pack-ul, toate povestile astea vanatoresti neinsotite de respectiva poza sunt cel mult comice.

    Un screenshot din companion app e pur si simplu prea usor de editat ca sa fie credibil. Nimic nu te impiedica sa-i faci o poza telefonului cu alt telefon, pe screenul ala cu alocarea itemurilor din pack. Probabil pur si simplu ai cumparat niste coins si nu vroiai sa rada de tine cei care te au in friends si au vazut cum ti-a explodat transfer profit-ul.

  13. #2973 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    In sfarsit devii si tu amuzant!

    Sunt plin de bani (reali) si mi-am cumparat nu un milion, nu doua, ci doua milioane si jumate de coins ca sa ma dau mare la prieteni
    Acum ca ai aflat adevarul, te poti intoarce la super-trading-urile pe care le faci si nu le divulgi pe forum ca nu cumva sa se imbogateasca cineva inaintea ta

  14. #2974 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Eu zic sa incetati ...adi, daca vrei sa tin cu tine fa-mi cadou un C.Ronaldo regular

  15. #2975 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    reddyBo, am cam cheltuit la bani nu cred ca imi ajung de un CR regular si maine sigur sparg banii pe World Cup

  16. #2976 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Merita? Nu ramai cu nimic + ca jucatorii sunt untreadable.

  17. #2977 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    in principiu nu, insa asa am ramas si in FIFA13 cu 350k coins necheltuiti, ca a aparut 14 intre timp.
    din 20 de pack-uri cred ca imi fac de-o echipa pt W.C., nu cheltui chiar tot

  18. #2978 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Hello, FIFA fans.

    To ensure the best possible experience, we have decided to delay the launch of FIFA 14 Ultimate Team: World Cup (PC/PS3/PS4/360/XB1) and the World Cup Kick-Off mode (XB1/PS4).

    Knowing that our players have been so excited for these new modes made it a tough decision. However, as we progressed through final testing we encountered unforeseen issues that would affect all users who downloaded the update, so it’s important to address them first before release.

    Our team is currently working hard to have the update ready to release in the coming days.

    On Thursday evening (EU time) we will keep you updated on our progress. Be sure to follow @EASPORTSFIFA for further updates on *** World Cup and World Cup Kick-Off.

    - The FIFA Team

  19. #2979 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Pai nu era de asteptat ?

  20. #2980 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ce idioti astia de la EA..chiar au probleme mari...ieri dupa ora 20, au intrat in pack-uri jucatori care au fost IF si TOTS saptamana trecuta...gen Ganso sau Griezman...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 185 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts