Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 185 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 172 ... LastLast
Results 3,221 to 3,240 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3221 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    primul verde si la mine, la pack de 7.5k
    Attached Images Attached Images muller_cm.jpg

  2. #3222 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Hai sa ma laud si eu cu prima pagina din My Club Am reusit sa mai recuperez din dauna care mi-a dat gaura in cont.

    De asemenea mi-am tras echipe
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...rMjQvEbyEr:360
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...1NhtCxbyEs:360
    Attached Images Attached Images sa-ne-laudam.png

  3. #3223 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Peralta verde e ceva de capul lui, l.ai incercat? Eu i.am dat quick sell aveam nev de coins

  4. #3224 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    uploadfromtaptalk1403540071719.jpg

    Dupa chinuri cu formatia de BBVA, din lipsa unui LM/LW suficient de bun (Villa prea încet, Griezmann prea ciudat, Muniain IF prea slab, etc..) am hotarat sa incerc un 4231, in ciuda aspectului ciudat din UT. Am pus poza dupa meci ca sa se vada mai bine asezarea.

    Pana acum am cateva meciuri cu asezarea asta si doar 1 înfrângere.
    Mi se pare tactica perfecta pt tiki-taka, intr-un squad cu CDM si CAM central cu pase f bune, iar CAM laterali cu pace bun si eventual sut+pase ridicate. Neymar si Dos Santos SIF sunt perfecti pe rolurile astea. O sa incerc sa-i si inversez, dos Santos e dreptaci si poate o sa-i prindă mai bine pe stânga. Neymar are 5* weak foot...

    Also Godin si Juanfran sunt SIF amândoi.

    Si ca bonus, meciul din poza e un 5-1 cu rage quit impotriva unui lob/kick off abuser. Sorry kid...

  5. #3225 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    @gl79lui

    L-am incercat putin. Mie mi s-a parut decent. Pentru 15k cu cat l-am luat chiar isi face treaba. Imi place ca pot sa finalizez din orice pozitie. De asemenea, Habibou IF este genial. Incercati-l neaparat. Costa doar 20k si face super treaba. Deja vreau sa il bag intr-un squad langa Benzema, ceva full french.

  6. #3226 SP
    Member gl79lui's Avatar
    uploadfromtaptalk1403542442638.jpg momentan joc cu hybridul asta, eu care nu agream deloc echipele hybrid , insa se pare ca sunt una din cheile succesului in fifa. Am deja 3 victorii consecutive

  7. #3227 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Dat amount of coins ...

  8. #3228 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Attachment 225620

    Dupa chinuri cu formatia de BBVA, din lipsa unui LM/LW suficient de bun (Villa prea încet, Griezmann prea ciudat, Muniain IF prea slab, etc..) am hotarat sa incerc un 4231, in ciuda aspectului ciudat din UT. Am pus poza dupa meci ca sa se vada mai bine asezarea.

    Pana acum am cateva meciuri cu asezarea asta si doar 1 înfrângere.
    Mi se pare tactica perfecta pt tiki-taka, intr-un squad cu CDM si CAM central cu pase f bune, iar CAM laterali cu pace bun si eventual sut+pase ridicate. Neymar si Dos Santos SIF sunt perfecti pe rolurile astea. O sa incerc sa-i si inversez, dos Santos e dreptaci si poate o sa-i prindă mai bine pe stânga. Neymar are 5* weak foot...

    Also Godin si Juanfran sunt SIF amândoi.

    Si ca bonus, meciul din poza e un 5-1 cu rage quit impotriva unui lob/kick off abuser. Sorry kid...
    o sa ai nevoie de un modrici pe parcurs ori in locul lui xavi ori dos santos....tikitaka nu o sa.ti iasa toate meciurile
    P.S. Benzema verde excelent

  9. #3229 SP
    Member Alexandru97's Avatar

    Fifa 14

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Hai sa ma laud si eu cu prima pagina din My Club Am reusit sa mai recuperez din dauna care mi-a dat gaura in cont.

    De asemenea mi-am tras echipe
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...rMjQvEbyEr:360
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...1NhtCxbyEs:360
    Hazard in 4-3-3 (5) avea mai multe goluri decat meciuri la mine

  10. #3230 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    Dat amount of coins ...
    am cumparat doar reus, lewa si adler restul sunt din pack.uri

  11. #3231 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    @Alexandru97

    Sunt constient ca il stric daca joc cu el LM in 3-5-2 dar deocamdata nu imi prea permit alt squad. Mai joc cu ele asa si vad ce si cum. Daca nu da rezultate multumitoare, o sa trec mai degraba pe 4-3-2-1 pentru ca este formatia mea preferata din Fifa 13.

    @gl79lui

    Joci cumva pe X360? As vrea sa dam un meci

  12. #3232 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Pe PC joc din ianuarie de cand mi s.a bulit ps3.ul

  13. #3233 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    @Alexandru97

    Sunt constient ca il stric daca joc cu el LM in 3-5-2 dar deocamdata nu imi prea permit alt squad. Mai joc cu ele asa si vad ce si cum. Daca nu da rezultate multumitoare, o sa trec mai degraba pe 4-3-2-1 pentru ca este formatia mea preferata din Fifa 13.

    @gl79lui

    Joci cumva pe X360? As vrea sa dam un meci
    Eu zic sa dai un meci cu mine, sa vezi ce ma injuri ) ( ma refer la stilul se joc). Baga sLiiMyyy

  14. #3234 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ok. Da' sa vedem care pe care injura Dam in seara asta dupa 23 sau maine.

    Inca ceva. Ce credeti de echipa asta? Daca tot il am pe domnul Peralta, macar sa il folosesc.

    http://www.futhead.com/14/squads/13606051/

  15. #3235 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    o sa ai nevoie de un modrici pe parcurs ori in locul lui xavi ori dos santos....tikitaka nu o sa.ti iasa toate meciurile
    P.S. Benzema verde excelent
    L-am avut pe Modric si n-a fost pe gustul meu. Momentan incerc si varianta cu Iniesta in locul lui Xabi Alonsi si Rakitic SIF pe post de CAM central. Are un sut foarte bun, ceea ce ii cam lipseste lui Iniesta.

    Oricum, am avut o seara foarte buna. Am schimbat ceva in joc si n-am mai pierdut niciun meci, desi joc cu vreo 10 squad-uri diferite si mereu am alt stil. E mai fun asa.

  16. #3236 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Pe mine ma dezamageste crunt Sanchez verde, lipseste total din joc si l.am tot mutat cand pe stg cand pe dr

  17. #3237 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Mi-am facut echipa cu Peralta verde de mai sus. Ultimele 2 meciuri am reusit 3 goluri si 2 assisturi cu el. E genial

  18. #3238 SP
    Member gl79lui's Avatar
    http://www.easports.com/fifa/footbal...ideo/192109430

    victoriile astea imi plac la nebunie in ultimul minut de joc

  19. #3239 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cum uploadez si eu video-urile de pe xbox?

  20. #3240 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai aici un tutorial:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 185 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 172 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts