Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 185 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3321 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nebunie de meci aseara, in minutul 21 eram condus cu 1-5, evident ca imi pierdusem orice speranta de la partida dar am revenit spectaculos si am castigat meciul in prelungiri. (7 goluri marcate cu 7 jucatori diferiti, de aia imi plac mie jucatorii care au potential mare de a marca )
    Attached Images Attached Images ficwadibose.jpg

  2. #3322 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Astea sunt cele mai frumoase meciuri, ultimele două meciuri s-au terminat egal, golurile lor marcate din penalty

  3. #3323 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    plus ca aveam morocovu' infipt ca imi poate pica la orice ora... eram pe conexiune 3G de la Orange, fiindca mi-a picat routerul de la RTC..si chiar aveam chef de un meci, dar se pare ca m-a tinut conexiunea facuta cu hotspot pe iphone

  4. #3324 SP
    Member gl79lui's Avatar
    interesanta conexiunea 3G ....eu am pierdut multe meciuri din cauza netului si deobicei stau conectat prin cablu nu wifi.

  5. #3325 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Din curiozitate, ştii ce trafic a avut ?

  6. #3326 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    m-am gandit sa fac o masurare inainte si dupa insa am zis ca joc o singura partida, ocazional..asa ca am hotarat ca nu merita sa ma strofoc

  7. #3327 SP
    Member gl79lui's Avatar
    uploadfromtaptalk1404853920428.jpg hai si cu Messi ca se poate....

  8. #3328 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu in locul tau as lasa FIFA si m-as apuca de loto

  9. #3329 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    no...pai cica e Unavailable , pai bine ca ne anunta dupa 2 luni de nefunctionare
    Attached Images Attached Images f.ut.twebapp.jpg

  10. #3330 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Eu in locul tau as lasa FIFA si m-as apuca de loto
    Nu prea am noroc la numere, 3 mi.au iesit pana acum...dar nu se stie niciodata..jucam ... Deja am 5 goluri cu Bale in 2 meciuri .... dupa masacrul de aseara toti joaca cu bundesliga pe UT )

  11. #3331 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Exact, toata lumea cu germania de zici ca i-a boost-at cineva si-n fifa...au moralul sus
    Inaintea meciului Miroslav Klose costa 800 coins, dupa golul marcat pretul a explodat, ma uitam al meci si cumparam KLOSE de toti banii am luat vreo 30...atat am prins pana in 1400 coins si i-am vandut la prima punere in vanzare cu 4000 coins nu conta ca au 70 la fitness, ca avea 1 contract...zburau klose
    Daca aveam rabdare si insistam pe pret ii puteam da si la 6-7k ..dar era tarziu si nu aveam chef sa stau dupa revanzari

    La fel si cu Kroos doar ca a avut o crestere ceva mai lenta.

  12. #3332 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Eu am batut tot ce.am prins pe bundesliga ... razbunareee ptr brasil ))

  13. #3333 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu mai stiu cine mi-a zis de neymar..sa-l joc LF...am schimbat sistemul din America de Sud in 4-3-2-1..si zboara echipa..sau paote doar ca am fost eu in forma..insa Neymar mai avansat e alt jucator , iti bati joc de el daca il joci LM...

    @adi: super tare emciul tau, era fain de vazut live

    @gl: deja ma enervezi mai tare decat o faceai pana acum ..fa si tu niste donatii, ca daca nu la fifa15 nu mai ai noroc

  14. #3334 SP
    Member gl79lui's Avatar
    ) ...ok...ofer 100k coins pe PC...cine e intersat sa ma anunte...

  15. #3335 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    buna asta

  16. #3336 SP
    Member gl79lui's Avatar
    De aveam pe alta platforma pe cuvant ca donam si acolo.

  17. #3337 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    iti ajung banii de ronaldo si ibra?

  18. #3338 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    nu mai stiu cine mi-a zis de neymar..sa-l joc LF...am schimbat sistemul din America de Sud in 4-3-2-1..si zboara echipa..sau paote doar ca am fost eu in forma..insa Neymar mai avansat e alt jucator , iti bati joc de el daca il joci LM...

    @adi: super tare emciul tau, era fain de vazut live

    @gl: deja ma enervezi mai tare decat o faceai pana acum ..fa si tu niste donatii, ca daca nu la fifa15 nu mai ai noroc
    Eu ti-am zis sa bagi formatie cu LF si RF sa vezi ce face Neymar. Sa inteleg ca esti multumit

  19. #3339 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    asa..ms, da , foarte

  20. #3340 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Asa am facut si eu cu Hazard. L-am bagat LM, nu juca nimic. L-am bagat LW, nu juca nimic. L-am bagat LF si a inceput bombardamentu' )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 185 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts