Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 168 of 185 FirstFirst ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 ... LastLast
Results 3,341 to 3,360 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3341 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Ronaldo si ibra pe pc costa de la 12 mil in sus ..deci nu mi.ajung..doar sa vand bale suarez si altii..dar ii astept in pack.uri ..cel mai mult mi.l doresc pe messi dar si el e 14 mil regular

  2. #3342 SP
    Member Alexandru97's Avatar
    Si e varza.

  3. #3343 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Jucat CAM sau CF si cu Bale ST eu cred ca m.as descurca

  4. #3344 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    ronaldo cu ibra sunt visul meu, pe care nu am cum sa mi-l indeplinesc sezonul asta

  5. #3345 SP
    Member gl79lui's Avatar
    mda..mai exact, pe PC Ronaldo regular era la bid 22 mil....imposibil de cumparat .
    Stiu ca l.a avut careva de pe aici adibose parca, si l.a vandut destul de repede...eu nu l.as fi vandut niciodata indiferent de pret.

  6. #3346 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    tre' sa te pun sa imi extragi niste pack-uri pe xbox

  7. #3347 SP
    Member gl79lui's Avatar
    crezi ca merge ulciorul de multe ori la apa? (desi a mers)...cine stie in fifa 15 crek o sa plang dupa un IF...

  8. #3348 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    daca te-ai nascut cu stea in frunte, asa o sa o tina

  9. #3349 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da eu l-am avut, dar pe PS4...la momentul ala se dadea la 2.2 - 2.5 mil. Cu atat l-am vandut si eu a2-a zi. pretul scazuse la 1.7mil la un mom dat..si a recrescut la peste 3 ..jocuri de lumini
    Nu aveam de gand sa-l "joc" pe Ronaldo, voiam doar sa mi-l cumpar pe Robben dar nu mi-l permiteam. Asa ca l-am praduit imediat pe CR. Si bineinteles sa-mi satur pofta de tras pack-uri

    Acum il am pe CR in World Cup, de altfel il am si pe Messi si ma inteleg mai bine cu Messi.

  10. #3350 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cum sa renunti la ronaldo pt robben...deja ma superi!

  11. #3351 SP
    Member gl79lui's Avatar
    fiecare cu preferatii lui nu?....pana la urma ce a facut Ronaldo WC si ce a facut Robben....
    Eu prefer Messi spre ex, mai mult decat ronaldo...cred ca ar fi singurul jucator pe care daca l.as castiga la pack as urla urla urlaaaaaaaaaaa.....
    la restul de pana acum am avut reactii cat de cat decente..

  12. #3352 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu ma intelege gresit pe robben in voiam in echipa de bundesliga doar atat. cat despre CR..fiind pe BBVA nu aveam ce face cu el, vandusem toata echipa de BBVA cu o saptamana inainte din acest motiv nici nu l-am testat macar

  13. #3353 SP
    Member gl79lui's Avatar
    ofer 100k coins, nu e nimeni pe PC de pe aici??????...oferta expira pana diseara la meci. De maine dau mai putini

  14. #3354 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cred că eşti singurul care joacă pe PC, este un forum de console, încearcă la vecini

  15. #3355 SP
    Member gl79lui's Avatar
    din toamna o sa joc fifa 15 pe consola...asa ca mai stau aici..nu ma dati afara

  16. #3356 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu te da nimeni afară, oricum îi bagi în boală pe consolişti cu ce îţi pică la pack.

  17. #3357 SP
    Member gl79lui's Avatar
    pe consola simt ca nu o sa mai am norocul asta, cred ca am prins o perioada norocoasa care e trecatoare si atat...revin la normal treburile.

  18. #3358 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si eu am un coleg care joaca pe PC, in afara de CR si MEssi a avut parte de o gramada de IF si iTOTM

  19. #3359 SP
    Member gl79lui's Avatar
    uploadfromtaptalk1404926126794.jpg e cineva care m.a solocitat ptr coins pe PC..astept sa imi raspunda sa ii trimit coinsurile promise. Si abia astept sa imi zica ce a gasit in packurile de 100...

  20. #3360 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Eu am desfacut 2 packuri de 7.5k si in al 2-lea mi-a picat Mascherano iMOTM. L-am vandut cu 95k.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 168 of 185 FirstFirst ... 68 118 158 166 167 168 169 170 178 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts