Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 185 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 ... LastLast
Results 3,461 to 3,480 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3461 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Well eu nu mai pot castiga nimic...decat la penalty-uri...Sau poate la un gol diferenta... Ori m-am prostit eu serios, ori are ceva jocul cu mine. Nu mai pot lega 2 pase, nimeni nu e la locul lui...Si ma sufoca cu pressing aproape oricine cu care joc.

    Nu ca as juca eu extraordinar, dar pana mai de curand aveam un W/L decent, in jur de 1.5. In ultimele 30 de meciuri a fost mai degraba pe la 0.2....... Mi se pare o cădere prea exagerată..

    It's just not fun anymore.
    Asa a construit EA gameplay.ul anul asta, sa ai o serie de meciuri bune si o serie de multe meciuri proaste. Ni se intampla tuturor. Spre ex meciul jucat de steaua aseara cand 3 sferturi de meci au avut picioarele legate si au scapat prin minune fara gol il ragasesti in UT deseori. Multe meciuri am pierdut asa, dominand clar aproape tot meciul si pe final branza. Nu se poate ca dupa un an de fifa 14 nimeni sa nu castige o amarata de div 1.

  2. #3462 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu nici macar n-am reusit sa trec de div2

  3. #3463 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Eu am stat 3 sezoane in Div1. Acum am o echipa non-rare si sunt in 4 dar imi fac echipa si ma duc dupa aur

    Eu joc de 2 luni

    L.E.: M-am gandit mai bine si il dau pe Neuer. Am vazut ca ii urca pretul, dar in acelasi timp urca si pretul celorlalti jucatori asa ca tot cam aceeasi chestie fac...

  4. #3464 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ce Level esti? cred ca oponentul il primesti si in functie de level..nu doar de rating-ul echipei.

  5. #3465 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Sunt Level 59, aproape 60.

    Gata! Neuer s-a dat cu 550k si mi-am facut 2 echipe de banii astia. Sunt foarte multumit de ele si poate o sa mai am norocul asta si cu alta ocazie.

    Neuer Ca$h 1 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Marinake | Futhead
    Neuer Ca$h 2 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Marinake | Futhead

  6. #3466 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Sa mai stranut odata? )

  7. #3467 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Iti trimit antibiotice prin Posta daca racesti pentru mine

  8. #3468 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Sunt Level 59, aproape 60.

    Gata! Neuer s-a dat cu 550k si mi-am facut 2 echipe de banii astia. Sunt foarte multumit de ele si poate o sa mai am norocul asta si cu alta ocazie.

    Neuer Ca$h 1 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Marinake | Futhead
    Neuer Ca$h 2 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Marinake | Futhead
    incearca si cuplul dayro moreno + falcao, ai sa ma pomenesti

  9. #3469 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Sunt Level 59, aproape 60.

    Gata! Neuer s-a dat cu 550k si mi-am facut 2 echipe de banii astia. Sunt foarte multumit de ele si poate o sa mai am norocul asta si cu alta ocazie.

    Neuer Ca$h 1 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Marinake | Futhead
    Neuer Ca$h 2 FIFA 14 Ultimate Team Squad by Marinake | Futhead
    Mi se pare mai interesanta echipa a doua. Dar good choices overall

  10. #3470 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    L-am avut pe Dayro si mi-a placut, dar cel putin pe stilul meu de joc cel mai bun e James. E mai solid si are sut criminal atat cu stangul cat si cu dreptul.

    Cat despre Falcao, meh! Atat

    In a doua echipa m-am pricopsit cu Traore pentru ca nu imi ajungeau banii de Falcao. Acum urmatoarea tinta este Gervinho IF.

  11. #3471 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Ce tare frate mi-am luat prima țeapa si bineinteles ca am luat-o de la un roman de la care vroiam sa cumpar coinsuri. Bine ca am cumparat din USA si UK cu cardu si imi iau țeapa in Romania. Mare grija cu cei de pe OLX sunt niste copii care isi tot fac conturi si fraieresc oamenii.

  12. #3472 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Ce te-a mancat cu OLX?

  13. #3473 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Sincer habar nu am infine, care e cea mai buna pozitie sa il joc pe Messi?

  14. #3474 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Asa a construit EA gameplay.ul anul asta, sa ai o serie de meciuri bune si o serie de multe meciuri proaste. Ni se intampla tuturor. Spre ex meciul jucat de steaua aseara cand 3 sferturi de meci au avut picioarele legate si au scapat prin minune fara gol il ragasesti in UT deseori. Multe meciuri am pierdut asa, dominand clar aproape tot meciul si pe final branza. Nu se poate ca dupa un an de fifa 14 nimeni sa nu castige o amarata de div 1.
    Am castigat eu o data divizia 1, acum cateva luni. Dar dupa aceea am retrogradat si am dat delete la club. Si cum am retrogradat ? Eram in meciul decisiv si au picat serverele la 0-0, scor la care eu eram salvat. Chestia aia mi-a pus capac. Dar bine, nu aveam nici cea mai buna echipa posibila, jucam cu cei din bpl si nu aveam jucatori mai scumpi de 15k. Mereu i-am vrut pe Yaya, Aguero, Kompany... Acum vreau sa ma reapuc de UT. O sa ia o iau de la zero.

  15. #3475 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by Alexandru97 View Post
    gl79lui, poate mi-l dai si mie pe Bale o tura, daca vrei bineinteles.
    si i l-am dat, si i.am zis ca poate sa il tina cateva zile sa se sature, de luni pana joi, cand doream sa mi.l inapoieze. Si nu degeaba am avut eu o ezitare prima data refuzandu.l, dar am zis ca hai, e copil curios si nerabdator sa incerce ceva ce nu avusese. Stabilisem cu el ca i-l las pe Bale pana joi seara. S.a logat a fost online l.am contactat de "N" ori si astazi si nimic. Sa inteleg ca e tzeapa nu?
    Amice? M.ai ars pe mine, mai arzi vreo 2, ai mai ars poate si pe altii dar nu o sa iti mai mearga vrajeala prea mult, iti garantez lucrul asta.

    ---------- Post added 25-07-2014 at 17:26 ----------

    Quote Originally Posted by JamiroQuai View Post
    Am castigat eu o data divizia 1, acum cateva luni. Dar dupa aceea am retrogradat si am dat delete la club. Si cum am retrogradat ? Eram in meciul decisiv si au picat serverele la 0-0, scor la care eu eram salvat. Chestia aia mi-a pus capac. Dar bine, nu aveam nici cea mai buna echipa posibila, jucam cu cei din bpl si nu aveam jucatori mai scumpi de 15k. Mereu i-am vrut pe Yaya, Aguero, Kompany... Acum vreau sa ma reapuc de UT. O sa ia o iau de la zero.
    mi-aduc aminte de postul tau, felicitari oricum pacat ca ai avut ghinionul asta. La fel am patit si eu cu finala WC, castigata la penalty.

  16. #3476 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    @gio

    Finala WC am luat-o si eu chiar la prima participare. Nu stiu cum D-zeu am castigat-o, aveam numai necunoscuti si un chemistry sub 70. Dupa aia abia mai reuseam sa trec de grupe. Am renuntat si la modul ala momentan.

    ON :

    Voiam si eu sa va intreb, cum anul asta nu am avut ocazia sa folosesc jucatori IN FORM, daca joaca vreunul din ei ceva. La toate celelalte editii de UT mi se pareau niste impiedicati. Cred ca singurul IF care mi-a jucat cu adevarat a fost Bastos la *** 12. Restul, pamant de flori. Si anul asta e la fel ?

  17. #3477 SP
    Banned asperas's Avatar
    Voua vi sa intamplat ca adversarul cu care jucati sa va stapaneasca controllerul..?Am patit asta de 2 ori in aceasta saptamana iar in urma celei din urma mai precis seara trecuta am pierdut finala WC!Nu stiu cum fac astia treaba asta dar am mai patit-o si cu alta ocazie..ex:aseara controlerul era mort proaspat ingropat iar in cealalta patanie se tot preumbla prin tot meniul fara chip de ai putea face ceva.

  18. #3478 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu postasem pe filelist la topicul de fifa acum 2-3 saptamani
    castigasem div1 dar era cat pe ce sa-l castig cu 8-0-0
    am pierdut meciul 8 am luat titlul cu 8-0-1
    a fost mai greu in div2 unde nu am nici un titlu castigat nici azi
    multi inca joaca ut world cup ca acolo se da 30k si nu 15k cat iei in div1
    http://www.easports.com/uk/fifa/foot...a2i1PnLccI:ps3
    cu echipa de serie a am castigat mai lejer meciurile.trec mai usor pe benzi cu acel sif cuadrado si tots callejon si centrarile la cap sau pase un pic in spate in careu sunt letale

  19. #3479 SP
    Junior Member Enemyz0r's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Voua vi sa intamplat ca adversarul cu care jucati sa va stapaneasca controllerul..?Am patit asta de 2 ori in aceasta saptamana iar in urma celei din urma mai precis seara trecuta am pierdut finala WC!Nu stiu cum fac astia treaba asta dar am mai patit-o si cu alta ocazie..ex:aseara controlerul era mort proaspat ingropat iar in cealalta patanie se tot preumbla prin tot meniul fara chip de ai putea face ceva.

    Poate Anonymous cauta tertipuri de a castiga la fifa, in pauzele cand nu sparg site-urile Pentagonului.

    All jokes aside, suna foarte dubios. Personal nu mi s-a mai intamplat. Sa-i mai pice semnalul ocazional da, dar nu sa fie controlat de oponent.

    Cand era posedat de oponent, se misca rational sau aleatoriu, adica ca si cum s-ar fi blocat, ramas apasate niste butoane?

  20. #3480 SP
    Junior Member albastru's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    si i l-am dat, si i.am zis ca poate sa il tina cateva zile sa se sature, de luni pana joi, cand doream sa mi.l inapoieze. Si nu degeaba am avut eu o ezitare prima data refuzandu.l, dar am zis ca hai, e copil curios si nerabdator sa incerce ceva ce nu avusese. Stabilisem cu el ca i-l las pe Bale pana joi seara. S.a logat a fost online l.am contactat de "N" ori si astazi si nimic. Sa inteleg ca e tzeapa nu?
    Amice? M.ai ars pe mine, mai arzi vreo 2, ai mai ars poate si pe altii dar nu o sa iti mai mearga vrajeala prea mult, iti garantez lucrul asta.[COLOR="Silver"]
    @gl79lui

    Adolescentii care fac asemenea fapte repetate si nedemne pentru un om,ajung sa aiba un viitor sumbru si un caracter care lasa mult de dorit.Spre binele viitorului sau,sper ca el se va destepta in al doisprezecelea ceas si sa-ti inapoieze obiectul care iti apartine de drept.

    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Voua vi sa intamplat ca adversarul cu care jucati sa va stapaneasca controllerul..?Am patit asta de 2 ori in aceasta saptamana iar in urma celei din urma mai precis seara trecuta am pierdut finala WC!Nu stiu cum fac astia treaba asta dar am mai patit-o si cu alta ocazie..ex:aseara controlerul era mort proaspat ingropat iar in cealalta patanie se tot preumbla prin tot meniul fara chip de ai putea face ceva.
    @asperas
    Pe ce consola s-a intamplat?Esti sigur ca nu umbla cineva langa tine la joc,de exemplu unul care iti facea farsa cu ajutorul unui alt controller ?Sau poate exista un dispozitiv care creeaza bruiaj,cum ar fi router-ul.Mi-e greu sa cred ca un sistem de operare al unei console poate fi crackuit .La PC mai intelegeam , dar la consola n-am citit nicaieri despre existenta unei asemenea situatii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 174 of 185 FirstFirst ... 74 124 164 172 173 174 175 176 184 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts