Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 185 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 ... LastLast
Results 3,561 to 3,580 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3561 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    nu cred ca se va renunta la scripting nici in fifa 15... chiar cei de la EA au spus ca este normal sa existe scripting, pt ca si echipele bronze sau silver sa aiba o sansa in fata echipelor gold. altfel, jucatorii silver sau bronze nu ar mai avea rost in FIFA UT. Si eu am patit aseara, si in alte dati, insa si altii care au jucat contra mea au patit-o... intr-un fel, le dau dreptate celor de la EA, insa pe de alta parte, cred ca e un pic prea exagerat scripting-ul. Nu ma refer la ratari sau pase gresite, ci la faptul ca dintr-un jucator ca Neymar sau Messi, cu oricine ar juca vreodata in viata asta, nu are cum sa sara mingea ca din coltul mesei... Dar asta este, cine accepta aceste lucruri joaca in continuare, cine nu, e liber sa renunte.

    In alta ordine de idei, Hagi e fabulos!

  2. #3562 SP
    Member ramusg's Avatar
    Da, rationamentul EA e corect...nevoie mare. Sa faca si UEFA sau Fifa la fel, echipele mici , cu jucatori fara valoare sa inceapa de la 3-0 pt ei cand joaca cu echipe bune sau de top. Asa cred ca e CORECT, nu? Bun rationament.

    Pai daca ai bronz sau silver, joaca cu bronz sau silver, daca joci cu gold , e normal ca cei cu gold sa fie in avantaj pt au valoare, SFIDAM LOGICA de dragul...prostiei?

    Partea cu renuntatul e buna, si mai e si partea cu "nu-ti place, nu cumperi". Merge si asta dar nu e chiar asa pt ca sunt doar doua titluri de fotbal pe an, nu e ca la alte genuri , unde ai n variante si poti renunta la unul pt ca ai gasit 3 mai bune si pe placul tau.

    EA profita de asta si face bani si de pe urma celor care daca nu era gameplay-ul atat de asistat nu jucau un joc video decat rar spre deloc.

    E GREU SA FACI UN GAMEPLAY CORECT SI FIECARE SA JOACE CU PRICEPEREA LUI SI NU ABUZAND DE AVANTAJE, ASIST SAU SCRIPT?!!

    E GREU PT CA PIERZI BANI.

    E ca la bac, acum se da de 3 ori, pt ca sunt foarte multi care nu sunt in stare sa-l treaca nici din doua incercari. Si jucatorii de fifa sunt la fel, sunt foarte multi cei care nu sunt in stare sa dea o pasa fara sa fie corectata directia de catre AI, sau sa faca un dribling pt ca ala nu e asistat si asa mai departe. Asta cred eu ca se intampla si tind sa cred ca am dreptate.

  3. #3563 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    normal ca ai dreptate, dar degeaba sunt 1000 de oameni care renunta, daca alti 3 milioane cumpara jocul... pe copii nu-i poti face sa inteleaga lucrurile astea...sunt prea turbati

  4. #3564 SP
    Senior Member nina's Avatar
    dati-mi add pe xbox one
    gt: sus pe val
    maine cumpar ea access pe 1 an si am si eu fifa 14

  5. #3565 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Deja e un picioare faza cu EA acces?ce jocuri poti sa joci?

  6. #3566 SP
    Senior Member nina's Avatar
    cele 4 mentionate in articole fifa 14,battlefield4,nba si peggle
    scrie sub copertile jocurilor vault in hubul de la ea access->games

  7. #3567 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    si ce modalitate d plata ai?parca e 5$p luna..

  8. #3568 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Orangeee

    uploadfromtaptalk1407823815925.jpg

  9. #3569 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    dati-mi add pe xbox one
    gt: sus pe val
    maine cumpar ea access pe 1 an si am si eu fifa 14
    ti-am dat de ceva timp de unde esti, oras?

  10. #3570 SP
    Senior Member nina's Avatar
    zarnesti,jud brasov
    mi-am cumparat deja subscriptia,putem juca in 30 min cred

    la ut pe xbox one sunt nou asa ca nu ma intereseaza deocamdata niste meciuri vs echipele voastre
    in schimb ma intereseaza online friendlies,pro club,coop seasons

  11. #3571 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    te intreb pt ca si eu sunt tot din Zarnesti

  12. #3572 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    )))hahaha asta e cea mai tare...ma calific in sferturi si cand intru sa joc meciul ma pomenesc iar in grupe )))cu aceeasi echipa cu care mai.jucasem ...vi.s a intamplat vreodata porcaria asta...vai de mine ma omor degeaba da castig meciuri......

    ---------- Post added 12-08-2014 at 20:33 ----------

    un fel de iao de la capat fraiere.....

  13. #3573 SP
    Senior Member nina's Avatar
    acum sunt pregatit si de ut mode si wc ut
    http://www.futhead.com/14/squads/15976276/
    http://www.futhead.com/14/squads/15976114/

    ---------- Post added 15-08-2014 at 16:49 ----------

    dati-mi online vp boosts,am nevoie mare

  14. #3574 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    va merge UT? mie mi-a dat eroare dupa ce am castigat cu 2-1 si nu se mai conecteaza...sigur imi da meci pierdut si dnf, ca e prea idiot gandit

  15. #3575 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Jocul asta e minunat. Oricum, am gasit o metoda buna sa il fac bucati. Am acum 2 echipe sweaty care fac meciuri bune.

    http://www.futhead.com/14/squads/16090613/
    http://www.futhead.com/14/squads/16091083/

  16. #3576 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    HAGI e REGELE!!!

  17. #3577 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Pentru cine si-l permite...

  18. #3578 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    da, dar merita fiecare coin

    ---------- Post added 18-08-2014 at 08:32 ----------

    el a fost artizanul revenirii in Div 1

  19. #3579 SP
    Member Sopi's Avatar
    O sa mai faca transferurile si in FIFA 14?? sau doar in FIFA 15?

  20. #3580 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    ce transferuri ? pana acum s-au tot facut..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 179 of 185 FirstFirst ... 79 129 169 177 178 179 180 181 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts