Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 182 of 185 FirstFirst ... 82 132 172 180 181 182 183 184 ... LastLast
Results 3,621 to 3,640 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3621 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Care-i faza cu FIFA 14 ? Nu se poate juca online cu cineva random ? Pot decat cu cei din lista de prieteni ?

    Eu n-am mai jucat FIFA online de la 09 sau 10, dar atunci stiu sigur ca se putea...

  2. #3622 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Cum sa nu. Se poate. Ai modul Seasons sau intri in Lobby-uri unde poti juca si cu alti useri decat cei din lista de prieteni.

    Uite aici mai multe: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post876443

  3. #3623 SP
    Member Sopi's Avatar
    Dupa atata vreme,am castigat si eu div 1 seasons...chiar cand apare fifa 15,perfect.

  4. #3624 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    macar ai atins scopul! Eu nu am reusit sa fac mai mult de 16 pct se apre ca voi trece la fifa15 fara titlu

  5. #3625 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Me too...cel mai mult am facut 22 pct...si am pierdut titlul in ultimul meci....

  6. #3626 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Eu la UT am luat Div1 iar la Seasons nu am jucat decat pana in Div8.

  7. #3627 SP
    Member florent's Avatar
    Am salvat o reluare a unui gol in consola , o pot transfera pe un stick sau o pot vizualiza doar din joc ?

  8. #3628 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    O poti vizualiza doar in joc.
    Mai poti sa o uploadezi pe serverele EA si de acolo sa salvezi in calculator din contul EA Sport.
    Ex: http://www.easports.com/player-hub/media/PS3/gvingi1976

  9. #3629 SP
    Member ovydik's Avatar
    poate a salvat-o cu functia Share si atunci am impresia ca poate s-o exporte pe un stick usb.

  10. #3630 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    gata si cu webapp-ul pt fifa14...oricum a functionat 50% din timpul total.

  11. #3631 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    De duminica nu mai merge pe webapp-ul. Dar merge in continuare web companionul(pe mobil)

  12. #3632 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    da..asa e doar ca eu asteptam sa "isi dea drumul" dar pauza
    la mine webapp-ul merge cand vrea mai deloc..nu stiu de ce

  13. #3633 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Nu va mai fi webapp pentru FIFA14. De aia l-au inchis. Cand se deschide este direct pentru FIFA15. Sunt curios cum va reactiona webcompanionul atunci.

  14. #3634 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Maine se lanseaza webapp pentru Fifa 15

    L.E.: Bam, inca odata am luat Divizia 1 cu o echipa de tot rasul. I-am pus rezerve bronze si joaca de rupe

    http://www.futhead.com/14/squads/17258175/

  15. #3635 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    L-am luat pe Owen cu 706k. L-am luat prima oara pentru trading, cel mai ieftin pe market fiind 820k dar dupa ce l-am incercat nu il mai las.

    In 6 meciuri am dat 14 goluri si 5 assisturi. Pana acum toate bune

  16. #3636 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Daca tot se apuca lumea de Fifa 15, puteti dona ce aveti pe Xbox unui sarman care a trebuit sa cumpere carti pentru la scoala din banii de Fifa 15

  17. #3637 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cheltui 700k si pe urma te vaiti ca esti amarat?

  18. #3638 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Am cam 850k. Sunt sarman ca nu stiu de unde numele lu' Trompi sa ma fac 250 de lei ca sa cumpar si eu Fifa 15 As vrea sa il iau pe Ronaldo dar am nevoie de inca un milion. Mai am cate ceva prin club, cred ca urc la 1 milion daca ma pun pe vandut.

  19. #3639 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    n-am bani da' am valoare! aseara am tras pack-uri gold 7.5k de vreo 200k ..nimic interesant, nici macar acum pe final de viata.
    Insa am jucatori buni in club pe care ii dau celor care au nevoie, asadar voi atasa o captura cu cei mai buni jucatori din clubul meu de UT, vi-i pot da fara niciun cost, eu nu mai am ce face cu ei.

    platforma PS4

    Daca cineva cere unul sau mai multi jucatori va rog postati aici nu pe privat pentru ca merg pe ideea primul venit primul servit.

    Fiecare doritor are dreptul la mai multe cereri X 3 jucatori insa nu mai mult de un jucator de pe fiecare rand din poza! si anume nu il puteti cere pe Robben + Aguero in acelasi timp! Dar puteti cere Robben + Cech+ Nasri spre exemplu...
    Cererile vor fi satisfacute pe rand, cate o cerere pt fiecare in ordinea postarii

    Procedura de predare este simpla, ma adaugati in lista de PSN cu "adib0se" la care este IMPORTANT sa specificati cine si de unde veniti pt ca altfel dau ignore la toate cererile fara recomandare.
    Dupa care puneti un jucator la vanzare pe termen de "3 Days" , cu sume mari astfel incat eu sa va pot face oferta de cativa coins + 3 jucatori din lista mea. si-mi scrieti aici juctatorul, nume, liga etc...sa-mi fie usor de identificat


    Atentie! Am in club si carduri de pozitii, cat si de chimie, de toate felurile in mare. asa ca cereti.
    Cererea de PSN trebuie sa arate asa:
    "Fifa14, CG
    user consolegames,
    user FIFA (sau numele echipei)"

    Sper ca am fost clar si corect
    Attached Images Attached Images giaways.jpg

  20. #3640 SP
    Member Sopi's Avatar
    Daca ofera cineva ceva si pe xbox 360 sa ma anunte

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 182 of 185 FirstFirst ... 82 132 172 180 181 182 183 184 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts