Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 184 of 185 FirstFirst ... 84 134 174 182 183 184 185 LastLast
Results 3,661 to 3,680 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #3661 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Eu

  2. #3662 SP
    Member AlexG's Avatar
    Si eu mai joc

  3. #3663 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am intrat ieri sau alalteieri in ut world cup si ut seasons si nu imi gasea nici un adversar pe x1

  4. #3664 SP
    Junior Member DSC95's Avatar
    Bagati id-ul meu de Origin poate dam un amical ceva si sa tinem legatura ca nu prea mai sunt asa multi care joaca Fifa 14

    ID: Georgexyy

  5. #3665 SP
    Junior Member miculprint13's Avatar
    salutare. nu stiu daca s-a mai postat despre acest subiect pe un alt topic, insa am o problema si o supun atentiei voastre, in ideea ca poate ii gasesc vreo rezolvare. Am luat FIFA 14 pentru PS2, insa am o mare problema la a juca jocul. Mai exact, desi in meniul cu Messi se incarca mai greu, reusesc sa intru in joc si navighez prin meniu foarte simplu. Problema cea mare si fara rezolvare apare cand ii dau sa joc un meci, fiindca dupa ce imi incarca loading barul si se aud spectatorii, ramane blocat. O singura data am reusit sa vad jucatorii pe teren, insa dupa ce am asteptat vreo ora cu loading barul plin, ca la 3 secunde dupa ce am vazut terenul sa se inegreasca ecranul tvului si sa mi se blocheze de tot.
    Daca ati mai avut vreunii dintre voi problema asta, va rog mult de tot sa imi dati o solutie ori sa ma redirectionati catre topicul la care s-a discutat despre aceasta eroare. va multumesc anticipat

  6. #3666 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu cred că te poate ajuta cineva, majoritatea îl joacă pe console de generaţie mai nouă.

  7. #3667 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    99,9%

  8. #3668 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Scuzati ca resuscitez un thread mort de ceva timp dar as vrea sa rog pe oricine mai are coins de Xbox, daca poate sa imi dea si mie. As vrea sa-l incerc pe Ronaldo dar mai imi trebuiesc ceva bani.

  9. #3669 SP
    Member gl79lui's Avatar


    mai joaca careva fifa 14?

  10. #3670 SP
    Junior Member paul_blackstar's Avatar
    Eu il joc la seasons.

  11. #3671 SP
    Junior Member mihaay's Avatar
    va merge fifa 14 online ? ma refer la cei cu xbox 360 , ca la mine nu merge sa se conecteze la servere...

  12. #3672 SP
    Member namename's Avatar
    mai are careva coins de fifa 14 pe ps4 si vrea sa ii doneze cumva ?

  13. #3673 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Ceva ceva eu

  14. #3674 SP
    Member namename's Avatar
    Atunci mai vorbim maine daca vrei sa ma ajuti ca acuma ma pun la somn . mersi mult

  15. #3675 SP
    Member namename's Avatar
    imi cer scuze dar am avut tot felu de treaba cu lucrul, revin acuma cu aceeasi intrebare. e ispus careva sa imi doneze fifa coins pt fifa 14?

  16. #3676 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    În jumătate de ora ajung la consola și pot sa Îți dau câți am. Nu stiu câți

  17. #3677 SP
    Member namename's Avatar
    mersi mult , da`mi un mesaj cu suma pe care mi`o poti da ca sa pun la vanzare un jucator, mersi

  18. #3678 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    250k este în cont. Eventual dacă vrei și ceva jucători de pe banca, îmi spui ca Îți dau.
    Attached Images Attached Images fb_img_1434367571799.jpg

  19. #3679 SP
    Member namename's Avatar
    da cum poti da jucatori? merge cu offer ?

  20. #3680 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    În 14 mergea. Nu cred ca au schimbat ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts