Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 185 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast
Results 361 to 380 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #361 SP
    Junior Member creTzulea's Avatar
    Cum pot sa cumpar fifa points pe un cont facut pe Anglia ? daca exista vreun tutorial va rog sa-l impartasiti.

  2. #362 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Iti incarci walletul din Store cu bani, prin carduri valorice(vezi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f15...ml#post1028507)
    Apoi cumperi FIFA Point din Joc. Intri in Ultimate Team->Store->FIFA point.

  3. #363 SP
    Member sollo's Avatar
    @multumim pira pentru informatii...mai asteptam pareri, dar presimt ca o sa joc fifa13 in continuare, cel putin anul asta, sau sa gasesc fifa14 le vro oferta irezistibila sau de black friday

    fac fifa12 bun, fifa13 mai putin bun, si fifa14 mai putin bun ca fifa13...numai bani bani bani

  4. #364 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si eu care am vandut FIFA 13 in ideea ca imi iau 14-le

  5. #365 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ca in fiecare an, lumea se plânge, înjura, arunca pe geam cu ds3-uri s.a.m.d., dar până la urmă il cumpără...

    Câteva note:

    Eurogamer
    *– 8/10
    CVG
    *– 9/10
    IGN
    *– 9/10
    Videogamer
    *– 9/10
    OPM
    *– 9/10

    ShopTo
    *– No Score
    GodisaGeek
    *– 9/10
    Telegraph
    *– 4/5
    Stuff
    *– 5/5
    DigitalSpy
    *– 5/5
    IntheGame
    *– 9.25/10
    GamesVillage.it
    *– 9.5/10
    Playerslink
    *– 9/10
    Eurogamer.de
    *– 9/10
    IGN Italy
    *– 9.5/10

  6. #366 SP
    Member Nestea's Avatar
    sau poate Fifa14 pe PS4 sau Xbox One care e altceva

  7. #367 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pe 360 mie mi se pare mai reusit si mai usor de jucat fifa 14 decat fifa 13, mai ales pt "scheme" , centrari..goluri.

    totul pare mai usor(precis) decat la 13 ori aveam eu setarile joystickului dubioase pt fifa 13.


    pe X1 si ps4 am inteles ca o sa fie altceva, fiind si alt engine.

  8. #368 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    L-am jucat si eu ieri la un prieten pe x360..mi se pare mai greu si mai realist.daca as avea bani disponibili acum l-as lua day1...credeam ca o sa fie aceiasi ciorba reincalzita..dar saltul este ca de la fifa 11 la 12..

  9. #369 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    azi noapte era un fan rewards
    le facusem si aveam 2k
    acum vad ca nu mai este butonul fan rewards
    Nu dispare butonul. Ai o limita pe zi, dar nu dispare butonul.
    Este un pic mai ciudat. Cand "dispare" butonul cu fan rewards incercati sa mergeti pe siteul EA (click pe sigla EASport din stanga sus) si de acolo sa reveniti tot prin link in siteul FIFA. Eu asa am facut si a reaparut.
    Nu reusesc sa fac "The Pure Shot & Ball Physics" task 2 si 3. Nu-mi recunoaste faptul ca urmaresc videourile.

  10. #370 SP
    Member Nestea's Avatar

  11. #371 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Am si eu o intrebare pt cei care au facut preorder la Altex anul trecut (Fifa 13) ...cand au facut livrarile?

  12. #372 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Imi pare nespus de rau ca am dat bani pe Season ticket m-am inselat amarnic cu demo-ul voiam neaparat sa joc un Fifa anul acesta insa mi-a scos peri albi din 40+ meciuri online nu am castigat niciunul cred ca-s cel mai prost jucator din early acces si de aceea voi renunta la joc si voi incerca pes 2014 poate e mai diferit fata de Fifa iar acolo poate am si eu sanse sa castig.

  13. #373 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    man ai gresit cand ai inceput direct online, nu ai cum sa castigi meciuri din prima si cu jucatori foarte buni, banuiesc ca doar cei hardcore si-au luat acel season ticket. iti recomand sa joci un manager mode, unde sa cresti dificultatea cate putin, sa inveti sa te aperi perfect, nu ataca direct mingea, trebuie sa te aperi si tactic, metoda ce consuma timp si doar cand faci fata lengendary si cumpara mai multa lume jocul, intra si online si o sa vezi diferenta. asa e mereu si eu tot timpul aveam un record negativ la inceput, dar dupa veneau si victoriile . bafta !

  14. #374 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Si eu de cand joc FIFA, adica din anul 2010, am intrat direct pe Online, n-am avut rabdare de Offline. In Online inveti sa joci deoarece vezi cam cum joaca altii si furi meserie cum se zice.

    @beugen2001: PES 2014 are avantajul ca la Cautare se poate seta sa se joace cu oponenti de acelasi nivel cu tine. PES-ul te pune sa joci 5 meciuri dupa care iti calculeaza rating-ul, adica nivelul tau de jucator.

    ---------- Post added 24-09-2013 at 11:53 ----------

    Asta va fi tare:

    Can I Achieve 100 Team Chemistry Without a Manager?

    Yes. Unlike previous Fifa versions, a manager is not required to achieve 100 Team Chemistry. To achieve 100 Team Chemistry, you simply need your team's Individual Chemistry to add up to 100.


    ---------- Post added 24-09-2013 at 12:49 ----------

    Ghid privind Chemistry-ul in UT 14: EA Forums

  15. #375 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Noapte alba FIFA la eMag vineri. Hmm, eu lucrez vineri noaptea.
    Noaptea albă FIFA la eMAG. TU cât de bun ești? @ eMAG Blog

    Am vazut ca si PC Garage face lansare la FIFA14...

  16. #376 SP
    Member Mechatronick's Avatar
    Poti posta un link catre event-ul pc garage ?

  17. #377 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Greseala mea. Nu este lansare. Este doar tombola cu premii.

  18. #378 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Am si eu o intrebare pt cei care au facut preorder la Altex anul trecut (Fifa 13) ...cand au facut livrarile?
    Am fost acum la altex sa dau precomanda la fifa 14, si cei de acolo mi-au spus ca primesc jocurile de maine seara si vineri o sa onoreze comenzile

  19. #379 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Bun bun

  20. #380 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Bunn sa vina fifa vineri asa am auzit si eu ....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 185 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts