Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 185 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast
Results 381 to 400 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #381 SP
    Ω Pira's Avatar
    Sa vina, sa vina, sa va umpleti de draci!

  2. #382 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Or fi draci pana invatam.joaca...am vaz din demo ce ne asteapta...probabil dracii cei mai multi o sa i facem online...

  3. #383 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Nu-i bai la fifa este o placere ...

  4. #384 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Or fi draci pana invatam.joaca...am vaz din demo ce ne asteapta...probabil dracii cei mai multi o sa i facem online...
    Demo-ul nu se compara cu full game. You will curse the day you bought it

  5. #385 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Chiriches
    Attached Images Attached Images chiriches-ut-14.jpg

  6. #386 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    SHOPTO DELIVERY NOTICE

    Your Order has been packed and will be dispatched with the next ROYAL MAIL collection.
    Atasat mailului este fotografia plicului, facuta in 23.09.2013.
    La fel ca anul trecut. Sa vedem cand ajunge...

  7. #387 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  8. #388 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    destul de putine lucruri spuse de la campion ma asteptam la o recenzie ceva mai stufoasa.

  9. #389 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Si cei de la altex mi.au dat mail sa.mi zica ca au fifa 14 in stoc ..

  10. #390 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    il au pe stoc fizic in magazin la Altex?

  11. #391 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Probabil ca il au fizic insa nu si in rafturi. Se pregatesc pentru lansarea din 27, sa onoreze precomenzile...etc
    Cei din CORA mi-au spus ca au fost anuntati ca il vor primi joi seara sau vineri pana in pranz...

  12. #392 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    eu mi-am facut precomanda mai demult la altex , si mi-au trimis un mail in care spuneau ca in 48 de ore ma vor suna sa imi confirme comanda ,dar nu m-au sunat asa ca am facut precomanda de la alt magazin , si azi primesc un mail de la ei(altex) cum ca fifa 14 a ajuns la ei pe stoc . ceva sugestie ?adica ma costa ceva daca anulez comanda de la ei ( altex) ? mersii mult !

  13. #393 SP
    Banned SWTFU's Avatar

  14. #394 SP
    Senior Member nina's Avatar
    cine face schimb de coins?
    cum nu cumpar jocul pe ps3,am 15k si vreau cam 15-20k pe xbox360

    la ut ibarbo face toti banii.inalt,rapid,tare pe picioare si decent la suturi
    mi-a inscris 4 goluri din primul meci in div9.joc vs AI unde este la dificultate world class
    sau,coechipierul lui ibarbo de cagliari dar si in echipa mea,nu prea face mare lucru
    salpingidis e bunicel,mi-a dat multe goluri avand doar 2-4 jucatori gold
    la ibarbo e deja altceva,mi-am facut un 11 din seria a si altfel imi joaca echipa
    in div10 e dificultate profesional dar greu castigam si trebuia sa inscriu de 2 ori
    puteau sa faca dificultate semi-pro div10 si div9 ca apoi sa urce la pro,world class,legendary,ultimate

  15. #395 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by ovilix View Post
    eu mi-am facut precomanda mai demult la altex , si mi-au trimis un mail in care spuneau ca in 48 de ore ma vor suna sa imi confirme comanda ,dar nu m-au sunat asa ca am facut precomanda de la alt magazin , si azi primesc un mail de la ei(altex) cum ca fifa 14 a ajuns la ei pe stoc . ceva sugestie ?adica ma costa ceva daca anulez comanda de la ei ( altex) ? mersii mult !
    O anulezi cu un simplu email sau telefon la ei. ai platit ceva in avans?
    Eu am anulat preorder la PC garage tocmai pt ca am luat din alta parte. atat timp cat nu ai achitat niciun avans...e ca si anulata

  16. #396 SP
    Junior Member ovilix's Avatar
    nu am platit nimic in avans , tocmai am trimis email-ul , sa speram ca-l vor si citi lol
    mersi

  17. #397 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Pe mine m au sunat acum o ora de la Altex sa confirm...vineri am jocul

  18. #398 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Eu i-am sunat astazi pe cei de la.Altex si mi au comfirmat ca vineri o sa l am la mine livrat)

  19. #399 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Stie cineva daca versiunea de US va avea acest mod?


    LE: am găsit, cred ca o sa iau si eu jocul anul acesta. O sa aleg versiunea US, imi place prezentarea

  20. #400 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Cel mai bine iei jocul de pe PSN US si-l mai dai si altcuiva, ca mi se pare ca te lasa sa-l instalezi pe 2 console diferite, dar de pe acelasi cont.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 185 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 70 120 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts