Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 185 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #401 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai asta făceam

  2. #402 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Baieti spuneti mi si mie ultimate team se poate juca din jocul normal sau trebuie varianta aia Ultimate mai scumpa...?

  3. #403 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Poti juca Ultimate Team atat timp cat esti logat la serverele EA cu orice varianta de joc.
    Varianta Ultimate Team iti aduce 24 Packuri Gold pentru UT.

  4. #404 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Eu stiam ca la unele fifa 11-12 parca trebuia sa platesti daca vroiai sa joci ultimate.....

  5. #405 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    La FIFA10 a fost asa. De la FIFA11 este gratis.
    La FIFA11 inca mai trebuia sa downloadezi UT-ul din Store(chiar daca era gratis). De la FIFA12 vine direct in meniu.

  6. #406 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Aha ms

  7. #407 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Azi am vazut pe dash la xbox ca poti sa iei season ticket cu aplicatia EA pe care o descarci acolo si platesti cu cardul.. a luat cineva asa?

  8. #408 SP
    Member Sepy's Avatar
    unde gasesc versiunea US ? chiar este super prezentarea .....multumesc

  9. #409 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    @Sepy: ori cumperi card/carduri PSN US si iti faci cont de US pe consola si cumperi jocul digital, ori il comanzi din SUA (amazon, ebay etc.) de la userii care aduc de acolo produse (useri sunt aici pe forum) ori gasesti pe cineva sa vanda in Romania FIFA 14 zona 1 (okazii, consolegames forum, computergames forum etc.).

  10. #410 SP
    Senior Member nina's Avatar

  11. #411 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    unde gasesc versiunea US ? chiar este super prezentarea .....multumesc
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    @Sepy: ori cumperi card/carduri PSN US si iti faci cont de US pe consola si cumperi jocul digital, ori il comanzi din SUA (amazon, ebay etc.) de la userii care aduc de acolo produse (useri sunt aici pe forum) ori gasesti pe cineva sa vanda in Romania FIFA 14 zona 1 (okazii, consolegames forum, computergames forum etc.).
    Webpredator stiam ca aduce zona 1. Dar o intrebare nu strica(cateodata mai aduce si zona 3).

  12. #412 SP
    Member Sepy's Avatar
    Multumesc o sa imi fie de folos inform

  13. #413 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Vezi ca s-ar putea sa tii degeaba Managerul. Scoate managerul din echipa si daca ai 100 Chemistry renunta la el. In UT 14 nu mai e nevoie de manager sa faci 100 Chemistry.

  14. #414 SP
    Senior Member nina's Avatar
    managerii sunt pe ligi si le poti schimba liga cu itemuri
    eu cred ca are un mic impact

  15. #415 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by Sepy View Post
    unde gasesc versiunea US ? chiar este super prezentarea .....multumesc
    din ce am citit pe forumul oficial prezentarea espn(only zone1) e valabila doar pentru 2 ligi: MLS SI Primera Division!

  16. #416 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    managerii sunt pe ligi si le poti schimba liga cu itemuri
    eu cred ca are un mic impact
    Can I Achieve 100 Team Chemistry Without a Manager?

    Yes. Unlike previous Fifa versions, a manager is not required to achieve 100 Team Chemistry. To achieve 100 Team Chemistry, you simply need your team's Individual Chemistry to add up to 100.

    Deci, daca toti jucatorii au cate 10 la Chemistry, managerul este degeaba. Managerul e bun numai daca nu faci 100 chemistry din cei 11 jucatori.

    ---------- Post added 26-09-2013 at 09:58 ----------

    Care vrea sa ia FIFA 14 PS3 se gaseste pe okazii.ro la 200 lei. Jocul nu contine online pass, dar contine cod pentru 4 pack-uri UT. Jocul este zona 2.

    FIFA 14 PS3 - Okazii (133380389)

  17. #417 SP
    Member Dante's Avatar
    pai mai e nevoie e online pass ca sa joci online la ea? parca scosesera

  18. #418 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Nu e nevoie, de aceea nu apare cod de online pass in cutia jocului. Eu tocmai am spus ca jocul nu contine online pass.

  19. #419 SP
    Member Dante's Avatar
    yep ai spus dar exprimarea e putin ambigua d-aia m-a si derutat. am crezut ca are cod de packuri dar nu are cod online desi ar fi putut sa aibe. de aia intrebarea din capul meu: "si eu cum joc online daca n-am online pass?"

    in alta ordine de idei, la webpredator e 180 lei in aceleasi editie stan dard banuiesc

  20. #420 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Dar webpredator ti-l da la 2-3 zile dupa lansare, zona 2, adica pe duminica-luni. Ciudat, ca stiam ca el aduce zona 1. Eu il am deja luat de pe okazii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 185 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts